Organizatorzy "Parady Równości" odcinają się od przeciwników Giertycha

Kraj | Tacy są politycy

Jak podaje "Dziennik", Tomasz Bączkowski - organizator Parady Równości - stwierdził: "Bardziej niż ewentualnego spotkania z manifestacją wszechpolaków obawialiśmy się, że do naszej dołązcą ludzie, którzy chcieliby wykorzystać ja do swoich celów. Jest ona otwarta dla wszystkich, ale... Jeżeli uznamy, że ktoś nie powinien z nami iść, mamy numery telefonów do urzędu miasta i policji. Takie osoby zostaną z naszej parady usunięte. Nie chodzi tu o prowokatorów, ale o ludzi, którzy chcieliby wyrazić swoje niezadowolenie z sytuacji w kraju lub z tego, że Giertych jest ministrem edukacji."

Nie pierwszy to przypadek,

Nie pierwszy to przypadek, gdy organizatorzy Parady postępują nielojalnie wobec osób, które również walczą z homofobią, ale nie podzielają sympatii politycznych organizatorów. Wystarczy wspomnieć o wcześniejszych przypadkach prób usuwania przeciwników Unii Europejskiej z Parady kilka lat temu, lub niezręczne próby zbierania informacji w celu przekazania ich policji przez "prominentnych" organizatorów Parady.

ja tam bym ich olał -

ja tam bym ich olał - mieszać się w polityczną walkę, w marsze , parady, pod standarami Imperium Europejskiego, anarchistą nie przystoi - a wlaka o prawa miejszości seksualnych to nie tu, nie w tych spendach wyznawców Unii i braku tolerancji, miałkiej polityki. Podobnie zresztą drugi marsz. ogolnie anarchisci powini zorganizować marsz trzeci - i obić mordy politykom z prawa i z lewa: za spłycanie rzeczywistości i szerzenie nienawiści.

nie podoba mi sie tez poprzedni tytuł informacji. moze przejdą - bo ja, jako anarchista, sie nie utporzsamiam z tym marszem. ani z drugim. Oba śmierdzą tanią polityką.

ładnie

No to w najbliższej przyszłości będą maszerować bez mojego udziału.

Zenada!

Żenada i wstyd

to chuj z nimi, wyraznie

to chuj z nimi, wyraznie pokazali kim sa i najwyzszy czas aby anarchisci tez na to wyraznie zareagowali, koniec opowiadania o wsxpolnych celach- a na parade zawsze mozna przyjsc gdzies z boku i nazistom ryje obic, bo nie ma co im dawac szansy na robienie akcji..

i bardzo słusznie,

i bardzo słusznie, ponieważ media są w rękach dawnych aparatczyków czyli PO - trwa nagonka w mediach na obecny rząd. Taka moda nastała żeby jęczeć na kacory, giertycha co jest bardzo zgubnym myśleniem i wynikiem nagonki-to tacy sami złodzieje żyjący z naszych podatków jak i inni politycy. PO szykuje się na kolejne wybory które zamierza wygrać i chce się posłużyć wami kochani studenci, uczniowie by później was wyruchać jak tanią dziwkę.

To, że PO chce się

To, że PO chce się posłużyć ruchem protestu jest oczywiste i już o tym pisaliśmy: https://cia.media.pl/po_probuje_politycznie_przejac_protesty
Nie zmienia to wcale faktu, że protest przeciw polityce rządu jest uzasadniony.

uważam że w tej sytuacji

uważam że w tej sytuacji tym bardziej powinien powstać anarchistyczny blok. nie możemy pozwolić odebrać tej imprezy politykierom.

tomasz bączkowski nie udzialił takiego wywiadu!

organizator parady zapewnia, że nie powiedział nic takiego ani "dziennikowi", ani nikomu innemu,

nie bądźcie naiwni: ta gazeta jest znana z przekłamań,
podobną sprawę ma z nimi wnuk-lipiński,

przy okazji: czy ktoś ma link?
t. bączkowski będzie żadał sprostowania

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.