USA: Akcja podczas konferencji Armii i Przemysłu Biotechnologicznego

Świat | Militaryzm | Protesty

12 lutego ponad 350 aktywistów usiłowało zakłócić wspólną konferencję armii i przemysłu biotechnologicznego na Uniwersytecie Kalifornii w Santa Barbara. Policja zabarykadowała wejście, ale protestującym udało się rozebrać barykady i wejść na teren uczelni, gdzie uczestnicy konferencji jedli obiad. Demonstranci zaczęli wszędzie malować antywojenne hasła i rysunki. Jedna grupa anarchistów postanowiła ukraść obiady i ciasteczka uczestnikom konferencji i redystrybuować je. Demonstranci zabarykadowali wszystkich w budynku. Policja zaczęła wtedy szturmować budynek, ale tylko trzy osoby zostały zatrzymane. Inni studenci wewnątrz blokowali samochody policyjne.

Następnego dnia organizatorzy konferencji już nie chcieli wrócić do uniwersytetu i musieli znaleźć inne miejsce. Konferencja została przeprowadzona w tajemnicy.Armia i przemysł bio. Cos

Armia i przemysł bio. Cos obrzydliwego z tego wyjdzie. To przekracza ludzkie pojecie. Orwell tego nie wymyślił!

Gruba akcja, brawo!

Gruba akcja, brawo!

Grubego coś na pewno

Grubego coś na pewno wyjdzie - Ubersoldiery, super wojownicy podrasowani jak się da, genetycznie, biomechanicznie, nanotechnicznie, cybernetycznie...Taka jest przyszłość, zamiast robić takie dziwne akcje, winno się iść w stronę wykradania tych technologii, i modyfikowania siebie, aby być lepszymi wojownikami z Babilonem.

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.