Narodowy kandydat PPP - Sierpień 80

Publicystyka | Rasizm/Nacjonalizm

Kontynuujemy nasz przegląd kandydatów Polskiej Partii Pracy-Sierpień 80 na posłów w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Członkowie i sympatycy PPP oficjalnie zaprzeczali pierwszym doniesieniom, jakoby na listach tej partii znaleźli się przedstawiciele skrajnej, narodowej prawicy. Okazuje się, że jednak są, i to niezły narodowy beton. SENSACJA! Czyżby?

Zaraz zaraz, ale czy na pewno sensacją są te kandydatury, o których piszemy od kilku dni? Przecież o tym już miesiąc temu szeptały wiewiórki i ćwierkały wróbelki!

Na naszych łamach znów prezentujemy klip Telewizji Narodowej. Dlaczego? Otóż nasze śledztwo niesłusznie ograniczyliśmy wyłącznie do czołówek list. Okazuje się, że prawdziwi "lewicowi" giganci znaleźli się na dalszych ich miejscach.

Przedstawiamy Jana Strzeżka – prawdziwego narodowca startującego z 5. miejsca w Warszawie. Jednocześnie dziękujemy anonimowemu informatorowi za cynk ;)

Gdyby ktoś znów próbował podważać naszą wiarygodność, oto lista PPP-Sierpień 80 w Warszawie na stronach Państwowej Komisji Wyborczej:

http://wybory2011.pkw.gov.pl/geo/140000/pl/okr-19.html

KIM JEST JAN STRZEŻEK?

Jan Strzeżek pełni obecnie funkcję Sekretarza Generalnego Polskiego Ruchu Uwłaszczeniowego. Czym jest ta organizacja? Jak sami piszą o sobie: „Polski Ruch Uwłaszczeniowy jest politycznym wyrazicielem 9-ciu milionów Polaków, którzy 18 lutego 1996 roku w referendum uwłaszczeniowym wypowiedziało się za uwłaszczeniem. Postawiliśmy sobie zadanie przygotowanie koncepcji takiej przemiany ustrojowej: aby z minionego totalitarnego socjalizmu, charakteryzującego się potężną własnością państwową i równym ubóstwem obywateli (...)”. Coś nam się wydaje, że to jakoś nie pasuje do partii, która oficjalnie wspiera Hugo Chaveza i powołuje się na „socjalizm XXI wieku”. No, chyba że chodzi o narodowy socjalizm – wtedy to by się zgadzało.

We władzach PRU zasiada m.in. niejaki gen. dywizji ds Jan G. Grudniewski - Naczelny Dowódca Polskich Drużyn Strzeleckich, a prowadzący w Ruchu Społeczne Biuro Prawne ds. Uwłaszczenia i Obrony Lokatorów przed Eksmisją "na bruk". Powiązanie o tyle ciekawe, że do tradycji pisłudczykowskiego „Strzelca” nawiązywała Konfederacja Polski Niepodległej, której działacze do dziś zasiadają we władzach PPP-Sierpień 80. We władzach Ruchu Uwłaszczeniowego możemy też znaleźć niejakiego Szefa Sztabu Komendy Głównej płk Ludwika Wasiaka, nota bene ubiegłorocznego kandydata na fotel Prezydenta RP oraz prezes Stronnictwa Narodowego im. Romana Dmowskiego. Podczas kampanii wziął udział w Kongresie Przymierza Narodu Polskiego wraz z m.in. Bohdanem Porębą i Zygmuntem Wrzodakiem. Zgłaszał wówczas postulaty dotyczące konieczności ujawnienia się Żydów, a następnie ich wyjazdu z Polski. Brak 100 tysięcy podpisów poparcia uniemożliwił mu jednak kandydowanie .

Niezawodna Wikipedia informuje, że Wasiak był oficerem Ludowego Wojska Polskiego. W 1994 r. założył Polskie Drużyny Strzeleckie, mające nawiązywać do dawnej organizacji niepodległościowej. Obecnie działa w nich jako pułkownik. Współpracuje m.in. z USOPAL (Unia Stowarzyszeń i Organizacji Polskich w Ameryce Łacińskiej) Jana Kobylańskiego. Ponadto prowadzi szkołę języków obcych w Ozorkowie.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludwik_Wasiak

Kolejną postacią z władz PRU jest znany nam już kandydat Polskiej Partii Pracy-Sierpień 80, "Komendant Garnizonu Miasta st Warszawy płk ds Jan Strzeżek".

Źródło: http://prug.prv.pl/

O CZYSTOŚĆ RASY

Jako ciekawostkę, mówiącą trochę o poglądach obecnego kandydata PPP -Sierpień 80 na posła, Jana Strzeżka, podajemy warunki, jakie musiał spełniać kandydat na polskiego kandydata do Parlamentu Europejskiego, opracowane przez tenże Polski Ruch Uwłaszczeniowy w czasie wyborów w 2009 roku:

"WYMAGANIA
A. Podstawowe kryteria:
1. Powinien być etnicznie narodowości polskiej, przynajmniej do trzeciego pokolenia, posiadać obywatelstwo polskie, mieć nie zmieniane nazwisko i urodzić się na terenie Polski.
2. Członkowie jego najbliższej rodziny tzn. żona, dzieci, rodzeństwo powinni być narodowości polskiej i posiadać polskie obywatelstwo.
3 Powinien wykazać się, że w swojej działalności przeszłej i teraźniejszej zawsze kierował się polskim interesem narodowym. Również jego rodzice i dziadkowie zawsze działali dla dobra i rozwoju Narodu i Państwa Polskiego.

To akurat jest zgodne ze statutem Polskiej Partii Pracy-Sierpień 80, ale idźmy dalej – kandydat PRU powinien też:

4. Powinien być wyznania rzymskokatolickiego.
5. Powinien być człowiekiem sumienia, posiadać wysokie kwalifikacje moralne, intelektualne, polityczne oraz zawodowe, udokumentowane przynajmniej średnie lub wyższe wykształcenie.
6. Nie może być obciążony przynależnością lub współpracą, z organizacjami działającymi na szkodę Narodu i Państwa Polskiego lub mogącymi ograniczać suwerenność jego działań czy poglądów jak np: obce służby wywiadowcze, organizacje masońskie, tajna współpraca z UB, SB czy Informacją Wojskową itp. Powinien być przeciwny korupcji, nie ulegać politycznym i finansowym naciskom sił zewnętrznych. Dbać o uczciwość swojego otoczenia, urzędników państwowych i samorządowych.”

Ciekawe, czy Jan Strzeżek będzie o tym mówił w kampanii wyborczej PPP? Czy on też "wybrał przyszłość" podczas gdy "Inni się kłócą"?

Wiecej o PRU: - http://opozycja.blox.pl/2009/04/Polski-Ruch-Uwaszczeniowy-w-Sejmie-RP-in...

No a teraz zapraszamy do obejrzenia klipu wyborczego... Polskiej Partii Pracy-Sierpień 80, "jedynej lewicy w Polsce"!

http://www.youtube.com/watch?v=Ca4UQGi1_bU

A tutaj Jan Strzeżek

kandydat PPP broni krzyża ;-)
http://youtu.be/Q1BOnGYyV9U?t=5m5s

To są typy dopiero.

To są typy dopiero.

Polski ruch narodowy-nacjonalistyczny

To swoją drogą niezła schiza, kiedy generał poprowadzi te PDS na Pałac Prezydencji, groteskowy militaryzm. Byłem swego czasu związany z PPP, ale mimo że trafiło tam trochę ex trockistów, ludzi z PPS to jednak ciągle wyłażą stare kontakty z NOP, KPN czy "Grunwaldem" albo Partią X czy fanami Dmowskiego. Niestety wielkie rozczarowanie którego nie powtórzę.

To jest fajne ;-)

z tym szympansem to mi się

z tym szympansem to mi się nie podoba bo wygląda to trochę tak jakby autorzy mówili: patrzcie jakie bydło się na salony pcha a to przecież sejm elita, reszta jest zabawna

eee tam przesadzasz

według mnie przekaz jest w ogóle antywyborczy bo w sejmie są przecież same szympansy... i mniejsza o to, ze to orangutan a nie szympans. Ta czołówka jest czołówką programu Wybory 2011. Czołówką cyrku. Ja tak to przyjmuję, bo w czołówce nie ma jeszcze nic akurat o PPP.

no orangutan rzeczywiście

no orangutan rzeczywiście ale to przez tą "szansę dla szympansa" się zasugerowałem.

Hmmm, ta deklaracja o

Hmmm, ta deklaracja o polskich korzeniach itp. widzę że wyjęta z Izraela, tam też jest takie prawo, no ale to Izrael a tu Polska :):)

swoja drogą niezła

swoja drogą niezła groteska. nieźle się uśmiałem:))))))))))))))

TV NARODOWA POPIERA PPP-SIERPIEŃ 80

Twórca Telewizji Narodowej, Eugeniusz Sendecki, cieszy się, że PPP zarejestrowała listy w całym kraju. Na swojej stronie napisał w komentarzu:

NARODOWA POLITYCZNA MAPA DROGOWA 2011
"Zerknąłem na stronę PKW. Jest super wiadomość - że PPP ma listy do sejmu zarejestrowane we wszystkich okręgach. Znaczy to, że Jan Strzeżek miał niezłego nosa i super rozpoznanie sytuacji, gdy podjął decyzję o kandydowaniu własnie z tego komitetu. Inną ciekawą sprawą i pozytywną - jest obecnosc w PPP na funkcji przewodniczącego Mariusza Olszewskiego, byłego współpracownika Jana Łopuszańskiego. To są pozytywy."

http://eugeniuszsendecki.nowyekran.pl/post/25279,narodowa-polityczna-map...

Kiedy będzie notka ze

Kiedy będzie notka ze spotkania wczorajszego w sprawie Krytyki, PPP i innych? Myślę, że to ważne...

O Żiętku w Newsweeku:

Ziętek rzeczywiście jest

Ziętek rzeczywiście jest mistrzem piaru skoro dziennikarka łyka jego kit i nie sprawdza czy to prawda. Ot choćby informacja o 60 tysiącach członków Sierpnia 80. Kompletna bzdura - realnych członków, regularnie płacących składki, jest tam ok. 12 tys., a gdyby zliczyć wszystkich "wpisanych" to około 15 tys. I jest to liczba, która od jakichś 10 lat lat raczej maleje niż rośnie, z niewielkimi wyjątkami w kilku okresach.

Na Śląsku sie mówi o 2

Na Śląsku sie mówi o 2 czy trzech tysiącach członków Sierpnia, i to jest pewnie najbliższe prawdy. A w PPP podobno może jest ze 200 osób.

no marny ten artykuł jak

no marny ten artykuł jak cała gazeta zresztą. żeby było jasne piszę to jako krytyk ppp nie apologeta

NASTĘPNE CACKO!

Jest tekst o następnym kandydacie PPP-Sierpień 80!

"ropagator akcji "Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski, Europy i Świata", obrońca krzyża na Krakowskim Przedmieściu, sympatyk Radia Maryja, Kazimierza Świtonia i Jana Kobylańskiego - znanego paranoicznego antysemity. Tak można streścić postać kolejnego kandydata na posła z ramienia PPP-Sierpień 80, czyli (podobno) „jedynej prawdziwej lewicy w Polsce“ "
Tutaj przeczytałem:

http://zenonmowi.bloog.pl/id,330361718,title,KRAKOWIACY-I-GORNICY,index.html

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.