IMPEL – Praca nic nie warta

Kraj | Prawa pracownika | Publicystyka

Zbliża się dzień protestu przeciw Impelowi, firmie, która zajmuje się m.in. usługami outsourcingowymi korzystając z pracy tymczasowej.

Firma ta wyzyskuje ludzi. Jest wiele przykładów ludzi zatrudnionych przez spółkę Impel, którzy nie dostają urlopów i są zmuszani do pracy w czasie choroby. Ci pracownicy mają zwykle wciąż odnawiane umowy zlecenia – nawet jeśli na stałe pracują w Impelu. W niektórych zakładach, pracodawca daje pracownikom do podpisania zobowiązanie, iż zrzekają się praw pracowniczych. Pracodawcy twierdzą, że podpisane umowy mają charakter umów cywilnoprawnych, a nie umów o pracę.

Impel dziś jest jednym z największych prywatnych pracodawców w Polsce, zatrudniającym blisko 20 tys. osób. W ubiegłym roku IMPEL miał wzrost o ponad 19,8 proc. w stosunku do zysków rok wcześniej. Firma jest bardzo zyskowna – bo nie chcą ludziom dobrze płacić i nie pozwalają im na żadną samoorganizację.

W marcu 2006 r. w Kostrzynie nad Odrą z firmy Impel-Tom zwolniono Jacka Rosołowskiego, bo chciał założyć organizację związkową Inicjatywa Pracownicza. Rosołowski wygrał pierwszą sprawę przed sądem pracy. Sąd orzekł, że powodem zwolnienia była działalność związkowa. Zarząd zemścił się za to na trzech członkach OZZ Inicjatywa Pracownicza, pozbawiając ich pracy, bo przed sądem pracy otwarcie mówili o bezprawiu, którego zarząd dopuszcza się wobec związkowców.

Taka jest firma IMPEL. Jakie wampiry stoją za tą firmą? Zobaczmy:
Józef Biegaj – współwłaściciel firmy, 108. pozycja na liście „Najbogatszych Polaków” tygodnika „Wprost” w 2005 r.
Grzegorz Dzik – współwłaściciel firmy, 93. pozycja na liście „Najbogatszych Polaków”, wiceprezydent Konfederacji Pracodawców Polskich.
Obecnym przewodniczącym Rady Nadzorczej jest prof. Krzysztof Obłój z Międzynarodowego Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, który wcześniej był m.in. przewodniczącym Rady Nadzorczej PZU SA.
Andrzej Malinowski – członek Rady Nadzorczej Impela, prezydent Konfederacji Pracodawców Polskich, były poseł z listy PSL, były członek rządów Z. Messnera, T. Mazowieckiego, W. Pawlaka.
Sylwester Cacek – członek Rady Nadzorczej Impela, przewodniczącego Rady Nadzorczej Dominet Banku SA (właścicielką 50,1 proc. akcji banku jest Dorota Cacek, małżonka Sylwestra.)

Ale trzeba przyznać, że najciekawszą postacią IMPEL-u jest jeden z byłych członków Rady Nadzorczej, który tam pracował przez ponad 8 lat. Krzysztof Krystowski jest byłym wiceprzewodniczącym Unii Pracy i Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Gospodarki i Pracy. Wywodzi się ze środowiska FMUP i był w kierownictwie Impela dokładnie wtedy, gdy ochroniarze tej spółki rozbijali protest robotników w Ożarowie Mazowieckim. Krystowski w latach 2000-2001 reprezentował polską branżę usług outsourcingowych na międzynarodowych konferencjach w Berlinie i Lizbonie. Następnie był prezesem zarządu Acta HR, spółki specjalizującej się w usługach outsourcingowych. Podczas wyborów parlamentarnych w 2005 r. Krystowski startował z pierwszego miejsca we Wrocławiu z list komitetu SdPL-UP-Zieloni 2004.

ipel to poprostu wyzysk

ipel to poprostu wyzysk który zeruje na nieszczęsciu biednych ludzi taką forme pracy przez tych hujów poprostu nie szukac pracy przez ten tg; impel wiem ze mozna inaczej miec robote ...... w niedługim czasie pierdolony impel zginie wiem bo pracowałem tam !!!

UMOWA ZLECENIE

Nie należy ubliżać a podawać fakty.
Założyłem specjalną stronę dla Impel-a na której podam wybrane treści z tej strony CIA oraz moje dokumenty związane z tą firmą.
Pokażę w jaki sposób zostałem oszukany oraz w jak nie przestrzegają umów, które podpisują.
Napewno będą się bronić wymyślając nieprawdziwe zarzuty.
link
Gotów jestem przyjąc oskarżenie do sądu z ich strony gdyż mam świadków oraz miejsce pracy jest monitorowane.
Wszelkie potwierdzone fakty można wprowadzać na mojej stronie.

impel oszusci

poproszę o dokładniejsze informacje na temat strony którą pan założył,oraz coś na temat firmy impel.Do tej pory pracowałam w hotelu jako pokojowa na umowie na czas nieokreslony teraz impel wygrał przetarg obiecują,żeumów nie zmienią
.Po tych wszystkich opiniach mam obawy, czy zadawać się ztą firmą czy lepiej odejść.Proszę o pomoc.

Adres strony to

Adres strony to http://www.impel.to.pl/
Można też pisać, komentować oraz wstawiać dokumenty jak ja wstawiam swoje.
Wszystko dotyczy tylko i wyłącznie firmy Impel

Nowy adres strony

Mój usługodawca internetowy został zmuszony przez Impel do zamknięcia mojej strony pod jego adresem.
Tu podaję nowy adres: http://www.impel-nie-dla.ciebie.info
Ciekawe co wyniknie gdyż Impel chce dbać o swój wizerunek ale konfliktu nie rozwiązuje a nawet nie odpowiada na moje listy.
Za to dostałem SMS-a z pogrózkami.
Muszę to jutro zgłosić do prokurarora.
Ciekawie co będzie dalej, może zamordują?

c.d.

No cóż. Można napisać złodziejowi, że złodziej. Oszustowi, że oszust.
Jest to na stronie http://www.impel-nie-dla.ciebie.info
ale cóż z tego. Jak pisze Pan Andrzej Malinowszki oraz jak wypowiada się na róznych spotkaniach w programach telewizyjnych to chce likwidacji przepisów prawa pracy.
Ma rację bo jak bym nazwał złodziejem złodzieja, że ukradł mi ileś dni pracy nie płacąc za to. Przygotowywał się do wiekszego skoku na mój portfel żądając drugiego kluczyka do szafki odzieżowej bo po co byłby potrzebny drugi kluczyk w jego rękach? Może to prowokacja aby wyrzucić mnie z pracy. Teraz mogę jeszcze bezkarnie o tym napisać, ale jak Pan Malinowski załatwi, że pracobiorca i zleceniobiorca nie bedzie mógł nawet napisać, że został przeż firmę okradziony w której pracuje Pan Malinowski no to klękajcie wszystkie narody jak mówi Pan Grabowski.
Mam nadzieję, ze aż tak naiwnych posłów nie mamy aby spełnili żądania Pana Malinowskiego.
Panie Malinowski, skoro nikt nie raczy odpowiedzieć na moje pisma oraz zapłacić za moją pracę to przypuszczam, że i Pan jest zainteresowany w tej procedurze okradania pracowników, a może nie?

Jak widać masz rację że

Jak widać masz rację że Impel tuszuje swoje poczynania Ja mam ochotę nagłośnić całą sprawę w mediach bo ci co mają - będą mieć a dorabiać się będą na tych naiwnych i nieświadomych

No właśnie ciekawe

No właśnie ciekawe dlaczego ta firma wygrała przetarg trzeba by było ta sprawę nagłośnić może NIK się tą firmą zajmie mieliśmy firmę KOROL a teraz cwaniaczek IMPEL wygrał przetarg i sprzątaczce płacić będzie marne grosze może dojdzie to do NAJWYŻSZEJ IZBY KONTROLI A KONKRETNIE O FIRMY KTÓRE PRZYJĘŁA OD 01.06.2010 R.

Zgadzam się w zupełności

Zgadzam się w zupełności z tymi wypowiedziamy na temat jmpelu tej firmie która wykorzystuje i zarabia na Niepełnosprawnymi na umiarkowanych stopniach ,to jest karygodne otrzymuje za nich pieniądze z dofinansowania rządowego a i tylko wyłudzają grube pieniądze każą pracować po 12 godzin WEDŁUG PRZYZNANEJ GRUPY JEST 7 GODZIN PRACY ONI NIE PRZESTRZEGAJĄ TEGO REGULAMINU DLACZEGO DYREKCJA I B H P WIEDZA A NIE PRZESTRZEGAJA TYLKO IDA IM NA RĘKĘ.Zróbcie wkońcu z tym porządek i wezwijcie sanepid pracy.

0 IMPLU

to prawda,ja mam stopień umiarkowany i też tyram w tygodniu po kilka dwunastek,to nie w porządku,bo mam pod rząd 2 lub 3 ósemki i dwunastka jeden dzień wolnego i znowu ósemki i dwunastki pod rząd itp,mobing iwiele takich rzeczy jak b.częste zmiany w grafiku bez uzgodnienia z pracownikiem,to mała kropla w morzu tych błędów w jakie zarzuca się IMPELOWI.

pozew zbiorowy

proponuję się wszystkim zebrać lub ci którzy są zainteresowani i złożyć pozew zbiorowy!!!!!!

impel oszusci

Dolanczam bardzo chetnie do pozwu zbiorowego :-)

pozew zbiorowy

witam chetnie dołacze do pozwu prosze o kontakt

porada

Firma posiada doskonałych prawników i się z nią nie wygra.
Łatwiej i lepiej poszukać spokojnej pracy gdzie indziej.

wyzysk ludzi biednych.

Witam oczywiscie jestem zainteresowana i dołącze złozyc pozew zbiorowy prosze o kontakt pracowałam trzy lata w firmie impel chodzilam chora do pracy nie szanowanie ludzi poniewieranie praca po 12 godzin dyzury nocne zadnych dodatkow jeszcze pretensje ale tylko przez pania bożene żak ona jest kierownikiem tej firmy sprzatajacej przyjmuje i zwalnia kiedy chce i traktuje ludzi jak smieci prosze sie w koncu ta sprawa zając .

Impel zastrasza

Tak, my tez bylismy straszeni w Impelu, bardzo powaznymi grozbami. Impel to firma prowadzaca mobbing, nie dajaca zadnych srodkow ani niezbednych rzeczy do wykonywania pracy. Ludzie z orzeczeniem niepelnosprawnosci zmuszani sa do wykonywania pracy ktorej nie wolno im wykonywac. Mam nadzieje ze w koncu ta firma poniesie konsekwencje prawne.

oszusci

fajnie sie pracuje w tej firmie bez WYPLATY!!!!!!!!!!!!!

Lepiej zrezygnuj.

Lepiej zrezygnuj.

pracowalam jako sprzatajaca

pracowalam w suwalkach jako sprzatajaca,zostalam oszukana i nie przedluzono mi wogole umowy,im odpowiadaja pijaczki,ktore w pracy pija,sama z taka mialam stycznosc i takie ktore robia na odpiernicz,osoba ktora sprzata tak jak trzeba nie jest wogole doceniana.

Witam święta prawda tez to

Witam święta prawda tez to przerabiałam pijana pracownica a mnie zwolniono chodz opinie miałam na 6 pozdrawiam.

Precz z Impelem

aimpel to jedno wielkie oszustwo.Łamią kodeks pracy,oszukują.Jeśli macie związki zawodowe to walczcie z nimi.Powiadomcie PIP o ich oszustwach.U nas mamy związki i walczymy.Impel złożył wymówienie i z tego co wiem wycofuje się od nas.Dlatego piszę Wam walczcie bo warto.

oszusci

witam wlasnie firma impel wygrala przetarg na jednostke wojskowa w warszawie na rozmowie z menadzerem firmy padaly takie stawki ze az wstyd mowic jak sie zorientowala ze zadna z 11 kobiet nie zostaje to dzwoni i kazdej z osobna proponoje wyzsze stawki jestesmy w kropce nie wiemy co robic? co innego na zebraniu a co innego prazez tel.pozdrawiam

ZŁODZIEJE!!!

Niestety pracuje w tej idiotycznej firmie nie płacą za nadgodziny i oddać też nie chcą nie wiedziałam w jakie bagno się waliłam a na dodatek maja przełożona ma romans z kierownikiem i nic nikomu nie można zgłosić.To krętacze i wyzyskiwacze!!!!!!!!!!!!!!!!

impel

umnie jest to samo- tylko lizusy maja dobrze

Stop wyzyskowi .

Pracuję w szpitalu,jestem salową.Od 1 czerwca tego roku w wyniku przetargu przejęła nas firma Impel.Jest nas 38 salowych.Od samego przejęcia nas łamią kodeks pracy.Powiadomiłyśmy Inspekcję Pracy i czekamy na kontrolę.Zdążyłyśmy przed przejęciem nas przez Impel założyc związki zawodowe.Dlatego polecam wszystkim salowym w szpitalach w naszym kraju zakładajcie związki zawodowe jeśli jeszcze ich nie macie.W grupie można walczyc o swoje prawa,pojedyńczo nic się nie zdziała.

Ever Grupa>>>

Impel oszuści ale nie osamotnieni bo Ever Grupa identyczna...

EVER Grupa

Szanowni Państwo,

W celu usprawnienia komunikacji, otwarty został mail: alert a grupaever.com.pl
Pod podany adres prosimy, by Państwo anonimowo wysyłali swoje opinie na temat zatrudnienia, niepożądanych sytuacji w pracy i dzielili się z nami swoimi przemyśleniami co powinniśmy wyeliminować, co usprawnić, co zmienić.
Zapraszamy do korzystania,
EVER Grupa

kurwy zlodziejskie robie na

kurwy zlodziejskie robie na nich

Inwalidzi pomogą

Impel nie zginie. Przyjdą pracować niepełnosprawni. Członkiem Rady nadzorczej jest Pawłowski – prezes Stowarzyszenia Przyjaciół INTEGRACJI z Warszawy (chyba z płacą na poziomie 70 tys. zł). PFRON coś dołoży do wynagrodzeń inwalidów i zysk się potroi.

inwalidzi pomogą

Jasne że pomogą,po 10 latach pracy w ochronie zostałem zwolniony z pracy bo firma akurat przesrała przetarg na obiekt. A prawdziwy powód to to, że pzrez 10 lat nie potrafiłem sobie załatwić grupy,czyli być niepełnosprawnym

Krystowski !!!!!!!!!!!!!!

Krzysztof Krystowski to menda zniszczył ludzi w firmie IMPEL a teraz próbuje niszczyc pracowników w naszej firmie Avio Polska,Bielsko-Biała ale my sie nie damy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dot. Impela

Znam osobiście Krystowskiego, wykształcony lecz bez koncepcji facet i zależny od właścicieli

pracowalem w impelu na

pracowalem w impelu na terenie krakowa zostalem nieslusznie zwolniony i to co piszecie o nich zle to prawda ze alkocholicy maja wieksze uprawnienia niz uczciwi ludzie a najgorsze jest to ze afera z polska heroina na smietniku sadu nie zostala opisana w mediach prawdziwie kto ja znalazl bo nie pani sprzatajaca ja znalazla tylko PANI KIEROWNIK IMPELA BARBARA GE***KA nastepnie podala panu z ochrony zeby sobie wypil a swiadomie wiedziala co to jest bo butelki byly dokladnie opisane tylko zerwala etykiete. facet lezy nieprzytomny w szpitalu do tej pory a wracajac do PANI KIEROWNICZKI to zostala nia ZA POMACHANIE CYCKAMI NA IMPREZIE IMPELOWSKIEJ W ZESZLYM ROKU a wczesniej byla sama zwykla pijana sprzataja i dalej pije jezdzac firmowym samochodem i wten sposob mozna zostac kierownikiem w impelu bez wyksztalcenia i pomiatac innymi ludzmi to jest tylko czastka co opisuje i ostrzezenie dla ludzi ktorzy tam jeszcze nie pracowali a bez wyscia by byli to NIE RADZE MIEC NIC ZWIAZANE Z TA FIRMA!!!!

Grzegorzu Borkowski

Grzegorzu Borkowski pracowales w impelu ale jak jest sie kawalem chu** to juz nie nasza wina...a ze jesres alkocholik i zakochujesz sie w ludziach którzy maja rodziny..a ciebie nikt nie chce bio jestes maly jak karakan brzydki i bezebny...to sorry!

impel

spadaj to nie ja pisałem zapytaj się siostry którą została zwolniona z sądu wiadomo o kogo chodzi

Borkowski frajerze a ty

Borkowski frajerze a ty myslisz ze jestes nie wiadomo kim jestes tyle sam wart co i jeszcze jeedna osoba...Zachlej sie na smierc i tak bedzie najlepiej bedzie swiety spokoj z toba:D:D hehehehhe a z ulka jestescie tyle samo warci...

potwierdzam

Ja także byłem pracownikiem impela i to na stanowisku kierowniczym,już jeden z Dyr./wyrzucony z pracy/powiedział mi , że to firma oszustów i kombinatorów żerująca na inwalidach.Brali pieniądze na stanowiska pracy do własnej kieszeni, budując swoje imperium. Byłem wielokrotnie na pijackich spotkaniach integracyjnych z ramienia kierownictwa. Biegaj to stary pijus. Natomiast Dzik unikał "plebsu" i rzadko uczestniczył w imprezach. Jego zadaniem było ściąganie upadłych tuzów do firmy. Jak ja się cieszę, że nie udało się mnie wykorzystać jako niewolnika w pracy, zawsze pracowałem na 50%.

Znam wiele ciemnych stron impela ale nie wiem czy będę mógł ich osłabić tymi przykładami.
Powiem jedno : NIE BĄDZCIE NIEWOLNIKAMI TEJ FIRMY I ZADNEJ PRYWATNEJ
OTWIERAJCIE WŁASNE FIRMY, NAWET JEDNOOSOBOWE,I WTEDY POSTAWICIE ZALEŻNE FIRMY DO PISANIA PRAWIDLOWYCH UMÓW I OBOWIĄZKÓW.
Cześć do następnego spotkania.

Witam właśnie firma Impel

Witam właśnie firma Impel wygrała przetarg z naszą firmą która mieści się na terenie TEVA -dawna POLFA KRAKÓW.Martwi mnie to co czytam ,praca na pół gwizdka ? u nas?uczono nas i wpajano dobrą praktykę wytwarzania i tak tez swoją pracę wykonujemy.Sprzątamy przy produkcji leków ,gdzie po każdym asortymencie myjemy i dezynfekujemy prawie wszystko,urządzenia,stoły,ściany,sufity.By leki były jak najlepszej jakości.Atu wpada Impel i co to teraz będzie?boje się zostać w tej firmie, co mam robić?

nie jest tak źle w Impelu

nie jest tak źle w Impelu

Pracowałam w firmie impel w

Pracowałam w firmie impel w szpitalu na zeromskiego na izbie przyjec i roznych oddziałach byłam poniewierana jak smiec stracony czas i niewinnie zostałam zwolniana za to ze nie byłam lizusem kierowniczki bożeny żak ona jest straszna goni ludzi do pracy jak gestapo za grosze i dalej tam ludzie pracuja jak więzniarki bez odpoczynku w koncu trzeba zrobic porzadek na pierwszzym miejscu z ta kierowniczka w szpitalu na zeromskiegop.

to wszystko prawda w

to wszystko prawda w krakowie jest tgo samo w serwisie impela i ochronie

IMPEL

Ja teraz staram się w IMPELU o pracę mam niedługo przejść przeszkolenie bhp, praca ma polegać na sortowaniu listów,mam podpisać umowę o pracę i to co teraz przeczytałam na ich temat przeraża mnie.Teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam starając się tam o pracę.Czekam na odpowiedz.
TERESA

Sortowanie listów?

Prawdopodobnie chodzi o pracę na poczcie w Pruszczu Gd.
IMPEL wykonuje tan już usługi porządkowe.
Jest tam straszny reżym i uczciwy człowiek nie jest tam porządany gdyż nie da manipulować sobą.
Jak pijesz to napewno poratują Cię ale w zamian bedziesz wykorzystywana maksymalnie i skłucona z otoczeniem.
Taka jest tam zasada współpracy i pracy.

TAK SIE SKŁADA,ŻE NA

TAK SIE SKŁADA,ŻE NA POCZCIE POLSKIEJ W FIRMIE IMPEL PRACUJĘ OD SAMEGO POCZĄTKU JAK TYLKO TA FIRMA PRZEJEŁA SPRZĄTANIE NA POCZCIE W PRUSZCZU,TO CO PISZESZ TO BREDNIE OWSZEM OSOBY KTÓRE PIJA ALKOCHOL NIEMAJA MNIEJSCA W IMPELU I PRZYZNASZ MI RACJE, ZE KARZDA INNA FIRMA TEŻ NIETRZYMA PIJAKÓW. POWIEDZ LEPIEJ ALE PRAWDE CZEMU ZOSTAŁES ZWOLNIONY. KAZDY Z NAS PRACUJĄCYCH NA POCZCIE A JEST NAS 28 OSÓB POTWIERDZI ZE IMPEL JEST PORZĄDNY JESZCZE NIGDY SIĘ NIEZDARZYŁO ZEBY WYNAGRODZENIA NIEBYŁO NA CZAS JESZCZE NIGDY SIE NIEZDARZYŁO ZEBY KTÓRAS Z NAS BYŁA WYKORZYSTYWANA CZY ZMUSZANA DO CZEGO KOLWIEK JESTESMY WYNAGRADZANI PREMIOWANI TYLKO TY OTYM JUZ NIEMOZESZ NIC POWIDZIEC BO TU NIEPRACUJESZ PRACOWAŁAM W WIĘKSZOSCI FIRMACH SPRZĄTAJĄCYCH W TRÓJMIESCIE I MUSZE CI POWIEDZIEC ZE NIGDZIE NIEBYŁO MI LEPIEJ JAK W IMPELU TYLKO ZEBY SIĘ W IMPELU UTRZYMAC TO TRZEBA MNIEC POJĘCIE O "MIOTLE" I TRZEBA BYC SUMIENNĄ OSOBĄ-MOZE NIEBYŁES SOLIDNY A MOZE NIEUMIAŁES SPRZĄTAC CO? NIEOGRAŻAJ INNYCH!

Piszesz brednie .

Piszesz brednie . Pracowałem w impelu i wiem co sie tam dzieje to banda oszustów .A Twoje argumenty są śmieszne , biorąc pod uwagę Twą ortografie , można sądzić ze albo jesteś alkoholikiem z systemem Korsakowa albo totalnym kretynem

odp.

Albo zwyczajnie dysortografikiem - ale mam wrażenie, że to pojęcie jest Ci obce :)

impel to oszyści i złodzieje !

Wykorzystują ludzi jak mogą za marne grosze.Najpierw obiecują na zachętę dobre wynagrodzenie a potem na konto wpływają ochłapy że można zemdlec przy bankomacie-śmiechy sobie robią z ludzi i traktują jak śmieci!Człowiek sumiennie wykonuje swoją pracę i ,i tak jest źle. A jak chce się dowiedziec dlaczego jest takie niskie wynagrodzenie to go pozbywają i grożą że zwolnią .I tak właśnie super jest w tej firmie, nikt nie stara się pomóc biednym pracownikom najlepiej zgnębic!!! A przecież problemy trzeba rozwiązywac a nie stwarzac i taka jest prawda- ale "prawda w oczy kole" i się nie podoba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ooooooo....... widzę ze i

ooooooo....... widzę ze i sam prezes się tu pofatygował.hi hi hi-powodzenia! "puty dzban wodę nosił.........."

powiedz kobieto ile dali ci

powiedz kobieto ile dali ci bys tak napisala? w tej firmie tylko pracuja alkoholicy i konfidenci 10% to tylko uczciwi ludzie i to ci co sprzataja.

odpowiedz- jak pija...

tak to akurat prawda z tym piciem.... / pracowalam w impelu , tyle ze ja mam pozytywne doswioadczenie procz kilku scysji.... z pracownikami pijakami.

brygadzistow mielismy super, dobzre sie z nimi dogadywaliusmy ja nie mialam konfliktow. lubuili mnie mdobrze pracowalam.
trzymali strone pracownikow, jak cos - wybronili przed dyrekcja.
poszli na reke choc sami potem za to oberwali....
nie bylo rezimu.

wolne mielismy czesciej niz w ustawie , w sumie 2 godziny na 8.
a jak wiedzieli mze ktos sie obija to 2 pracownika wysylali -aby mu powiedizal... ze brygadzista idzie. :-))

i brygadzisci u nas - to tym pijusom najgorsza robote wcislaki , a mlodym kulturalnym, inteligentnym jak najlzejsze....

JA BYLAM ZADOWOLONA :-))

tylze mze wyzsza dyrekcja faworyzowala tych co lubia wypic i tych po wyrokach sa - bylych zlodzieiii ect.
jak taki sam sie obija , a zobaczyl ze ty cos tam niedotarles , plamka jakas ect... to zaraz na skarege i ze sie obijasz ....
bo wyszedles na kawe do stolowki wczesniej - a wtym czasie taki byk spal 2 godz!!!! na stolowce wlasnie lub na kanapach na hali....
i jescze potrafili dodac sobiem przekrecic.... a ty oberwales od dyrekcji.... a on zostal tez jakim twoim przelozonym hahahahah

- raz taki jeden spzratal ten sam poziom co ja .... a ja akurat dostalam mopa do dostowania od brygadzisty - a wczesniej nigdy...
on zapytal ( sadzilam ze zartem ,wiec zartem odpowiedzialam )
-co pani robi ??? ja na to - aaa obijam sie hahahaha
on jak to sie obijsz.... ja -normalnie udaje ,ze pracuje ... hahahah
i poszlam dalej....
na to on podlecial do mnie i pyta - a kierownik kazal dostowac ....
ja a ty nie mas z sowjje pracy,ze sie moja interesujesz....

i pogonilam go... !!!! hahahah
zasmialam sie tylko.....
a potem na koniec zmiany mialam rozmowe kieroiwnictwem , pani i....
doszly ans sluchy ,ze sie pani obija... ze udaje ze pracuje , jak to jest !!!! dalismy pani najlzeja prace m lubimy pania a pani pzreciw nam..... zarety sobie pani z nas robi....!
- na co ja , a zlapal mnie kieriownik na obijaniu ???!!!! A monitoringu sie niema!!! - slepy kierownik jest !!!! niech kireownik
spojzy na nagrania... kto sie obija.....
- kazal kierownik dostowac ,prawda to dostowlam - ale jak debil mysli ze ktos sie obija - to jego problem !!!!! NIE MOJ !!!!
i powiedialam mjaka byla sytuacja mze zamiast mnie zagadywac i pilnowac to powinien sie swoja praca zajac !!!!!!

NA 2 DZIEN - OWY WSPOLPRACOWNIK NIE ODZYWAL SIE DOMNIE :-)) HAHAHAH

ja dostawal wolne kiedy chcialam , i nie romanoswalam tam z nikim...
jestem uczciwa, natomiast jak wszyscy szli na pzrerwe to ja tez ....
po co sie wylamywac.... mimo ze przerwa nie 20 minut tylko 2 godz.

ja zawsze zostawalam na hali.... a tam kaery.

pracuj pracuj a pozniej

pracuj pracuj a pozniej biora ludzi z grupa tak zwana sila robocza

Ciekawe

Czytam "Andrzej Malinowski – członek Rady Nadzorczej Impela, prezydent Konfederacji Pracodawców Polskich, były poseł z listy PSL, były członek rządów Z. Messnera, T. Mazowieckiego, W. Pawlaka."
i teraz rozumię dlaczego Pan Andrzej Malinowski jest za zniesieniem praw pracowniczych a może i kodeksu cywilnego.
Skoro jako członek Rady Nadzorczej IMPEL-a nie jest zainteresowany przestrzeganiem prawa przez Zatząd IMPEL-a a wszystko pod egidą socjalistów to wydaje mi się, że jest zwykłym oszustem politycznym.
Tak pyskaty człowiek mówiacy o gospodarce rynkowej wywodzący się z socjalizmu ma prawdopodobnie problem z prawdą.
Nie rozumie kompletnie nic albo rozumie wszysko i czeka kiedy uda się jemu przejąć cały kraj.
Jak socjalista może działać przeciwko prawom pracowniczym i na ich szkodę.
Przeciwko wszelkim prawom bo i kodeksu cywilnego też.
Kto wybiera takich ludzi i kto ich promuje oraz powołuje na różne państwowe stanowiska.
Czy w tym kraju nie ma zjednoczonego społeczeństwa aby wyemilinować z życia politycznego i gospodarczego człowieka, który działa na ich szkodę?
Panie Malinowski, czy Pan nie ma sumienia szkodząc biednym ludziom, którzy Pana wynieśli politycznie?
Są biedni bo nie dzieli się Pan uczciwie z zarobionych wspólnie pieniędzy.
Taki polski biznesmen socjalista

wyzysk

IMPEL TO BANDA OSZUSTOW I HUJI KTORZY OSZUKUJA UCZCIWYCH LUDZI WYKORZYSTUJAC ICH W SPOSOB PERFIDNY.

witam ja pracuje w impelu w

witam ja pracuje w impelu w toruniu w szpitalu na batorego na zarobki sa marne i zadna kierowniczka nie idzie za pracownikiem jak cos zle zrobisz to gnebiom ludzie czesto placza bo tak wjerzdzaja na psyche

NIEDLUGO IMPEL PRZEJMIE

NIEDLUGO IMPEL PRZEJMIE LOTNISKO NA OKECIU, JA TAM PRACUJE I WIEM ZE NIE DADZA RADY. WYPIEPRZA ICH SZYBCIEJ JAK PRZYSZLI. NA LOTNISKU NIE MA LIPY , WIEM COS O TYM.

HUJ wiesz!!!!!!!!!!!!o pracy

HUJ wiesz!!!!!!!!!!!!o pracy na lotnisku!Pewnie tak piszesz bo już na nim nie pracujesz????? a IMPEL FAKT TO HUJE!!!!!!!!!!!!

Tak. Przenieś sie do

Tak. Przenieś sie do Higieny System

BO W HIGIENIE SUPER?

BO W HIGIENIE SUPER?

KOLEDZY IMPEL WYGRAŁ

KOLEDZY IMPEL WYGRAŁ PRZETARG W ŚLĄSKI HOLDINGU WĘGLOWYM DAJĄC STAWKI BARDZO NISKIE JA PRACUJĘ W DGP I WIEM ŻE CI MARNIE PŁACĄ ALE CZY GORZEJ MOŻE BYĆ CZY MAMY SZUKAĆ INNEGO ZAKŁADU

odp

Witam Cię!Chcialeś odpowiedż na Twoje pytanie, więc powiem Ci tak: Pracuje w Impelu już 6 lat i nie mogę złego słowa powiedzieć na temat tej firmy.Wiadomo że zdarzają się drobne niedociągnięcia ale jeśli chodzi o całokształt, jest ok.A z czystej ciekawości to powiem Ci że też pracuję w oddziale katowickim który przejmuje ten holding.Patrząc na to co wypisywali w/w ludzie to nasuwa mi się tylko pytanie: Czemu jest ich tylko kilku skoro nasz firma zatrudnia ok 6000 osób w dziale ochrony???Pozdrawiam i życzę dobrego podjęcia decyzji.

Trudno żeby tutaj

Trudno żeby tutaj wypowiedziało się 6000 osób.
A doświadczenie wielu osób jest takie jakie jest, coś z tą firmą jest nie tak, ale to akurat norma w kapitalizmie, a nie wyjątek.

odpowiedz

Pracujesz ta dlugo wiec jestes tam na innych zasadach to co oni robia z ludzmi w Szczecinie np.na Unii Lubelskiej w szpitalu tego nikt nie wie a powinien ktos sie za to wziasc,bo tak jak oni tam traktuja ludzi,wybieraja sobie poprostu ludzi ten pasuje to ten dostanie 1080 na umowie a ten ma brzydka twarz to jemu damy 936 na umowie tak sie nie robi tam ludzie na Unii Lubelskiej w Szczecinie (na bloku operacyjnym),musza ciezko pracowac wszyscy robia to samo ciagaja te flaki i brudy,po operacjach a oni wybieraja sobie komu jak zaplaca,tak sie nie robi,tak jak badania lekarkie placa pieniadze,czlowiek idzie na badania a tam sie okazuje ze lekarz sluchawka oslucha spyta tylko czy wszystko wporzadku i juz o badaniach,a wszystkie szkodliwe promieniowania i inne na bloku operacyjnym szkodliwe rzeczy i urzadzenia zaznaczone w karcie ze nie ma a przeciez jest ich mnustwo jak np.skopia,diatermia,lampy bakteriobujcze i inne takie rzeczy.Firma impel nawet nie placi szkodliwego a powinni,bo na bloku operacyjnym powinno sie dostawac szkodliwe i do tego przyprowadzaja ludzi z ulicy na blok gdzie powinno sie miec przeszkolenie i kaza pracownika przeszkalac ludzi a za to biora pieniadze brygadzistki ale one biora za przeszklenie tylko pieniadze ale wcale ludzi nie szkola.Pracowalam na tym bloku operacyjnym teraz i wiem i znam zasady impela,moge powiedziec duzo wiecej na ich temat,a czego najbardziej nie lubieja?-tego jak ktos zaczyna walczyc o swoje staje sie dla nich wtedy nie wygodny i zostaje zwolniony tak bylo w moim przypadku.

gryficki dramat

Kierowniczka i brygadzistka Firmy Impel w gryficach w sposób chamski i ordynarny traktują swoich pracowników.Kobiety są tak przerażone że boją się upomnieć o nadgodziny(a mają po 70godz.) a nawet o przysługujący im urlop wypoczynkowy.Grafiki są wykładane w ostatni dzień miesiąca i wielokrotnie zmieniane.Nielubiane pracownice co miesiąc lądują na innym oddziale.Nowe pracownice nie są wprowadzane w oddział nikt ich nie szkoli i się nie interesuje jak wykonuje pracę.Kierowniczka nie zna podstawowych zasad poruszania się po blokach operacyjnych,wszędzie wchodzi w prywatnych ubraniach i cywilnych butach.Mało tego nie stosuje się do zakazu palenia papierosów i pali na terenie szpitala.Jest opryskliwa,niegrzeczna i wulgarna.Wstyd.

a ciekawe na jakim

a ciekawe na jakim stanowisku pracujesz? pewnie siedzisz sobie w biurze i masz niezłe plecy co? wiadomo takich nie ruszają. A ludzie pracują bo muszą i to jest prosta odpowiedź. boją się ryzykować ze zmianą pracy. Popatrz sobie jaki jest procent ludzi ze średnim czy wyższym wyksztrałceniem w tej spółce!!! niewielki. pracują na was prości ludzie a wy ich kopiecie w tyłek.

Powiem Ci bo chcesz

Powiem Ci bo chcesz wiedzieć! Jestem na stanowisku wartownik-konwojent (ICH)!!! Ciekawy jestem co teraz mi odpiszesz??? Pewnie spodziewałeś się KZM-u czy szefa??? Przeliczyłeś się!!!

ICH

to ja też ci chętnie odpowiem, bo widzę, że jesteśmy z tej samej spółki - sam pewnie zauważyłeś, że ICH jest inne niż pozostałe spółki z grupy. Tutaj Prezes starał się traktować ludzi jak należy, zapewniając wam np. dobrą opiekę ubezpIeczeniową. Teraz to się kończy i to dlatego, że pewnym osobom z grupy kapitałowej nie podobało się to, że ludzie byli zadowoleni w pracy w naszej spółce. Teraz ją tak przerobią jak im pasuje i gwarantuje, że za kilka miesięcy też to odczujesz.

Wiesz co jak już wcześniej

Wiesz co jak już wcześniej czytałeś to pracuje już sześć lat
i byłem na obiektach, w grupach no i konwojach a jakoś nie widzę takich jaj jak tu niektórzy piszą! Nie wiem czy oddział w którym pracuje jest inny???

czemu?a może temu że

czemu?
a może temu że większość to osoby niepełnosprawne, nie wiedzące gdzie się zgłosić, nie mające świadomości co z nimi wyprawiają,???????jak to jest?

odp.

JA PRACUJE JESZCZE, ALE MAM NADZIEJE ŻE NIE DŁUGO, BO TO BANDA OSZUSTÓW I CI CO O NICH DOBRZE PISZĄ TO KIEROWNICY JAK MOŻNA NAZWAĆ TE WYPŁOCHY TAK.PRACUJE OD LUTEGO TEGO ROKU I DO 12.08.2012 WYPRACOWAŁAM 134 NADGODZINY.NADGODZINY MIAŁY BYĆ ZAPŁACONE ,TERAZ ŻE MOGĘ ODEBRAĆ KIEDY CHCIAŁAM WOLNE NIE DOSTAŁAM BO ZA DUŻO BYM MIAŁA WOLNEGO.ZASTANÓW W JAKIE BAGNO WDEPNIESZ.NA POCZĄTKU TO ŁADNIE I PIĘKNIE A POTEM CI POKAŻĄ NA CO ICH STAĆ.

Nie czytaj tego jesli nie masz silnych nerwow

Te padalce, hieny cmentarne wyzyskuja ludzi za popierdolenie niskie stawki.. wiemy o tym bo sami jestesmy pracownikami IMPELA. Ten caly artykul to prawda, lepiej isc do roboty w polu przy rozrzucaniu gnoju.

To czemu się nie zwolnisz??

To czemu się nie zwolnisz?? !!

Jesteś beżczelny zadając

Jesteś beżczelny zadając taką propozycję.
Oni potrzebują bezszczelnych.

no ja właśnie zrobiłem

no ja właśnie zrobiłem odwrotnie, niż radzisz, od wyrzucania gnoju przeszedłem do impela i nie chciałbym wracać...

WYZYSK

W pełni popieram ten tekst!Sam pracowałem dwa lata w tym syfie!ciesze sie że jestem studentem bo utrzymywać rodziny z takiej pracy by sie nie dało!Impel to złodzieje i oszuści z najniższymi na rynku pracy stawkami za prace w ochronie!W pełni popieram ten artykuł!Impel to oszuści!

Impel stracił renome

Impel ma przecież sprawy w inspekcji pracy kontrole sa nagminne sprawa trafiła za wyzyskiwanie pracowników do prokuratury w Lublinie i to ma byc uczciwa firma.....raczej banda wyzyskiwaczy złodzieji i oszustów taka jest przykra ale prawdziwa prawda....pracownik IMPELA

Impel - oszukuje pracowników

inspekcje pracy kontrole nagminne sprawy w prokuraturach są prowadzone w Lublinie za nieuczciwe praktyki wyzyskiwania i oszukiwania a nawet okradania pracowników nic dodac nic ująć ..Firma Impel jest złodziejską firmą takie jest moje zdanie zeszła własnie ona na psy.......pracownik impela pozdrawiam

impel

uwazajcie na tą firmę - to jednak nie jest firma -wchodzą do polskich szpitali aby wyczyściść nie tylko nieczystości ale też wszystkich których przyjmują z społecznych placówek zdrowia , pracownik - sprzątacz to dla nich mniej niż zero . życzę sobie i im aby szpitale przez nich sprzątane stały sie prywatną własnościa .wtedy dla nich nie będzie miejsca - niech sobie znajdą inne zajęcie ale jakie jak tylko specjalizują się w sprzątaniu ?

IMPEL

Niestety to wszystko najszczersza prawda, tu jak nie masz pleców to nie masz spokoju, no chyba, że dasz d... komu trzeba. To, że traktuja ludzi jak pionki to normalka, przesuwaja między swoimi spółkami, zmieniają stanowiska, pensje dzielą na umowy o pracę i na umowy zlecenia.
Powinni wreszcie dostać solidnego kopa.

pracule w impelu

Pracuje w impelu od trzech miesiecy i od poczatku obiecuja umowe o prace
ale jak narazie NIC z tego.Kase zarobiona wplacaja na konto systematycznie takze chociaz to dobre.

praca

CHCIALEM SIE STARAC O PRACE KIEROWCY KURIERA ALE TERAZ NIE WIEM CZY JEST WARTO ?? POMOZE KTOS ??

praca

Praca w impelu jest spoko o ja sam pracuje [inline:1]

impel

Ten cały impel to o kant dupy rozbić.

Jutro ide na rozmowe w

Jutro ide na rozmowe w sprawie pracy di IMPELa. Ciekawe jak bedzie.

PRAWDA O IMPELU

Prawda o Impelu jest taka, że tam traktuje się ludzi ok, do czasu kiedy się ma do nich interes. Kiedy przestajesz być potrzebny wywalają cię na bruk bez najmniejszych snetymentow. Przykładem moze byc jeden z niedawno zwolnionych prezesow jednej z licznych spolek. Facet charował dla nich kilkanaście lat, w zeszłym roku dostał złotą odznakę (dla niewtajemniczonych - to najwyższe odznaczenie w spółce) a w tym roku dali mu kopa i jeszcze bzdury opowiadają, ze ich oszukiwal. Skoro tak sie traktuje tam ludzi na stanowiskach, to możecie sie tylko domyślać co jest z szeregowymi pracownikami. Z własnego doswiadczenia - jeśli ktoś tam się zatrudni, to szczerze nie polecam osobistego zaangażowania w pracę, bo potem zostanie wam tylko niesmak i poczucie straconego czasu. Najlepiej odwalać swoje w okreslonych godzinach i się zbytnio nie angażować, bo i tak na koniec was nie docenią - ale wybór nalezy do każdego z was.

Gdzie pracujesz

Gdzie pracujesz (pracowałeś) że o tym wiesz??? Oczywiście jak mogę wiedzieć??? Pozdrawiam.

jeszcze pracuje, choc nie

jeszcze pracuje, choc nie wiem jak długo. Powoli rozgladam sie za czymś nowym, ale jest baaaaaardzo ciężko, kiedy poswięcało się tej spółce tyle atencji i oddawało spory kawałek prywatnego życia. Nie mi oceniać czy plany właścicieli są ok, jedyne czego bym chiał to to, żeby traktowali pracowników jak ludzi a nie jak kukiełki.

o Impelu

Impel marnie płaci, to juz wszyscy wiedzą ,okrada z socjalnego to też wiedzą?! MOBING,-zastraszanie pracownika,zmiana grafika z godziny na godzinę nie uzgadniając tego z pracownikiem czasem nawet go o tym nie informując.Ściągają z urlopów do pracy wydzwaniając do pracownika,jeśli nie odbierze to straszenie pożegnaniem z pracy.jesteśmy tanią siłą roboczą.Pracuję bo dzieci są jedyną motywacją do pracy, praca ciężka i znalezć też ją ciężko..Plusem jest że wypłata jest na czas a nawet 2 dni wcześniej.

Nigdy nie miałam takiej

Nigdy nie miałam takiej sytuacji, aby mnie ktoś z mojego urlopu ściągał, no bez przesady! Pieniądze są na czas, a co do grafika, nigdy nie miałam problemu z grafikiem

odpowiedz- PRAWDA O IMPELU

to racja.... / na takich stanowiskach jak spzratanie w frimie nigdy nie nalezy sie angazowac osobiscie... :-))
nalezy zrobic co do ciebie nalezy w godzinach pray i tyle....

wracasz do domu i masz soje zycie... nie angazuj sie w spray fifmy m problem,y innych czy plotki....
najwyzej wysluchaj , i idz dalej.

dbaj o swoje interesy nawet w brew innym -jak ci sie wolne nalezy idz do kierownika nie patzr na innych.... zadaj wolnego
a inni jak chca pracowac non stop to ich problem ty nie muszisz...

Jestem pracownikiem

Pracuję we Wrocławskim Impelu od 5 lat, jestem na podrzędnym stanowisku administracyjnym.
Zaczynałem jako chłopiec przynieś, wynieś ... , ale w Impelu szybko się pnie po drabinie kariery. Jestem zadowolony z pracy tam ;) i na pewno w najbliższej przyszłości nie zamierzam jej zmieniać!

Mam dobry kontakt z paniami sprzątającymi, podczas rozmowy z nimi nie narzekają na tą firmę.
W sumie to nie wiem czego wy się ludzie czepiacie. Impel jest OK!!!

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.