Alma chce zakazu emisji programu o naruszeniach praw pracowników

Prawa pracownika

Firma Alma chce, aby sąd zablokował emisję reportażu o naruszeniach praw pracowników w sieci supermarketów. Materiał o supermarkecie Alma w Lublinie miał zostać wyemitowany 4 stycznia. Alma złożyła wniosek do sądu o zakazie emisji reportażu. Nie czekając na decyzję sądu TVP sama wstrzymała program.

W programie miały pojawić się informacje o naruszeniach prawa pracy, a także o nieprawidłowościach sanitarnych w Almie - przeterminowanych i niewłaściwie przechowywanych produktach: np. rybach i serach trzymanych poza lodówką. Reporterom o wszystkim opowiadają byli lub obecni pracownicy marketu, których twarzą są zasłonięte. Część nagrań pochodzi z ukrytej kamery.

O tej sprawie możecie też

O tej sprawie możecie też przeczytać na moim blogu, zapraszam: http://krzysztof-miskiewicz.blog.onet.pl/

nie wstrzymała emisji,

nie wstrzymała emisji, cały czas pracuje nad tym materiałem. Pojawiają się nowe wątki, które koniecznie trzeba poruszyć. Po opublikowaniu informacji w gazetach i na forach tym bardziej nie można sprawy zatuszować. Alma za wszelką cenę chce się wybielić i robi wszystko by dziennikarze się wystraszyli. Ale spokojnie sprawa ujrzy swiatło dzienne.

Czy można?

Walka Trwa!!! Czy można gdzieś w necie zobaczyć ten film?

Chodzi o "Almę" w Plazie

Chodzi o "Almę" w Plazie ??? Boże a ja tam kupuję drożdżówki :)

Sąd zdecydował

Lubelski sąd oddalił wniosek "Almy" o zakazie emisji programu. Mam nadzieję, że niebawem pojawi się on w telewizji (nie tylko lubelskiej)

W Plazie jest "Delima" a nie "Alma"

Zobacz reportaż!!!

Reportaż już można zobaczyć i ściągnąć ze strony TVP Lublin: http://ww6.tvp.pl/6622,955610,1.view

Dodaj nową odpowiedź



Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.