Miliony Polakow żyją na krawędzi

Kraj | Ubóstwo

Brakuje pieniędzy na wszystko. Wzrost cen coraz bardziej uderza w najuboższych Polaków. A tych z miesiąca na miesiąc przybywa. Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że oceny warunków materialnych gospodarstw domowych nie są najlepsze.

Nadal najwięcej osób (46 proc.) określa sytuację materialną swojego gospodarstwa domowego jako przeciętną, dwie piąte badanych (39 proc.) ocenia ją dobrze, a co siódmy (15 proc.) - źle - podaje serwis wirtualnemedia.pl.
Co ciekawe, jeżeli chodzi o ocenę jakości życia, to 44 proc. pytanych deklaruje, że im i ich rodzinom żyje się dobrze. Przeciwnego zdania jest 15 proc. respondantów.

17 proc. Polaków twierdzi, że boją się o pracę i negatywnie oceniają kondycję swojego zakładu pracy. 51 proc. pracujących określa swoją sytuację jako dobrą.

Żart mi się nieśmieszny

Żart mi się nieśmieszny przypomniał:

Żyjemy na krawędzi nędzy...
Najwyższy czas zrobić krok na przód!

a mi z

a mi z tym:
http://rafalkosik.com/prosba-do-emerytow

[ale cicho, bo abw naślą]

Jak dla mnie to znaczy tyle,

Jak dla mnie to znaczy tyle, że:
- 39% badanych nie czuje się chujowo.
- 46% już tak, czyli normalka.
- 15% natomiast nie załapuje się nawet do tego

Bogaci i biedni - taki

Bogaci i biedni - taki podział to siła wyższa. Tak musi być i tak będzie zawsze. Niebezpieczne jest natomiast, że biednych nie uczy się pokory, bo to grozi rewolucją. Powinny być jakieś pasiaki albo chociaż naszywki na plecach, może coś co by im stale przypominało ich status, np. ciągłe podwyżki niezbędnych do przeżycia towarów. Coś się wymyśli.

Nie wiem co robia inni. Ale

Nie wiem co robia inni. Ale ja zyje z zona w mieszkaniu wynajmowanym za 400 zyla miesiecznie. Gotujemy na gazie z butli ktora wymienam srednio co 3 miechy za 45 zyla. Chu... ze sie wszystko sypie w domu ale jakbym mial co kolwiek odnawiac to za wlasne srodki bo wlasciciel ma w dupie. Opal na zime samemu musze zapewnic.Prad tez jak reszte. Ona roznosi ulotki a ja jestem podjazdowym na stcji shell. A i tak nam nie starcza. Jest przejebane. "Nie chce was straszyc lecz zobaczycie sami, najciekawsze dopiero przed nami"

ale na kompa i neta masz

ale na kompa i neta masz

osłabiają mnie takie

osłabiają mnie takie komentarze. czy komputer z internetem to aż taki luksus ? nie wydaje mi się. poza tym skąd wiesz ,że nie pisał tego z kafejki czy np. od znajomego?

Lepiej módlcie się

Lepiej módlcie się świnie, aby wasze życie nie było nigdy tak tanie, jak tania jest nasza praca

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.