Pytania o działalności CIA w Szymanach

Kraj

Czwartkowe zeznania Marioli Przewłockiej na temat domniemanej działalności CIA na lotnisku w Szymanach stoją w wyraźnej sprzeczności z deklaracjami polskich władz - powiedział urzędnik Parlamentu Europejskiego.

"Eurodeputowani usłyszeli od pani Przewłockiej wiele nowych informacji, które stoją w wyraźnej sprzeczności z tym, co mówią władze polskie" - powiedział przedstawiciel Parlamentu Europejskiego.

"Jest wrażenie, że Polska traci wiarygodność. Dzieje się coś bardzo dziwnego w tej sprawie, a szereg podejrzeń nabiera coraz większego prawdopodobieństwa, co zapewne znajdzie odzwierciedlenie w końcowym raporcie komisji" - dodał.

Wstępna wersja końcowego raportu komisji ds. domniemanych lotów i więzień CIA w Europie ma być zaprezentowana we wtorek w Brukseli.

Dodaj nową odpowiedź



Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.