Pokaz filmów o Czeczenii

Świat | Kultura
2006-05-21 15:00
2006-05-21 18:00

W niedzielę 21 maja o godz. 15:00 w Infoszopie przy ul. Targowej 22 (róg Kijowskiej) w Warszawie zapraszamy na pokaz filmów:

"Cena Prawdy" 2001 r. (58 min.)
"Czeczenia: brudna wojna" 2005 r. (49 min.)

Wstęp wolny. Prowadzimy jednocześnie zbiórkę leków, zabawek, oraz książek dla uchodźców z Czeczenii przebywających w ośrodkach dla uchodźców w Warszawie.

?

Chciałbym zapytać dlaczego to spotkanie nie jest robione 25 kiedy to KWK zaplanował ogólnopolską akcje pokazu tych filmów i towarzyszacych im spotkań ?

Powód jest prosty: w

Powód jest prosty: w niedzielę jest dużo łatwiej zebrać publiczność niż w dzień roboczy. Nam też jest łatwiej to zorganizować.

jak to sie ma to

jak to sie ma to uczestnictwa w ogólnopolskiej akcji 25-go w oparciu o którą łódz udostepnia wam filmy? bardzo fajnie ze robicie pokaz ale idea była taka ze robimy wszedzie tego samego dnia zeby naglosnic to medialnie jako kampanie ogólnopolską.z tego co wiem udostepniono wam filmy spodziewając sie równiez waszego uczestnictwa w tym dniu.jak mozna cos zrobic jesli niektórzy po prostu stwierdzaja ze tak im wygodniej i olewają całą inicjatywe na którą inni pracują i staraja sie skoordynowac? chyba nie na tym polega anarchia;(

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.