Ankadi oszukuje kierowców

Kraj | Prawa pracownika

Firma Ankadi to kolejni oszuści na rynku spedycyjno-logistycznym po Art-Bi i Colloseum. Firma co tydzień ogłasza i reklamuje się w Gazecie Wyborczej i w internecie na forach transportowych, podając tylko kontakt do swoich baz w Rybniku, Wrocławiu, czy Płocku. Nie reklamuje się logiem ani nazwą firmy. Oszukuje prywatnych, niezależnych przewoźników (jednoosobowe firmy) obiecując im trasy na przewozy towarów w wybrane przez przewoźników miejsca, odległości itd.

Oferta tej firmy niestety jest zbyt piękna żeby mogła być prawdziwa! Prawda wygląda tak, że ta firma przekazuje tylko dane kontaktowe firmie Kontakt zajmującej się logistyką. To firma, po okresie 1- 2 tygodni zleca przewoźnikowi (lub nie) 1-2 kursy dla firmy DTL i na tym współpraca się kończy. Za tymi firmami stoi jeden człowiek: Kumorek.

W sprawach wyjaśnień skarg itd. po podpisaniu umowy jest już praktycznie niedostępny dla nikogo. Nic by nie było jeszcze w tym złego, że te firmy nie znalazły zleceń dla prywatnych przewoźników i że nie mają dla nich pracy, bo na rynku transportowym jest duże zapotrzebowanie. Najgorsze jest to, że podczas podpisywania umowy przewoźnik musi zapłacić od 2000 do 4500zł i więcej tylko po to, żeby dostać zlecenia. A później, co miesiąc próbują robić to samo i bezprawnie zdzierać pieniądze od prywatnych przewoźników grożąc im sprawami w sądzie.

Jak wiadomo, firmy logistyczne zarabiają dość duże pieniądze na pośrednictwie i załatwianiu ładunków dla kierowców, a wpłata powyższej sumy przez przewoźników to niekiedy całomiesięczny zarobek.

Sprawę przeciwko tej szajce oszustów prowadzi wrocławska prokuratura, z doniesienia firmy Mercedes.

Prywatni przewoźnicy organizują się na różnych forach transportowych i zamierzają założyć stowarzyszenie.

riposta

z tego co mi wiadoma to firma kontakt jest tylko agencją firmy ankadi i nikt nie przekazuje jej zleceń

Firma kontakt

Firma Kontakt z Wrocławia prawdopodobnie po emisji programu w TVP 2 już nie współpracuje z ANKADI

ciag dalszy

Do tego wszystkiego dodajcie sobie jeszcze aktualnie istniejace firmy takie jak:PARTNER EXPRES LINE S.L.; MINOR PLUS SL. w Hiszpani i VIFNET w Polsce, oraz osoby takie jak: TERESA WOLNY MICHALSKA; ATRUR MICHALSKI- w Hiszpani oraz panowie Slawomir Koziel i Piotr Koziel (Slawomir urzeduje rowniez w Hiszpani)

Profix Andrzej Adamszyk UWAGA OSZUST !!!!

Następne postępowanie przeciw OSZUSTOWI prowadzi
Doszło z prokuratury zawiadomienie, że przenoszą sprawę do Krakowa bo tam podpisywaliśmy umowy podaję adres prokuratury w Krakoiwe na jaki trzeba wysyłać zgłoszenie o oszustwie .Nr sprawy taki sam 2 DS/400/11 prokuratura Kraków -Krowodrzy ul.Bajeczna 2 31-566 Kraków .I numer telefonu żeby się dowiadywać potem jak to idzie 0-12-414-24-25

Mnie tez oszukał a najgorsze to ze odgraża sie i grozi mnie oraz innym podobnym osobą a znam takich osób w liczbie siedem. Ile takich naiwnych jest ??????

Proszę zgłaszajcie sie lub piszcie do prokuratury na wyzej podany adres !!!

Niech go w koncu wsadza za kratki bo sa osoby, ktore straciły sporo kasy i spokojnie zyc nie mogą.

Podpisałem niedawno umowę

Za późno tu trafiłem, podpisałem umowę z profix consulting sl całkiem niedawno, proszę o więcej informacji. mail ciekawinski@gmail.com

Hej. Jeśli Cię Adamczyk

Hej. Jeśli Cię Adamczyk oszukał na kasę jak i nas to się odezwij na forum. Zadzwonię do Ciebie i powiem jak bez stresu uwolnić się od złodzieja.

Proszę o pilny kontakt

Proszę o pilny kontakt 602-155-710

513837890

513837890

513837890

513837890

oszust adamczyk

jestem kolejnym naiwnym! Adamczyk się odgraża! Jak się od niego uwolniłeś?

daj znać na

daj znać na borubar1983@o2.pl jak sobie poradziłeś z tym oszustem

hej

daj znać na borubar1983@o2.pl jak sobie poradziliście z tym złodziejem

Możesz coś powiedzieć

Możesz coś powiedzieć więcej jak współpraca

Witam,Znalazłem

Witam,
Znalazłem ogłoszenie w gazecie w sprawie lizingu samochodu do 3,5t i pracy na nim na terenie Europy.Po wykonaniu różnego rodzaju telefonów ustaliłem,że jest to firma PROFIX CONSULTING z Hiszpanii,której przedstawicielem jest Andrzej ADAMCZYK.W bezpośredniej rozmowie nie chciał mi konkretnie odpowiedzieć gdzie jest siedziba firmy.Twierdził,że ma wiele firm ,w tym jest dystrybutorem Peugota na Polskę i udziela Lizingu na te samochody.Posiada również spedycję,która zapewnia pracę na czas lizingu.Jest to okres na 5 lat.Płaci 0,4 do 0,5 euro za km.Warunek- na rozruch potrzeba 35tys.zł-na wstępną ratę na sam.Peugeot BOXER około 12 tys. i resztę na paliwo,gdyż płaci dopiero po 45 dniach i wtedy będę na bieżąco z pieniędzmi.Rozmawiałem z nim przed chwilą i twierdził,że wszystko to co jest w internecie na jego temat są to oszczerstwa i złożył zawiadomienie do prokuratury.Mówił,że on więcej ryzykuje bo dając swój samochód za kaucją gdyż może mu ktoś zwrócić uszkodzonego,a on musi go remontować i jego straty są wielokrotnie wyższe niż kucja- bo samochód nie zarabia a on musi płacić raty lizingowe.Myślę,że kręci i rezygnuję ze współpracy z nim.Dzięki za informacje być może uratowało to mnie przed ogromnymi stratami jak na moje możliwości finansowe.

Prosze podaj mi namiary na

Prosze podaj mi namiary na oszukanych przez Profix. Musze z nimi omowic kilka detali...

oszust adamczyk

Jestem jednym z nich! napisz e-mail na marc.gryg91@gmail.com

mam pytanie ,jeżeli ta

mam pytanie ,jeżeli ta firma działa bezkarnie tyle czasu nie załatwiając zleceń ,a bierze pieniądze to oznacza ,że każdy z nas może otworzyć taką firme .dobry prawnik zna zasady ułożenia umowy tak ,aby była zgodna z prawem ,ale wyłącznie na kożyść danej firmy.po co szukamy uczciwej pracy ,po to aby tacy jak oni nas wrabiali i nic im nie grozi . wiecie przecież kto żyje dobrze w polsce k.... i z.......

jezdzilem w ankadi i

jezdzilem w ankadi i rzeczywiscie to banda zlodzieji i oszustow to masa nocek spedzonych samemu sobie w aucie daleko od domu czekajac na ladunek ktory "bedzie na 100%" a w rzeczywistosci okazywalo sie ze panie po pewnej godzinie po prostu przestawaly odbierac telefon i mialy wszystko gleboko w swoich egolistycznych czarnych JAMACH nie polecam nikomu tej firmy i potwierdzam wypowiedz pierwszego forumowicza...!!!!!

nawet dla kumorka... nadejdzie dzień zagłady

potwierdzam to co pisze kolega wyżej!!! Zatem pozostaje tylko czekać kiedy ANKADI ogłosi upadłość, za głośno się o nich zrobiło, także wszystko przed nami moi drodzy... ja wiem na pewno, że nie odpuszczę tym sku...synom i wam radze to samo, za dużo nerwów i pieniędzy mnie kosztowała przygoda z nimi!!! może kumorek nie trafił jeszcze za życia na większego cwaniaka od siebie, ale zapewniam was, że może nie dziś, może nie jutro, czy za nawet rok, on i ta cała jego mafia cocolino będą musieli odpokutować za swoje, niegodne drugiego człowieka czyny... tak, tak...!!! drogie panie kasie, sonie i cala reszto zasłużonych w tym wszystkim osób, to nieuniknione... to smutne, że przez takich, jak ta cała szajka nierobów i oszustów, cierpią niewinni, szukający swojej szansy na lepsze jutro... "LUDZIE" - "...bo to w człowieku jest to, co jest ludzkie..."

27.03.2010 g 14.45 sąd rej w rybniku sala 120

Zapraszam na sprawe karną przeciwko tej złodziejskiej firmie datra miejsce i sala jak w nagłówku!!! to juz rozprawa główna!!

f

Witam,
Znalazłem ogłoszenie w gazecie w sprawie lizingu samochodu do 3,5t i pracy na nim na terenie Europy.Po wykonaniu różnego rodzaju telefonów ustaliłem,że jest to firma PROFIX CONSULTING z Hiszpani,której przedstawicielem jest Andrzej ADAMCZYK.W bezpośredniej rozmowie nie chciał mi konkretnie odpowiedzieć gdzie jest siedziba firmy.Twierdził,że ma wiele firm ,w tym jest dystrybutorem Peugota na Polskę i udziela Lizingu na te samochody.Posiada również spedycję,która zapewnia pracę na czas lizingu.Jest to okres na 5 lat.Płaci 0,4 do 0,5 euro za km.Warunek na rozruch potrzeba 35tys.zł-na wstępną ratę na sam.Peugeot BOXER około 12 tys. i resztę na paliwo,gdyż płaci dopiero po 45 dniach i wtedy będę na bieżąco z pieniędzmi.

ta umowa z nimi to na 1 zut

ta umowa z nimi to na 1 zut oka jeden wielki syf. umowa brzmi ty masz zaplacic kase3 i jak cos zrobisz nie tak to bedziesz nam winien jeszcze wiecej. a my "ANKADI" nic nie musimy.

NIGDY NIE PODPISUJCIE TAKICH UMOW BO OD RAZU WIDAC ZE TO OSZUSCI.

leasing

prosze o informacje na temat ich leasing-u bo zaproponowali mi leasing samochodu

pilny kontakt

Proszę o pilny kontakt tych wszystkich, którzy mają ochotę przyszpilić tą oszukańczą firmę. Mam pomysł, jak to zrobić, ale muszę się z Wami skontaktować pilne!!!!!!

odpowiedz

prosze o kontakt tez mam problemy z ankadi

skontaktuj sie ze mna

skontaktuj sie ze mna

ANKADI OSZUŚCI.

WITAM PANIĄ!
JA RÓWNIEŻ ZOSTAŁAM PODLE OSZUKANA PRZEZ TYCH ZŁODZIEI I KONIECZNIE CHCĘ ICH UNIESZKODLIWIĆ A PRZEDE WSZYSTKIM ODZYSKAĆ SWOJE PIENIĄDZE I ROZWIĄZAĆ UMOWĘ!
LICZĘ NA PANI POMYSŁ!
BARBARA

MÓJ TEL.601 398 595, 512 612 644

OSZUKANI

PROSZE O KONTAKT W SPRAWIE ANKADI 500289613

ANKADI

Mam problem z firmą Ankadi mój nr tel 504 155 784

w sprawie Ankadi

Witam 2 lata temu dałem się namówić na zakup samochodu i mnustwo tras po dobrych stawkach.Wszystko okazało się jedną wielką ściemą . Udało mi się uświadomić kilku osobom stojąc pod ich biurem we Wrocławiu aby nie inwestowali w to pieniędzy.Ja nie odzyskałem swoich pieniędzy ale kitlu osobom pomogłem.

Ankadi!!!!!!!!!!

Ciekawe kim Pani jest!?Moze Pani to ta Katarzyna Adamczyk co pracuje w ANKADI i zamiast pomuc ludziom to chce przekrecic ludzi tak jak oni i im du....... uratowac!?Bo ja mam bardzo duza ochote przyszpilic ANKADI!!!!!!!!!!!!!Moja walka z nimi trwa ponad 2 lata,ale ja sie nie poddam nie spoczne predzej jak ich nie zniszcze!

Ankadi

Zaraz zaraz, piszecie tu o Pani Katarzynie z Ankadi a do mnie dzwoniła ta sama Pani Katarzyna z firmy Profix Consulting czyli spedycja Deja Vi z Zielonki koło Krakowa. Jedna i Ta sama osoba w kilku firmach naraz. To faktycznie niezły mają biznes. A czy przynajmniej zapłacili Wam za frachty, które na ich rzecz wykonaliście. Pozdrawiam
Podam jeszcze swój email bo również z hęcią ich przyskrzynię; hades1303@wp.pl

a już....

A już miałem z nimi zacząć współpracę. Pozdrawiam wszystkich.

TO OSZUSCI JAK DADZA TRASE

TO OSZUSCI JAK DADZA TRASE TO NA KILOMETRACH CIE ZROBIA :(

Też miałem zacząc tam jeżdzic

Ale na czym oszukuja to jak tak wszystkich oszukali i oszukuja to dlaczego oni jeszcze istnieja przecisz juz nie powinni byc na rynku skoro tak oszukują

ogladaj telewizje to się

ogladaj telewizje to się dowiesz

chcę sie przyłączyć

chcę sie przyłączyć

Jest osoba, co chce pomóc

Jest osoba, co chce pomóc poszkodowanym, proszę dzwonić 502 703 157. Powodzenia

Uważajcie, bo popłyniecie

Uważajcie, bo popłyniecie

dziś widziałem protest

ludzie w kamizelkach z napisem, żeby uważać na oszustów z ANKADI, chodzą przy ul. Żorskiej, na wjeździe do TESCO

POMOC

potrzebna pomoc osobom którzy protestują przed ankadi w RYBNIKU

ladna bania

ladna bania

Widziałem przed chwila

Widziałem przed chwila program na ten temat w TVP 2 dlamnie to firma oszustow i oplaconych prawnikow.Ale trafi kosa na kamien ...

????

ja też widziałem i jestem teraz pełny obawy bo jak narazie jest ok pani Ewa mnie prowadzi a czasami jej pomaga Pani Ania i jak dotychczas jeżdżę i to dosyć dużo nawet pomogła mi fakturę wypełnic o ile pamietam to chyba Pani Ewa była zla dlaczego nie potrafię ale pomogła i zlecenie nie b yło na ich firmę a umowę podisałem w wrocławiu i kasę dosyałem ,chłopaki powiedźcie o co chodzi ?

Nie wydaje ci się dziwne

Nie wydaje ci się dziwne że podpisałeś z nimi umowę a zlecenia masz na kogo innego a podobno zajmują się spedycją to sumie dla kogo wykonujesz zlecenia , jak nie dla nich to dlaczego są oni twoim spedytorem

firma ktora chce pieniadze

firma ktora chce pieniadze żeby dać \ci prace nigdy nie będzie uczciwa zapamięajcie wszyscy naiwni

wszyscy naiwni

bo taki mamy kraj że głośno sie mówi ze to mafia i nikt nic nie roboi kraj zajmuje sie oszczerstwami nawzajem i hakami a nie zwykłymi ludźmi

Oszukany Wa-wa

Witam, zostałem oszukany przez tą firmę jakieś 3 lata temu chciałbym odzyskać pieniądze, które musiałem zapłacić przy podpisaniu z nimi umowy...około 3000zł. Chcę się dołączyć do zbiorowego pozwu. Ostrzegam także przed firmą ECI-SERWIS, działa na podobnych zasadach co Ankadi. Jeśli ktoś składa pozew również na tą firmę chętnie się dołączę. Proszę o kontakt: 604-097-421

witam jest ktos kto jezdzil

witam jest ktos kto jezdzil dla ankadi wyslal im faktury a oni mu nie zaplacili pozniej zalozyl im sprawe , wygral i odzyskal kase ?

Uwaga!Kolejna firma jak

Uwaga!Kolejna firma jak ankadi!!!

UNITY CAR ul.Porcelanowa 10 Katowice

Nie podpisujcie umów!

Żerują na naiwności ludzkiej!

To prawda!

UNITY CAR z Katowic - kobieta w tej "firmie" to pracownica ANKADI z Rybnika!!! Jeszcze we wrześniu 2009r pracowała w Rybniku.

TVP ankadi

oglondajcie TVPw 23 03 2010 godzina 21,45 program 2

unity car

a ja wlasnie podpisalem umowe z firma unity car porcelanowa 10 katowice a cop z nimi jest nie tqak ? babka mowila ze wszystko bedzie ok powiedziala ze ich firma w niczym nie przypomina pracy ankadi wiec o co kaman czekam na odpowiedz ??

niezły oszust

No oglądałam program i nieźle żerują na ludziach, niestety na naiwnych. Czy ktos nie może ukrócić mi tego fałszerstwa...a szef jeszcze dla telewizji mówi, ze nie znamy zdania z jego strony i tylko słuchamy pokrzywdzonych...tylko że szef nie chce nawet wypowiedzieć się do kamery i przedstawić owo swoje zdanie czyli niby druga stronę medalu.....ja juz tez się sparzyłam nieraz w zyciu...JAK NIE MASZ NA PIŚMIE TO ONI BEDA OBIECYWAC GRUSZKI NA WIERZBIE.. ale jak już ktoś ma podpisać że cos takiego ci zapewnia to gorzej...no biedni..szkoda mi was. ale nie dajcie się wszystko ma swój początek i koniec...powodzenia wszystkim poszkodowanym

.....

Ten sukr. to pewnie prawnik i taka jest prawda.Nic mu sie nie zrobi bo za nim stoi całe prawo o pewnie ma wszędzie wtyki. To prawnicy najbardziej nas okradają ,a ja nigdy nie lubiłem tej rasy.

ja też zostałem oszukany

ja też zostałem oszukany przez ta firme chciałbym odzyskac kaucje co mam zrobic moj tel 691040732

Ankadi

Ja też jestem oszukana p. Ankadi, jestem z dol. śląska

Z tego co sie dzisiaj

Z tego co sie dzisiaj dowiedzialem a dowiedzialem sie sporo to Adamczyk ktory jest tak naprawde wlascicielem firmy Ankadi ma rowniez otwarto firme w Hiszpanii pod nazwa Reves Frontere S.L.U.
Podobno od czasu kiedy istnieja nic nikomu nie zaplacili i nie maja takiego zamiaru.
O innych dzialalnosciach firmy jakie prowadza napisze juz niedlugo.

ANKADI to REVES FRONTERE Z HISZPANII

Z tego co się dzisiaj dowiedziałem a dowiedziałem się sporo to Adamczyk który jest tak naprawdę właścicielem firmy Ankadi ma również otwarto firmę w Hiszpanii pod nazwa Reves Frontere S.L.U.
Podobno od czasu kiedy istnieją nic nikomu nie zapłacili i nie maja takiego zamiaru.
O innych działalnościach firmy jakie prowadza napisze już niedługo.

Ja podpisałem Umowę w

Ja podpisałem Umowę w 09/2009 ale zaraz na drugi dzień zrezygnowałem oddałem samochód kaucję mi wypłacili po kilku telefonach, ale wypłacili natomiast za wynajem samochodu do tej pory jeszcze nie oddałem sprawę do Adwokata i on wystepował w moim imieniu do Sądu sprawę wygrałem czekam na umocnienie się wyroku. Ale zaraz zrezygnowałem.

I co udało Ci się

I co udało Ci się cokolwiek odzyskać od tych oszustów?Pozdrawiam.

UWAGA na UNITY CAR z Katowic!!!

UNITY CAR KATOWICE = ANKADI RYBNIK !!!

Maria Morciniec UNITY CAR Katowice

Chyba nazywała się Maria Morciniec.W zeszłym roku jeszcze pracowała w ANKADI w Rybniku.Ale już w tym roku ta cała p.Ania i p.Ewa z ankadi mówiły, że ciągle jest bidulka na L4.Widać w rzeczywistości okazało się, że MARIA MORCINIEC "pracuje" a raczej oszukuje kolejne osoby tym razem jako unity car Katowice Porcelanowa 10.Uważajcie na nich !! Trzymjcie się !!

TERZ DZIAŁA POD NAZWĄ MM

TERZ DZIAŁA POD NAZWĄ MM MARIA MORCINIEC

kumorek

sprawa tyczy Kumorka więc trzymajmy się rzeczy

Czy ankadi ogłosiła

Czy ankadi ogłosiła upadłość lub bankructwo? proszę o odpowiedz

czy firma ankadi ogłosiła

czy firma ankadi ogłosiła upadłość lub bankructwo? proszę o odpowiedz

ANKADI-UNITY CAR

UWAGA NA UNITY CAR, ZA TYM STOI TEN SAM CZLOWIEK KTORY WPEDZAL LUDZI W DŁUGI W ANKADI NAZWISK WYMIENIAĆ NIE TRZEBA BO PEWNIE SKŁAD ANKADI TO WSZYSCY ZNAJĄ

KUMOREK JEST TYLKO

KUMOREK JEST TYLKO FIGURANTEM, CALYM PRZEKRĘTEM KRECI ADAMCZYK I MORCINIEC

ankadi Rybnik - wioletta dasiak Jastrzębie Zdrój

czy jest ktoś kto wygrał sprawe z ankadi? Lub Wioletta Dasiak z Jastrzębia Zdrój? A raczej czy po wyroku udało mu się odzyskać pieniądze?

oszust

Wiem fiucie ze czytasz te wpisy na tej stronie a jezeli nie to masz strsznego pecha zapomnialem o tobie fiucie(Kumorek) uznaj te nazwe siebie za komolement bo nie wiem czy ci powtorzyli ci z kancelarii adwokackiej jak sie o tobie wyrazalem dzwoniac do nich.Zapomnialem o tobie popilem woda te cztery tys.ktore wyludziles pare lat temu bylem wtedy w Tychach fiucie i masz szczescie ze po calym dniu czekania cie nie zastalem bo jak znam siebie z gardla bym ci wydarl te czatery klocki albo urwal ci leb razem z plucami to bylo wtedy pewnie w tej chwili bym odsiadywal wyrok. W tej chwili mam zbyt wiele do stracenia zeby ci zrobic krzywde fiucie bo musze przyznac ze w sumie dzieki tobie rozkrecilem firme , tak jak napisalem na wstepie zapomnialem o tobie ale skoro sam sie o to prosisz to tych czyerech klockow w tej chwili ci nie odpuszcze.Moj Lonka pojechal na swieta jak wroci przyjedzie do ciebie nie zrobi ci krzywdy gwarantuje ci ze znajdzie cie nawet pod ziemia przywiezie cztery tys.w banknotch 10zl. bedziesz je musial zezrec bez popity i oczywiscie mu je oddac.Lonka w mojej firmie zajmuje sie moimi dluznikami nie bylo jeszcze takiego ktory by mu odmowil zaplacenia moich naleznosci.93 1090 2486 0000 0001 1443 5089 to jest nr.mojego konta masz szanse sie zrechabilitowac cztery klocki moje cztery klocki Rysia mojego najlepszego kolegi wyludziles je od nas w tym samym dniu. Zapytania choc nie sadze zeby byly kiruj na adres tg53@wp.pl

Ankadi dziala w hiszpani i w krakowie

tak jak mówie Adamczyk otworzył firme w hiszpani, nazywa się PROFIX CONSULTING a w krakowie ma firme na kogos innego tylko nie wiem jak się nazywa.
Mnie tez przekręcił.

ankadi

Również zostałem oszukany przez ankadi.
Walczę już z nimi prawie 2 lata.
Mam wyrok sądowy, sprawa u komornika, ale niestety nic nie posuwa sie do przodu.
Jesli ktos wie jak zakończyć tą sprawę proszę o kontakt.
fhu.waszak.@wp.pl

Do ogólnej informacji

Niniejszym nformujemy: PROFIX CONSULTING SL z Hiszpani, to to samo co PROFIX CONSULTING LTD w Anglii, a wszystko to jest wlasnoscia p. Andrzeja Adamczyka, znznego w polsce np. pod tak renomowanymi nazwami jak ANKADI, lub obecnie DEJA-VU oraz hiszpanskiej firmy REVES FRONTERE SL.

profix consulting

Zaczynamy przygotowania do zgłoszenia do prokuratury poszkodowanych przez profix consulting, Deja vu z nowego naboru od III.2011 roku bo tacy są .Jesteśmy już kilka osób poszukujemy następnych prosimy o informacje.Więcej nas pewniejsza wygrana.

witamjestem kolejną

witam
jestem kolejną ofiarą tych krwiopijców podajcie jakiś kontakt chętnie się przyłączę do pozwu

Kontakt na

Kontakt na krzysztofdroga@wp.pl podam dalsze informacje

ZGLASZAC SIE LUB DZWONIC PODAJE NAMIAR

Nową sprawę prowadzi prokuratura w Krakowie. bo tam podpisywaliśmy umowy podaję adres prokuratury w Krakoiwe na jaki trzeba wysyłać zgłoszenie o oszustwie.

Nr sprawy taki sam 2 DS/400/11;
Prokuratura Kraków- Krowodrzy ul.Bajeczna 2
31-566 Kraków.
I numer telefonu, żeby się dowiadywać potem jak to idzie: 0-12-414-24-25

Wszyscy co coś wiedzą dzwonić pod wskazany numer !!!!!!!!!!!

Pozdrawiam i życze aby ten facet w koncu sidział tam gdzie jego miejsce ###

Pani Kasia Adamczyk rzekomy

Pani Kasia Adamczyk rzekomy spedytor a Pani Ewa Wirt I Pani Maria M ostatnio urzędowały w Mikołowie gdzie werbowały następnych klientów. Jak więc widzę Pani Kasia to specjalistka od różnych firm Adamczyka. Ostatnio dzwonił do mnie niejaki Dawid czy też Damian Adamczyk i proponował wyjazd. Firma DEJA WU mieści się w Zielonce koło krakowa. Do Hiszpanii też dzwoniłem i o dziwo gadał ze mną facet po Polsku, bo jak stwierdził tak mu łatwiej gadać z Polakiem.
Mój email hades1303@wp.pl

dejavu

dzwoniłem do prokuratury Kraków- Krowodrzy ul. Bajeczna 2
w zeszłym roku z została przeniesiona na osiedle Kościuszkowskie
po zadzwonieniu do prokuratury na os Kościuszkowskie to nic mi nie powiedzą jak im nie powiem więcej danych tj
gdzie było prowadzone postępowanie
kto zgłaszał
skąd przeniesione itp.
Jeśli Ma ktoś jeszcze jakieś info na temat Deja vu, Kasi A czy też Damiana A- jej syna to proszę o info.
Ja tymczasem uruchamiam windykatorów żeby odzyskać co moje.
Mój email adasx@o2.pl

na temat Deja vu, Kasi A czy też Damiana A- jej syna

Hej, ostatnio dzialali takze w Hiszpani pod nazwa PROFIX CONSULTING SL i w Angli pod nazwa PROFIX CONSULTING LTD - nowe firmy A. Adamczyka.

Pozdr. Monia

profix

czy to ta firma z olsztyna co oferuje leasing od nich i stawke 0,45e do 0,55e

DEJA VU to banda oszustów i

DEJA VU to banda oszustów i wyłudzaczy na szczęście nie podpisałem z nimi umowy a wykonałem tylko jeden transport dla nich... za który oczywiście nie zapłacili i już nie odbierają tel... Piotr Adamczyk to jeden wielki oszust... ale wszystko co złe wraca do ludzi więc pewnie dostanie raka :))

wezwania

Przewoźnicy z tych firm otrzymują wezwania na przesłuchania w sprawie wpisów na forach. Chyba namierzają po adresach IP. nie wiem czy wszystkich ale ci co dowalili nazwiskami i wyzywali ich od oszustów. Chyba odwet.

DEJA VU oszuśći

Jeżeli ktoś sądzi się z tą firmą albo zamierza to proszę o kontakt tel 785419777

DEJA VU oszuśći

przyłącze się do pozwu 785419777

ja sie przyłaczam 605517907

ja sie przyłaczam 605517907

ja tez czuje się oszukany i

ja tez czuje się oszukany i chętnie przylacze się do masowego protestu

profix servis

ja tez jestem poszkodowany i chętnie przylacze się do masowego protestu przeciwko temu procederowi

taki tekst " ja tez sie

taki tekst " ja tez sie przyłaczam" nic nam nie da . jak widac wyzej podawajcie nr tel

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.