Ogólnopolskie Spotkania Ekonomii Społecznej

Kraj | Gospodarka
2006-09-28 08:00
2006-09-29 18:00

W dniach 28 – 29 września 2006 w Krakowie odbędą się Ogólnopolskie Spotkania Ekonomii Społecznej. Będą szansą na pokazanie ekonomii społecznej na żywo, na pokazanie jej oryginalnych produktów. Dają możliwość porozmawiania z ludźmi, którzy na co dzień ją tworzą. Swój udział można zgłaszać do 4 września 2006.

Ekonomia Społeczna rośnie w Polsce w siłę, budzi zainteresowanie władz, organizacji pozarządowych oraz zwykłych ludzi. Powstaje coraz więcej nowych, ciekawych inicjatyw: banki czasu, spółdzielnie socjalne czy lokalne partnerstwa.

Co w programie?
Pierwszego dnia Spotkań odbędzie się seminarium, w czasie którego w gronie praktyków i ekspertów będzie można podyskutować o jej problemach i szansach rozwoju, m.in. o prawie i finansach, służących rozwojowi przedsiębiorczości społecznej oraz o organizacjach wspierających jej rozwój.

Drugiego dnia, na Rynku Głównym odbędą się Targi Ekonomii Społecznej. Tu różnorodne podmioty ekonomii społecznej będą miały okazję, by spotkać się, nawzajem poznać i nawiązać kontakty z innymi partnerami, które w przyszłości mogą zaowocować ciekawą współpracą. Będą miały też możliwość przedstawienia się szerokiej publiczności.

Szczegółowy program oraz inne ważne informacje dotyczące Spotkań można znaleźć na stronie internetowej Spotkań.

Zgłoszenia
Aby zgłosić swój udział w należy najwcześniej jak to możliwe, ale nie później niż do 4 września 2006 roku.

Koszt udziału
Opłata za udział w Spotkaniachwynosi 50 zł od osoby. Osobom, które otrzymają potwierdzenie uczestnictwa i uiszczą opłatę, organizatorzy zapewniają:
- udział w seminarium i kolacji
- wyżywienie w czasie wszystkich wydarzeń;
- materiały konferencyjne;
- udział w imprezach towarzyszących,
- informację na temat możliwości noclegu i wyżywienia.

Stoisko na Targach Ekonomii Społecznej
Istnieje również możliwość wykupienia stoiska (namiotu o wymiarach 3m x 3m, wyposażone w stół, krzesła, dostęp do elektryczności) na Targach Ekonomii Społecznej, które będą miały miejsce drugiego dnia Spotkań na Rynku Głównym w Krakowie. Wynajęcie stoiska kosztuje 250 zł, bądź 500 zł z możliwością sprzedaży. Organizacje, które nie wykupią namiotu będą miały możliwość zostawienia materiałów informacyjnych w centralnym namiocie Targów, bez dodatkowych kosztów.

Dodaj nową odpowiedź



Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.