Ługańska Republika Ludowa: Kary więzienia za homoseksualizm

Świat | Rasizm/Nacjonalizm

Władze Ługańskiej Republiki Ludowej, cieszącej się poparciem części lewicy za swój "postępowy" charakter wprowadziły kary za homoseksualizm od 2 do 5 lat więzienia.

Posłowie Ługańskiej Republiki Ludowej twierdzą, że chronią w ten sposób wartości kulturowe i religijne mieszkańców swojego terytorium.

W przypadku otrzymania wyroku 5 lat, skazani będą odbywać kary więzienia, w przypadku skazania na 2 lata, będą to ciężkie roboty. Będą to takie same wyroki jakie przyznaje się za gwałty.

W najbliższym czasie mają się odbyć wybory do parlamentu Ługańskiej Republiki Ludowej. Mieszkańcom terenów zajętych przez armię ukraińską oraz uchodźcom przebywającym w Rosji umożliwi się głosowanie za pośrednictwem Internetu.

kwestia NEUTRALNOŚCI

Właźcie dalej w d... liberałom z wyborczej i liżcie tyłki prawdziwym faszystom,a niebawem znienacka was zlikwidują wasi liberalni "kumple" http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Antifa-w-Polsce-szkolila-sie-pod-... - możecie kolaborować z faszyzmem i imperializmem,ale nic z tego dobrego mieć nie będziecie CIA nie zachowuje neutralności,wy idziecie zgodnie z linią polityczną państwa,które w swoim czasie wam "podziękuje" pakując do suki po uprzednim spałowaniu,albo od razu rozstrzeliwując. Jeśli będziecie dla nich chwilowo użyteczni to i tak dla liberałów i faszystów nie przestaniecie być "anarchistycznym zagrożeniem" DO ZLIKWIDOWANIA (np. do wysłania do gazu).

Jak myślicie zresztą - co stanie się na terenach kontrolowanych przez faszystów z rozpoznanymi homoseksualistami ? Bo mam wrażenie,że bez sądu "znikną" na zawsze zagrzebani jako "zwolennicy separatystów". Obie strony są złe,taka jest prawda.
W imperialistycznym konflikcie siły prawdziwie rewolucyjne nie stają po którejś stronie imperialistycznej - stoją konsekwentnie po stronie ludu !

A już zwłaszcza na anarchistach ciąży - z racji ideologii - szczególny obowiązek oporu wobec militaryzmu "własnego państwa" i bloku imperialistycznego do którego ono należy.Tak się składa zresztą,że to właśnie ten blok obalając sprzedajnego oligarchę Janukowycza doprowadził do władzy jeszcze bardziej sprzedajnych i zbrodniczych oligarchów do spółki z faszystami,to celowa eskalacja antyrosyjskich restymentów doprowadziła do tragedii ludu wschodniej Ukrainy,to nie Putin doprowadził do masakry w Odessie ? Zrobili to faszyści.Wszelkie poparcie dla gangu morderców i oligarchów z Kijowa jest HANIEBNE. Czy to znaczy że mamy poprzeć reżim Putina ? Choć nastroje tych którzy znają prawdę o reżimie z Kijowa sponsorowanym przez Waszyngton są jakie są - należy zachować świadomość tego,że i reżim Putina jest reżimem zmierzającym w stronę faszyzmu,i zachować logiczną,rewolucyjną neutralność.WOJNA WYZYSKIWACZOM,POKÓJ DLA LUDU - to jest jedyne uczciwe i prawdziwie rewolucyjne,lewicowe hasło.Kolaboracja z blokiem Putinowskim jest szaleństwem,z blokiem Neobanderowskim - zdradą.

Czyli co? Nie podawać

Czyli co? Nie podawać informacji niewygodnych stronie pro-rosyjskiej? Dlaczego współpraca z blokiem Putina nie jest zdradą? Jak na razie na Ukrainie nie widać urzędowego i zorganizowanego prześladowania mniejszości seksualnych. Ogranicza się to tylko do fizycznych ataków tak jak i w nie-banderowskiej Polsce.

Janukowycza nie obalił żaden imperializm tylko protest społeczny, który wykorzystała nowa władza. Należy sprzeciwiać się tej nowej władzy, ale nie wspierając najeźdźcę. Owszem, do masakry w Odessie doprowadzili ukraińscy faszyści, ale zapomniałeś już ile osób zostało zastrzelonych na Majdanie przez Berkut? Chcesz być krytyczny wobec obu stron, jednak pozostajesz bardziej krytyczny wobec tylko jednej.

Nie popierać nikogo

Po jednej stronie Berkut na Majdanie. Po drugiej - Odessa, masowe groby pod Donieckiem, naziole z prawego sektora strzelający, kradnący i gwałcący w zbuntowanych prowincjach, naziole w ukraińskim rządzie, wypowiedzi Julii Tymoszenko o 8 mln Rosjan na Ukrainie "Muszą zostać zabici bronią jądrową"... Popieram Lewicowca - ruscy (mówię o rządzie, nie o zwykłych ludziach) to bydlaki, ale ukry to bydlaki do kwadratu.

Zapominasz, że zanim była

Zapominasz, że zanim była Odessa było ponad 120 ofiar śmiertelnych na Majdanie. Poza tym, to jest ingerencja Rosji w Ukrainę, nie tylko wspieranie jakiegoś stronnictwa.

Nie zapominam

W pierwszym zdaniu napisałem o Majdanie i Berkucie. Na Ukrainie (podobnie jak w Polsce) ingerują WSZYSCY. USA chciało wykopać ruskich z Sewastopola i przejąć ich bazy - idealne do szachowania Rosji i bliskiego wschodu. Efekty jak widać. Powtarzam jeszcze raz - trzymajmy się od tego syfu z dala. Można wysyłać koce i żywność cywilom (po obu stronach), ale nie hełmy i kamizelki neonazistą z prawego sektora. I nie stawać po jednej ze stron skoro umoczeni tam są wszyscy.

Piszesz, że nie lubisz

Piszesz, że nie lubisz rządu a nie narodu, a jednak czujesz potrzebę posłużenia się pogardliwymi określeniami w stylu "ruscy" czy "ukry" i to jeszcze pisanymi z małej litery.

Umiesz czytać?

Jak byk stoi że mowa o rządzie. Co miałem napisać? "Rząd Federacji Rosyjskiej" i "Rząd Republiki Ukrainy"? I może jeszcze "zagubiona młodzież o poglądach mogących się niektórym wydawać podobnymi do tez pewnego Austriackiego malarza"? Dla mnie to ruscy, ukry i naziole. Jak czymś gardzę to staram się to k...a okazać, a nie ukrywać.

Ludzie tak reagują jak w

Ludzie tak reagują jak w pierwszym komentarzu, ponieważ Banderomajdan był przez jakiś czas tematem numer jeden na CIA (za to o wiele bardziej pozytywne protesty w Bośni przeszły bez większego echa), a redakcja chętnie publikowała oświadczenia AST, które pod przykrywką internacjonalizmu przemycało zwykły socjalpatriotyzm, uważając Putina za głównego wroga (za to niemal ani słowa o zaangażowaniu USA i UE), a poza tym członkowie owej organizacji na forum libcom.org wyrażali poparcie dla swojego rządu w walce z separatystami (http://libcom.org/news/when-patriotic-anarchists-tell-verity-02072014)

Co prawda to co było na CIA to nic w porównaniu z kurwicą.pl, która o ile od dawna nigdy nie stąpała po tej samej Ziemi co my, to w związku z wydarzeniami na Ukrainie już w ogóle odleciała poza Układ Słoneczny.

Miałeś znajomych

Miałeś znajomych będących świadkami protestów w Bośni? Mogłeś podsyłać. Ja miałem w Kijowie kilkunastu znajomych w tym dwóch bliskich. Miałem również znajomego, który jako pierwszy docierał do takich wydarzeń jak atak na willę Janukowycza, zajęcie przez aktywistów lewicowych MSW czy katastrofę malezyjskiego Boeinga. To były przyczyny tylu informacji na temat Majdanu. Nie kwestia polityczna. Nie było tutaj ani jednego komunikatu AST popierającego rząd w walce z separatystami. Pomijając fakt, że ich komunikaty były zamieszczane zanim w ogóle zaczęły się walki z separatystami...

prawda zamiast propagandy

malezyjski boenig to chyba pare miesiecy po majdanie i pareset kilometrow na wschod. Jakies dowody na to ze to berkut strzelal na majdanie czy powielamy nieaktualne od dawna propagandowe wrzutki ? http://www.polskatimes.pl/artykul/3355127,wyciekla-poufna-rozmowa-ashton...

Zamknij ryj hitlerowcu.

Zamknij ryj hitlerowcu.

wiatrak masz rację

Spalenie bezbronnych ludzi w Odessie to bezpośredni efekt śmierci ok. stu osób na Majdanie które zginęły w wyniku REGULARNYCH WALK.

Ps.

Rozumiem że ograniczanie praw obywatelskich przez delegalizację części ugrupowań lewicowych na Zachodzie Ukrainy dla CIA nie jest tak istotne jak przepisy prawne dotyczące homoseksualistów w ŁRL.

"Części ugrupowań

"Części ugrupowań lewicowych", chodzi o Komunistyczną Partię Ukrainy? Ta akurat z lewicą ma niewiele wspólnego.

Ci "bezbronni" ludzie w

Ci "bezbronni" ludzie w Odessie wczesniej zaatakowali ukraińską demonstrację i równiez zabili innych ludzi, cięzko tutaj mówić, że byli bezbronni. Zreszta tak, delegalizacja partii komunistycznej (czyli nawet żadnej lewicy) jest duzo mniejszym problemem niż to, że kogoś za orientacje seksualną chcą wsadzac do więzienia. Tyle ode mnie.

kogo zabily te zywcem

kogo zabily te zywcem spalone kobiety? i ilu zginelo po obu stronach?

Wiatraku drogi, piszesz o

Wiatraku drogi, piszesz o nieistniejącym państwie, wykreowanym medialnie przez rosyjskie czołgi.Gdyby Putin wycofał swoje wojska, jak to już kilkukrotnie deklarował, ze wschodniej części Ukrainy, wówczas obie samozwańcze republiki nie przetrwałyby tygodnia

dezerteroKupujecie problem

dezertero
Kupujecie problem sprzedawany przez media i przez polityków, już w sumie jesteście w tym temacie mocno podzieleni, nie widzicie pułapki?

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.