Wezwanie do akcji solidarnościowych z Kantorczykiem

Prawa pracownika | Publicystyka

Namawiam wszystkich nieobojętnych na ludzką krzywdę, wszystkich wierzących w lepszy świat, do czynnego wspierania tych, którzy mają odwagę oficjalnie walczyć o równość, czy sprawiedliwość w zakładach pracy i ponoszą tego bolesne konsekwencję. Mam namyśli tu takie osoby jak Marcel Szary-HCP, Jakub G.-Lionbridge, Łukasz Sibilak-Greenkett, Piotr Krzyżaniak-Auchan i inni których nie wymieniłem. Przepraszam!

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w akcjach przeciwko mojemu bezprawnemu dyscyplinarnemu zwolnieniu i zamanifestowania przeciwko notorycznemu łamaniu praw pracowniczych i praw związkowych prze Pocztę Polską. Protestujmy przeciwko pomnażaniu zysków jednostek na wyzysku tysięcy, milionów pracowników, bo tak właśnie funkcjonuje większość firm. Najgorsze jest to, że znowu coraz mniej ważne jest zdrowie i życie ludzi-mrówek harujących na dobrobyt (tffuu..) managerów i prezesów. Dla nich pracownik jest tylko środkiem do ich jedynie ważnych celów! Represjonuje się i wyrzuca się na bruk tych, którzy nie godzą się na pogarszające warunki "pracy" i płacy (podwyżki cen powodują, że zarabiamy coraz mniej!). Stańmy razem, ramię w ramie i pokażmy wyzyskiwaczom, że nie złamią ruchu oporu, że takich jak ja jest więcej. Udowodnijmy, że szeroko pojęte społeczeństwo ma świadomość kurewstwa, którym obdarzają nas mniejsi i więksi decydenci tego niesprawiedliwego świata i że ta świadomość się coraz mocniej budzi. Pamiętajcie i stosujcie solidarnościowe zasady. Ty pomożesz mnie, a ja na pewno nie zapomnę o tobie! Dzisiaj wyrzucają mnie, a jutro pozbędą się ciebie!

Walka trwa! Solidarność naszą bronią!

Bartosz Kantorczyk

Ps.Pikiety pod budynkami regionalnych dyrekcji Poczty Polskiej w sprawie mojego bezprawnego zwolnienia odbywać się będą od 12.07.2008. Tego dnia pikieta odbędzie się w Zielonej Górze. Jednak główne uderzenie przewidujemy 16.07.2008 (zwykły dzień roboczy, bo administracja nie pracują w soboty i pamiętajcie tylko od godz. 7 do 15 ) w miastach takich jak Warszawa, Poznań, GDAŃSK, Kraków, Szczecin. Na dalsze potwierdzenia miast czekam i namawiam do wygenerowania akcji gdzie tylko to możliwe w kraju. O godzinach pikiet będą informacje.

Wczorajsze wiadomości

Wczorajsze wiadomości regionalne o zwolnieniu.

http://ww6.tvp.pl/7014,20080708749632.strona

Będzie 16 w Warszawie,

Będzie 16 w Warszawie, tylko jeszcze ustalimy czas pikiety.

W Lublinie także odbędzie

W Lublinie także odbędzie się pikieta, 16 lipca w godzinach "pracy" dyrekcji.

O której będzie w

O której będzie w Lublinie?

Ulotki na urzędy.

Dobrze gdyby na urzędy pocztowe trafiły ulotki informujące o okropieństwach dziejących się w Poczcie Polskiej i mam na myśli tu kwestie bezpieczeństwa pracowników i związane z tym moje zwolnienie. Jeszcze lepiej gdyby na ulotce znalazła się informacja z terminem i miejscem pikiety solidarnościowej jeśli w waszym mieście takowa ma się odbyć w wyżej wymienionej sprawie. Dziękuję!

Przykładową ulotka dwustronna ulotkę w formie kartki zeszytu znajdziecie w poniższym odnośniku.

http://www.antykapitalizm.info/

Kraków 14.30 pod budynkiem

Kraków 14.30 pod budynkiem głównym poczty polskiej.

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.