Kijów: Skatowany antyfaszysta wraca do zdrowia

Świat | Antyfaszyzm

Ukraiński Antyfaszysta i działacz społeczny o inicjałach V.N., który 14-go kwietnia został napadnięty i brutalnie skatowany przez 5 nazistów nieopodal stacji kijowskiego metra (o czym pisaliśmy wcześniej), szczęsliwie powoli wraca do pełni sił.

V.N. przeszedł kilka operacji, w tym skomplikowany zabieg składania pogruchotanej szczęki. Następnym etapem rekonwalescencji będzie rekonstrukcja wybitych i połamanych zębów. V.N. opuścił już szpital. Działacze antyfaszystowscy z Kijowa i Rosji, przyjaciele V.N., jak i on sam, serdecznie dziękują wszystkim za międzynarodową solidarność i pomoc. Dzięki datkom, które spływały od towarzyszy z wielu państw, udało się w pełni pokryć koszty leczenia poszkodowanego antyfaszysty. Wiele wsparcia przyniosły również listy i słowa otuchy, których nadesłano całą masę.

Solidarność naszą bronią!

szkoda

ze nigdy nie me newsow w druga strone: mianowicie, ze skatowano lub zabito jakiegos pierdolonego naziola

takie newsy były w 1945,

takie newsy były w 1945, teraz nazistów już nie ma.

Och pardon, dopisz sobie

Och pardon, dopisz sobie przedrostek neo- jeśliś taki skrupulatny. Zwał jak zwał, poglądy te same co 65 lat temu, tylko możliwości i siła znacznie mniejsze.

Nie ma, bo polska Antifa ma

Nie ma, bo polska Antifa ma jakąś dziwną taktykę - wiele ekip pucuje się na pacyfistycznych liberałów jak jakieś pajace i akcji bojowych nie nagłaśnia. Za to gdy jakiś punk oberwie, to jest płacz po Internetach. A potem zdziwko, że kibole czy dresy nie chcą się utożsamiać z Antifą, skoro ta tylko płacze, zamiast się napinać. A ludziom ulicy potrzeba przynależności do silnej ekipy, co to się w tańcu nie pierdoli.

nazioli nie zawsze trzeba

Taki z niego antyfaszysta

Taki z niego antyfaszysta jak z koziej d... trąba. Jak ja sobie zaczną chodzić po ulicy i nazywać ludzi faszystami i lać po ryjach to też będę antyfaszystą? Czy po prostu agresywnym pojebem? To działa w obydwie strony.

Nazywajmy rzeczy po imieniu. Bojówkarz lewacki dostał w ryj, od bojówkarzy prawackich. Jakby się spotkali w innych proporcjach było by odwrotnie. Tyle w temacie.

Domniemanie. Tylko sobie

Domniemanie. Tylko sobie teoretyzujesz tumanku. Nie wiesz nic o sprawie, milcz.

Impreza w Poznaniu

Impreza w Poznaniu reklamowana jako konwent walk Antifa to juz chyba wyścig zbrojeń ... w jakim kierunku to idzie? Im bardziej będzie się to radykalizować tym częściej będziemy słyszeć o tak brutalnych pobiciach a może i morderstwach?
Tworzenie bojówek w faszystowskim stylu to chyba niedobra droga ...

Po co redakcja puszcza

Po co redakcja puszcza komenty takich zenujacych trolli?

Do malkontentów

Ile trzeba wam barany tłumaczyć, że przemoc nacjonalistyczna/faszystowska istnieje niezależnie od działań antyfaszystów? Czy będziemy działać czy nie, i tak będą chcieli nas dojechać. Musimy mieć własne grupy reagujące i ochronne aby móc działać. Zamiast jęczeć tchórze, weźcie się lepiej za ćwiczenia i rozwój intelektualny, aby móc się aktywnie przeciwstawić faszystom. Poza tym naziole najbardziej rozumieją język przemocy, będą dostawać baty, to nie będą się wychylać. Taktyką peace, flower-power nie zwalczy się faszystów.

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.