Antysemicka hipokryzja Ruchu Narodowego

Ironia/Humor | Publicystyka | Rasizm/Nacjonalizm | Tacy są politycy

Wodzowie przemówili. Tym razem w kwestii obrad Knesetu jakie mają mieć miejsce 27 stycznia w Krakowie.

Artur Zawisza ps. "Judeosceptyk" i Robert Winnicki ps. "Meduza" wypowiedzieli się dzisiaj na temat... Żydów.

Ich wypowiedzi znajdujące się w Internecie są tak żałosne w odniesieniu do rzeczywistości, że w dużym stopniu bronią się same aczkolwiek warto jest opatrzyć je komentarzem.

Po pierwsze, pytamy publicznie, czy zachowany jest warunek suwerenności poprzez podległość izraelskich służb specjalnych polskim służbom specjalnym.

W ramach debaty publicznej nie są wykluczone manifestacje czy nawet protesty związane z obradami Knesetu i muszą być one w pełni dopuszczone zgodnie z polskim ustawodawstwem, a bez ingerencji obcych służb, a w szczególności znanych z bezwzględnego postępowania służb izraelskich.

Pyta pan "Judeosceptyk". Ciekawym jest, że nie przeszkadzały mu harce amerykańskich służb specjalnych na polskim terytorium podczas wizyty Baracka Obamy, które to interweniowały nawet w prywatnych mieszkaniach z których okien zwisały anty-amerykańskie transparenty. Jednocześnie boi się o swoich pupilków aby nie zrobili sobie kuku w starciu z ochroną izraelskich polityków. Woli pobłażliwość ze strony policji czyli 30 nie-uzbrojonych na cały marsz jak 11 listopada dopóki nie doszło do próby podpalania budynków z ludźmi.

Po drugie, oczekujemy od Knesetu, aby wydał deklarację wzywającą światową społeczność żydowską do odstąpienia od żądań majątkowych wobec Polski. Obecne państwo polskie i obywatele polscy są ofiarami totalitaryzmu odbierającego Polakom własność, wolność, i życie.

Jaki wpływ ma mieć "deklaracja" parlamentu izraelskiego na Żydów spoza Izraela nie będących obywatelami tego państwa? Oczywiście, że żaden i żaden parlament nie wyda takiej deklaracji, tym bardziej pod wpływem jakiegoś oszołoma z marginalnej partii. No, ale zawsze będzie można wymyślić nowy spisek. I dlaczego akurat żydowskie żądania są fe, a nie żądania w ogóle? Co z żądaniami ze strony spółki Dore czy Prometeusz? Czy Ruch Narodowy kiedykolwiek solidaryzował się z wyrzucanymi na bruk i spaloną żywcem działaczką, która się temu przeciwstawiała? Oczywiście, że nie. Z lobby kamieniczników zdarzało się nawet współpracować. (Patrz tutaj)

Dla prawdy historycznej trzeba dodać, iż, niestety, ale totalitaryzmu często związanego z działalnością znaczącej części środowisk żydowskich uczestniczących w instalacji komunizmu i sowietyzacji Polski.

Jak zwykle "Judeosceptyk" zapomina o roli jaką w stalinizacji kraju odegrali tacy narodowcy jak Bolesław Piasecki, Władysław Bieńkowski i całe środowisko dawnych oenerowców tworzące PAX.

Współczesna Polska nie może brać na siebie prawnej, majątkowej i finansowej odpowiedzialności za wywłaszczenia wobec obecnych obywateli innych państw.

Ale wygląda na to, że może brać odpowiedzialność wobec obywateli Polski. Oznacza to, że w wizji "Judeosceptyka" Polak Polaka może eksmitować z kamienicy jeśli należała do niego przed wojną. Nawet jeśli koszty jej odbudowania poniosło po wojnie społeczeństwo, a nie on ani jego firma.

Tyle ze strony "Judeosceptyka". Czas na imć "Meduzę":

Wszystko wygląda na to, że cała impreza ma służyć wyłącznie realizacji żydowskiej polityki historycznej, która sponsorować i uwiarygadniać będą polskie władze. Z jednym drobnym i oczywistym gestem, który przypomni o elementarnej prawdzie odnośnie II wojny światowej. Gestem spóźnionym zresztą o kilkadziesiąt lat, bo propaganda mówiąca o "polskich obozach śmierci" ma długą historię.

Nawet jak dobrze robią, należy zjechać...

Gestem, który Kneset miał obowiązek wykonać już dawno, w imię olbrzymiej pomocy, jaką Polacy okazali Żydom w ciągu II wojny światowej, pomimo ich rozlicznych zdrad i wcześniejszej nielojalności wobec państwa polskiego.

"Meduza" chciałaby aby zasługi niewielkiej liczby (około 6000) Polaków spływały na cały naród, który w większości patrzył obojętnie na tragedię, a także na antysemitów z gatunku Zawiszy i Winnickiego.

Imć "Meduza" daje wprost do zrozumienia, iż Żydzi są wrogami państwa polskiego, byli nielojalni, a także owo państwo "zdradzali". Wszystko to mówi będąc liderem stronnictwa odwołującego się do tradycji Narodowych Sił Zbrojnych, które jako jedyne stronnictwo oprócz Polskiej Partii Robotniczej opowiadali się przeciwko polskiemu państwu, karali śmiercią swoich własnych dowódców za podporządkowywanie się oficjalnym polskim siłom zbrojnym aż wreszcie utworzywszy tak zwaną Brygadę Świętokrzyską wycofało swoje siły z terytorium Polski razem z armią niemiecką przy pełnej współpracy z Niemcami.

WOJNA TO POKÓJ – WOLNOŚĆ TO NIEWOLA – IGNORANCJA TO SIŁA

Aj tam, aj tam...

Roberto to klawy gość - nie przy wszystkim mamy te samą optykę, niemniej jest spoko. Jak chcecie coś się nt. percepcji Syjonizmu w RN dowiedzieć z pierwszej ręki - czemu się nie spytacie u źródełka?
We wtorki lekko wieczorową porą, zajść do Młodzieży(we Wro)pogadać, a nie latać z kielnią,w konspirze, jak jakiś masoński burżuj hehe.

Pozdrawiam!

Antysyjonizm to działanie

Antysyjonizm to działanie skierowane przeciwko państwu izraelskiemu i żydowskiemu nacjonalizmowi, a nie społeczności żydowskiej. Spójrz lepiej na anarchistów izraelskich. To oni są syjonistami, a nie wy. Bez pozdrowień.

Gdzie obiektywizm?

Straszny bełkot z waszej strony.Nie wiem kto to pisał ale powinien się ocknąć z letargu fikcyjnej rzeczywistości w jakiej przebywa i spojrzeć obiektywnie na to co dzieje się w kraju i nie krytykować ludzi którzy dążą do prawdy.Schodzicie na psy takimi subiektywnymi artykułami.

wiemy wiemy, subiektywizm to

wiemy wiemy, subiektywizm to obiektywizm, wolnośc to niewola itd :)

a może jakoś sie odniesiesz do licznych argumentów w tym tekście

Przecież dla was

Przecież dla was narodowców anarchista to już z definicji pies. Więc jak anarchistyczny portal ma schodzić na psy?

Błłazen

Błłazen

Polska pomieszanie z poplataniem.

Jednak zastanawiajacym jest co wlasciwie sie dzieje w naszym kraju(?) dopiero co przeczytalem uzasadnienie wyroku sadu ktory nie doszukal sie znamion antysemityzmu w wykrzykiwanym przez poznanskich kibicow podczas meczu z LKS chasel typu Zydzi do gau , waszym domem jest Auschwitz..

"Badająca sprawę prokuratura rejonowa uznała, że okrzyki nie były nawoływaniem do nienawiści na tle różnic narodowościowych. Intencją osób skandujących kwestionowane treści była chęć okazania antypatii wobec piłkarzy i sympatyków drużyny przeciwnej, a nie wyrażenie pogardy i nienawiści wobec grupy narodowościowej i wyznaniowej. Miały na to wskazywać okoliczności, w jakich doszło do incydentu."

Żal mi było usuwać

Żal mi było usuwać antysemickie komentarze z gatunku "Przeczytałem Dmowskiego więc wiem co to system dziwko" ale No Platform to No Platform :) Polecam http://rewolucja1905.blogspot.com/search/label/Roman%20Dmowski

fuck zionist scum! boycott israel!

"Stałym celem radykalnych islamistów jest unicestwienie Izraela. Nie możemy więc zamykać oczu na to, po czyjej stronie jest racja w tym konflikcie. Tą stroną jest Izrael" Artur Zawisza

„- Jak z perspektywy dwóch lat ocenia pan decyzję zaangażowaniu się Polski w interwencję w Iraku? - Byłem i jestem wielkim zwolennikiem tego zaangażowania. (…) Oczywiście na wojnie jak na wojnie giną ludzie, czasem opinia publiczna może być zdezorientowana ale przesłanką zasadniczą było to, że braliśmy udział w dziele ofensywnej obrony cywilizacji zachodniej przed zagrożeniem terrorystycznym. Jestem usatysfakcjonowany, że polska znalazła się wtedy po właściwej stronie”. Artur Zawisza

„Zasada sprawiedliwości nakazuje nam solidarność z Izraelem” Artur Zawisza

Dobre xD

Dobre xD

Nic dziwnego każda prawacka

Nic dziwnego każda prawacka wesz powinna stać po stronie państwa Izrael a nie okupowanej Palestyny. Syjonizm to nic innego jak żydowski nacjonalizm. Dziwne były te sporadyczne gesty solidarności narodowców z ludem arabskim Palestyńczykami.W zasadzie oni nie myślą racjonalnie więc znaczna większość pewnie nawet się nad tym nie zastanawiała.

Nic się nie zmieni, jeśli

Nic się nie zmieni, jeśli system edukacji się nie zmieni. Ja się w szkole uczyłem np pamiętniki Chryzostoma Paska, a na chu.. mi to? czemu się nie uczy dzieci skąd się biorą schizy w głowie, jak głupia jest nienawiść, skąd się bierze durne zakochanie do tak durnych rzeczy jak kraj, czemu durni ludzie mają potrzebę coś kochać np Polskę i zarazem nienawidzić wszystkiego co niepolskie..? uczyć dzieciaki podstawy psychologii, bo inaczej to muszą coś uwielbiać, jak nie kraj, nie bozię, to Christiano Lonardo albo Jarek Kaczyński, cokolwiek nierozsądnego potrzebują do życia ;) A czemu nie uczyą podstaw ekonomi? H.Ford kiedyś powiedział, że dlatego, że gdyby choć 10% kumało jak oszukany jest ten system światowej piramidy finansowej i jak na prawdę działają banki, to na drugi dzień była by rewolucja.
Więc do dzieła! edukujmy przez internet obywateli :)

Chce ci się? Nie lepiej jak

Chce ci się? Nie lepiej jak Ford - wiedzieć, i kosić kase?

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.