Kim są pedofile?

Publicystyka

Badania jasno potwierdzają, że większość pedofilów, to heteroseksualni mężczyźni.

Kim są pedofile?*

Badania jasno potwierdzają, że większość pedofilów, to heteroseksualni mężczyźni.

Niezależnie od tego, co każdy Amerykanin wie o częstotliwości występowania pedofilii u księży, faktycznie istnieją statystyki seksualnego wykorzystywania dzieci. Przedstawiciele Ligi Polskich Rodzin przyznają, że nic nie wiedzą o tych raportach, tak więc musimy wyedukować niedokształconego kretyna pełniącego rolę Ministra Edukacji.

Istnieje wiele raportów statystycznych i badań nad pedofilią. Jeden z tych raportów można znaleźć tutaj: http://www.ojp.usdoj.gov/bjs/pub/pdf/saycrle.pdf

Obraz zjawiska pedofilii przedstawia się podobnie w innych krajach, uznamy go zatem za typowy.

Według tego raportu dziewczynki są 6 razy bardziej narażone na molestowanie i gwałt w wieku dziecięcym niż chłopcy. 86 % osób molestowanych seksualnie jako dzieci to dziewczynki, a tylko 14% to chłopcy. W przypadku gwałtu z penetracją (w odróżnieniu od innych rodzajów molestowania) statystyki wskazują na jeszcze wyższą liczbę dziewczynek wśród ofiar – według FBI, aż 99% (zob. statystyki w raporcie). Fakt, że opinia publiczna koncentruje się na przypadkach chłopów będących ofiarami mężczyzn-pedofilów, świadczy nie tylko o homofobicznej przesadzie, ale też o ignorowaniu przemocy wobec dziewczynek.

Skoro 96% przestępców na tle seksualnym to mężczyźni, a dziewczynki są 6 razy bardziej narażone na gwałt niż chłopcy – jasne jest, że większość aktów pedofilskich jest popełnianych przez HETEROSEKSUALNYCH mężczyzn.

Raport Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego pt. „Zrozumieć zjawisko wykorzystywania seksualnego dzieci: edukacja, prewencja i leczenie skutków” z października 1999 r. potwierdza, że homoseksualiści nie są tak skłonni do napaści jak heteroseksualiści.

Statystyki pokazują także, że im chłopcy są starsi, tym mniej jest prawdopodobne, że będą molestowani. Większość chłopców jest molestowanych w wieku 4-5 lat. Dziewczynki mają o 250% większe szanse niż chłopcy stać się ofiarami wielokrotnych i powtarzających się napaści.

Aż 70% zgłoszonych wypadków napaści seksualnej miało miejsce w domu ofiary. W 86% przypadków dzieci znały sprawcę napaści. W 23% przypadków sprawcą jest inna osoba w wieku poniżej 18 lat. Wiek sprawcy napaści seksualnej na dziecko to najczęściej 14-15 lat. 14-latkowie aż o 300% częściej molestują dzieci, niż ludzie, którzy przekroczyli 40. rok życia.

Oczywiście te statystyki mogą nie być dokładne. Wiele przestępstw na tle seksualnym nie trafia do statystyk. Ale i tak podobne opracowania stanowią lepszy dowód, niż ignoranckie sianie strachu przez idiotów takich, jak Wierzejski.

Te statystyki nie uwzględniają globalnych problemów takich, jak szeroko rozpowszechniony proceder handlu i niewolnictwa nieletnich dziewczynek w burdelach w Tajlandii i innych krajach, gdzie są gwałcone setki i tysiące razy przez heteroseksualnych mężczyzn, w tym przez seks-turystów.

Jeśli dodamy do tego tysiące incydentów molestowania seksualnego chłopców, gdzie sprawcami byli księża, mogłoby być interesujące zbadanie liczby osób religijnych, lub należących do Kościoła wśród pedofili.

Interesująca sprawa sądowa miała miejsce w Szwecji w styczniu 2004 r. przeciw pastorowi Greenowi, który postawił znak równości pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią. Ake Green został skazany na karę więzienia za nawoływanie do nienawiści – bo tym właśnie były wypowiadane przez niego kłamstwa. Pastor został zwolniony w listopadzie 2005 r. po apelacji, w której twierdził, że korzystał jedynie z wolności słowa. Być może była to „wolość słowa” – ale również przejaw jego ignorancji.

---
Przypis:

*Ten artykuł opisuje wykorzystywanie seksualne dzieci. Prawodawstwo wielu krajów określa seksualne relacje z niepełnoletnimi jako akt kryminalny i stanowiący wykorzystywanie dzieci, tak więc z tego punktu widzenia wszyscy pedofile zostaliby określeni jako osoby wykorzystujące dzieci. Używam zatem terminu „pedofil” w takim znaczeniu, w jakim jest używany w materiałach prawnych i w publicznych wystąpieniach, choć termin „osoba wykorzystująca seksualnie dzieci” byłby bardziej odpowiedni.

moj sąsiad

chcialam powiedziec ze zgwalcil mnie moj sasiad

adres

napisz adres do redakcji

pedofil

Może ktoś mi podpowie jak zdemaskować pedofila tak żeby nie mógł już skrzywdzić żadnego dziecka ze swojego otoczenia. Mój ojczym,zamieszkały w Bolesławcu woj.Dolny Śląsk, wykorzystywał mnie przez całą podstawówkę. Zniszczył mi dzieciństwo i dorosłe życie bo tego nie da sie zapomnieć. W średniej szkole nabrałam odwagi żeby mu się przeciwstawić i zakończyć molestowanie ale wtedy zaczął mnie wykańczać psychicznie.Więc po liceum wyprowadziłam się z domu a następnie zgłosiłam to na Policji. Niestety nie miałam dowodów, odniosłam wrażenie,że prawo chroni przestępców.Matka zamiast mi pomóc to zaczęła kłamać na Policji i do dziś mieszka z tym zboczeńcem. Nie daje mi spokoju to,że ten pedofil ma dużo wnuków, które niczego nie świadome siadają dziadziusiowi na kolana.Dorosłe dzieci pedofila wiedzą co on mi zrobił ale niewierzą,że ich ojciec jest do tego zdolny i sami, własnowolnie prowadzą dzieci do dziadka. Przecież to jest straszne! Co mam zrobić żeby pomóc tym dzieciom? Prosze o pomoc. Marta.

jeszcze bardziej naglosnic

jeszcze bardziej naglosnic sprawe

wez sprawy w swoje ręce,

wez sprawy w swoje ręce, poza prawem...

niestety Twój post może

niestety Twój post może być rozumiany jako nakłanianie do przestępstwa

podejżewam że mój kolega

podejżewam że mój kolega jest wykożystywany przez wujka. on jednak gdy słyszy o tym natychmiast robi się czerwony i szybko zmienia temat. co mam zrobic

dlaczso przeszkadzaja wam

dlaczso przeszkadzaja wam pedofile? :) wierzejski jest gorszy :)

Opina

Twiedzę tak dlatego bo sam się o tym przekonałem bedąc uczniem szkoły sredniej w pociągu nachodził mnie taki osobnik i proponował stosunek seksualny za pieniądze,potem okazało się ze jest to pedzio

No właśnie

Niewiedza społeczeństwa na ten temat jest przerażająca...że ktoś jest pedofilem to nie oznacza że od razu szuka tylko ofiar do gwałtu...maasa, mówie, maaasa ludzi ukrywa te skłonności ograniczając się do fantazji. I się im nie dziwie, sam bym sie bał przyznać w tym nietolerancyjnym społeczeństwie. Pedofilie traktuje tak samo jak homoseksualistów - skrzywienie, ale póki nikt na tym nie cierpi, co to komu w ogóle przeszkadza?

śmierć

nie cierpi ale moze ucierpiec, osobiscie nigdy nie mialem stycznosci z zadnym z takich smieci,ale zle by skonczyl kazdy z nich gdyby mnie napotkal!uwazam ze powinno sie ich wieszac od razu!oni nie maja prawa do zycia!!

nie to nie tak ty nie

nie to nie tak ty nie możesz decydować o prawie do życia a co ty taki szlachetny że tak cię to poruszyło

"nie cierpi ale moze"

"nie cierpi ale moze ucierpiec, osobiscie nigdy nie mialem stycznosci z zadnym z takich smieci"

ty jesteś kurwa śmieciem. Nie jestem pedofilem, ale współczuje tym ludziom którzy mają skłonności a nikogo nie skrzywdzili, bo nie są niczemu winni.

Myślę, że takich jak ty to trzeba dla dobra ludzkości postawić pod ściane i rozstrzelać

dziadek

przyłapałam mojego teścia jak robił sobie dobrze obok śpiącej małej mojej córeczki !Wszystkiego się wyparł oczywiście a moja teściowa uwierzyła jemu a to jest alkoholik na fazie końcowej na szczęście uwierzył mi mój mąż i odizolowaliśmy nasze dzieci od takiego dziadka nie maja z nim kontaktu ale ten kontakt próbuje na nowo ułożyć moja teściowa ja już jestem psychicznie wykończona ale na szczęście mam u boku męża który mnie wspiera a teścia szczerze nienawidzę!!!

pedofil to tesz vczłowiek i

pedofil to tesz vczłowiek i h.j wam do tego

pedofil

pedofil to osoba żerująca na naiwności i niewinności dziecka takie osoby powinno sie izolować od społeczeństwa a najlepiej odrazu kastrować żeby żadnemu dziecku krzywdy nie zrobił obowiązkiem każdego z nas jest chronić dzieci przed takimi zboczeńcami

jestem tego samego zdania,

jestem tego samego zdania, tacy ludzie powinni być izolowani od społeczeństwa!

pedofile to najcześciej

pedofile to najcześciej osoby które takze były molestowane

pedofile

osobiście pisałem pracę licencjacką o pedofilach i po rzeczach jakich się naoglądałem i nasłuchałem prowadząc wywiady i badania twierdzę że to nie są ludzie tylko zwierzęta myślące wyłacznie ch..em. Jestem za podwyższeniem wyroków dla pedofili aby dłużej zajmowali się nimi mili współwięźniowie w pudle. Wtedy z własnej woli poddawali by się kastracji i zaszywaniu d..y. Ale gdybym dowiedział się ze jakiś pedofil skrzywdził kogoś z moich bliskich, bez skrupułów rozwiązałbym to drogą pozaprawną..

podofile to zaraza

niemozna nazwac inaczej jak zaraza,ile jeszcze dzieci ucierpi az ktos zareaguje,pomoze.przymusowa kastracja i sol na rane nich typy poczuja bol,moze to rozjasni ich tepe umysly,mam Panu Bogu za złe ze pozwala na taki dramat dziecka,to nie dzieci powinni byc ofiarami a nasi smieszni politycy,ktorzy dbaja tylko o siiebie,

Nastoletni pedofile

Wiek sprawcy napaści seksualnej na dziecko to najczęściej 14-15 lat. 14-latkowie aż o 300% częściej molestują dzieci, niż ludzie, którzy przekroczyli 40. rok życia.

To jest ciekawe, nie miałam o tym pojęcia. Czy tak młodzi sprawcy z tego wyrastają? Czy to świadczy o ich stałym upodobaniu do małych dzieci, czy może traktują je jak "obiekt zastępczy", bo mają do nich łatwy dostęp?

Matka molestowanych- gehenna na rozprawach.

Autorka tekstu ma rację polskie prawo chroni pedofilów.
Jestem matka dzieci molestowanych przez byłego męża i jego ojca czyli dziadka dzieci.
Zostali na 9 miesięcy aresztowani, prokurator postawił zarzuty.
Toczą się sprawy sądowe.
Sędzia wypuściła aresztowanych na wolność ponieważ......szczegółowo według niej wyjaśnili że sa nie winni, nie podali ANI 1 dowodu !
Natomiast na molestowanie jest szereg dowodów w tym zeznania świadków.
Oskarżeni mieszkają z molestowanymi czyli ze świadkami w sprawie, którzy jeszcze zeznań nie składali przed sądem...paranoja prawna.
Czyli bezstronność 100%...
Powiem szczerze że jestesmy my poszkodowani traktowani jak najgorsi ludzie coteż zgłaszają niewinnych ludzi..dlaczego..? dlatego że pochodzą z szanowanej znanej rodziny są nauczycielami, a przecież nauczyciel to WZÓR!.

W życiu bym nie pomyslała że będziemy przechodzić taka gehennę, dyskryminacji i gnebienia świadków praz wysmiewania nas przez obrońców i kpin.

Ze wzgledu min. na dobro oskarzonych sprawa jest utajniona więc nie moge nic na jej temat napisać.

Ja nie mogę!

Słuchajcie mam 12 lat, a jestem mądrzejsza od wielu tu z was, którzy mówią, że podofila jest w porządku. Gówno prawda, wy jesteście starsi i to nie was pedofile biją, gwałcą, wykorzystują, niszczą psychikę i zostawiają trwałe urazy w pamięci. Więc nie wymądrzajcie się, bo nic nie wiecie, może niektórzy "pedofile" starają się powstrzymać swe skłonności, ale ten artykuł mówi o realnych zboczeńcach. Pedofile owszem są ludźmi, ale niszczą nasze społeczeństwo, ponieważ zgwałci jedno lub dwoje dzieci i w przyszłości one będą robić to samo. Pomyślcie sobie, że teraz gwałci ktoś waszego przodka i zostaje to w waszej rodzinie, rodzisz się ty, gwałcą Cię, a ty teraz robisz to. Jest to choroba psychiczna, a nie ich wymysł, trzeba ich leczyć. A przy okazji niektórzy pedofile po zgwałceniu ofiary zabijają ją, ponieważ to są starsze osoby, które wiedzą co w takiej sytuacji zrobić (12letnie,13,14 i 15letnie). Mam nadzieję, że jak ktoś to przeczyta wbije się mu do głowy, że pedofila trzeba leczyć.

A'propos statystyk, pastora Greena i stosunku anarchistów do...

Wikipedia podaje, że za 90% przypadków pedofilii odpowiedzialni są heteroseksualiści - za resztę - 10% zaledwie - homoseksualiści. Ma to rozwiewać stereotyp o rzekomym związku pedofilii z homoseksualizmem. Ale już na poziomie gimnazjum będąc, można sobie policzyć - znając dane na temat odsetka homoseksualistów w społeczeństwie - procentowy udział pedofilów wśród społeczności homo i hetero. Na zlecenie rządu Wielkiej Brytanii zrobiono badania dotyczące homoseksualizmu (na próbie 400000 osób!) i okazało się,że stanowią oni ok 1,5% populacji. Oznacza to, że tak mała grupa, generując "zaledwie" 10% przypadków wykorzystywania dzieci, może się pochwalić aż sześciokrotnie wyższym wskaźnikiem pedofilów w stosunku do heteroseksualistów. Co tam 600%!
I jeszcze jedno. Na łamach "Maci poriadka" był wiele lat temu tekst na temat wieku przyzwolenia. Jego autor uznał seks z dziećmi za dozwolony, gdy jest on dobrowolny. Gratuluję otwartości środowisku!

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.