Ochotnicy do walki przeciw ISIS

Świat

Oprócz tureckich anarchistów, do walki z siłami zbrojnymi państwa islamskiego przyłączyli się również Amerykanie (w liczbie około 30) będący byłymi żołnierzami oraz grupa członków holenderskiego gangu motocyklowego No Surrender.

W Internecie pojawiły się zdjęcia wytatuowanych europejczyków z karabinami i kurdyjskich bojowników zrobione w północnej Syrii.

Nazwa gangu kojarząca się z ruchami islamofobicznymi w Europie zachodniej oraz niektóre tatuaże mogą nasuwać negatywne skojarzenia.

Okazuje się jednak, że gangi motocyklowe w Holandii mimo, iż są dość inkluzywne rasowo nie są podatne na idee faszystowskie, a w gangu No Surrender znajdują się również osoby czarnoskóre.

Holenderscy motocykliści mogą uczestniczyć w walkach przeciwko dżihadystom legalnie, gdyż prawo holenderskie nie przewiduje kar, za walkę w szeregach obcych sił zbrojnych.

"Okazuje się jednak, że

"Okazuje się jednak, że gangi motocyklowe w Holandii mimo, iż są dość inkluzywne rasowo nie są podatne na idee faszystowskie, a w gangu No Surrender znajdują się również osoby czarnoskóre."
To tak, jak u frankistów.

Nie porównuj armii do gangu

Nie porównuj armii do gangu motocyklowego...

Super !!

nabieram chcicy na sieczke jak w Srebrenicy, Haski trybunał już dostaje bladej kurwicy

No proszę,teraz to jest ISIS

A wcześniej to była "Arabska Wiosna" którą tak radośnie popieraliście.

Przeciw ISIS walczy też

Przeciw ISIS walczy też Wolna Armia Syryjska. A tutaj o wpływie wujka Baszara na to co się dzieje http://www.newsweek.com/how-syrias-assad-helped-forge-isis-255631

Arabska Wiosna inaczej

Arabska Wiosna inaczej wyglądała w Egipcie czy Tunezji, a inaczej w Syrii czy Libii.

I to są goście, a nie

I to są goście, a nie pasione trawą wiecznie dywagujące squatoanarchisty. Działają i potrafią bronić swej niezależności, a nie tylko o niej mówić.

wojna przynosi masakrę, ci

wojna przynosi masakrę, ci ludzie nie mają wyboru, a squatoanarchisty całe szczęście nie dążą do jej wywołania

pokaż mi barykadę, z

pokaż mi barykadę, z której mówisz te słowa. Leczenie własnych problemów bezkonstruktywnym krytykowaniem innych pomoże Ci tylko na chwilę. Pomyśl, może jesteś w stanie zrobić coś innego. Może jest trudniej, ale pomaga bardziej. I pożytku z tego więcej...

pozdrawiam

squatoanarchista pasiony trawą.

To o tej barykadzie to

To o tej barykadzie to kolejne jakieś zetlały frazes z klasyków ojców założycieli a w kółeczku?
Czy może jakiejś wielkiej anarchopankowej kapeli, co to jej teksty w ekstazie, pod czujnym okiem ochroniarzy panki wyśpiewują w buntowniczym pogo? Tylko czemu ich nie ma na ulicach, stawiających te barykady?

Nie mam z kim budować baykad, a do gości z klubów MC mam szacunek, ponieważ wybrali skuteczniejszą drogę. Ich struktura pozwala na faktyczne istnienie w dużej mierze w kontrze do mejnstrimu, państwa itp, do tego stopnia, że jak się zdecydowali, to pojechali walczyć. Realnie, a nie pisząc frazesy o barykadach w necie. Ilu anarchistów z Polski pojechało walczyć? Gdziekolwiek? Więc nie gadaj, że bezkonstruktywnie krytykuje, bo wasza niemoc hamuje mnie i innych. Chcesz konstruktywizmu? Proste - zacznij uczyć się realnej walki,organizacji, i za rok, dwadaj pokaz swoich nowych umiejętności. A razie stul pysk, bo tylko po raz enty pierdnąłeś intelektualnie masturbacyjno@ internetowo, jak tou nas w anarchizmie przyjęte.

Pozwolę sobie na małe

Pozwolę sobie na małe podsumowanie. Otóż jest to walka wszystkich ze wszystkimi. Jak łatwo się domyślić nikt takiej walki wygrać nie może, a realne korzyści przynosi ona jedynie tym, którzy tak sprytnie potrafią rozgrywać ludzi.

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.