Powstaje nowa spec służba

Kraj | Tacy są politycy | Technika

Powstaje nowa służba specjalna zajmująca się kryptografią, wywiadem radiowym i elektronicznym - pisze ”Dziennik Gazeta Prawna” Wiadomo, że utworzenie Narodowego Centrum Kryptografii MON powierzyło gen. Krzysztofowi Bondarykowi, byłemu szefowi ABW. Środki na utworzenie centrum (10 mln zł) pochodzą z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. To jednak za mało.

Na stworzenie prawdziwego wywiadu i kontrwywiadu elektronicz­ne­go potrzeba kilkuset milionów złotych. Nie wierzę aby w najbliższych latach znalazły się na to środki - uważa jeden z ekspertów współpracu­ją­cych z sejmową komisją ds. służb.

Mi próbowano udowodnić

Mi próbowano udowodnić wykonanie kilku politycznych szablonów na murach miasta. Powiem szczerze, że pojęcia nie mam jak do mnie trafili, ale po przedstawieniu mi zarzutów, ponad połowy mi nie udowodniono. Sprowadzili specjalnie z Wa-wy kryptografa i ten chuj, za grube tysiące uznał, że moje szablony i reszta mi zarzucanych czynów nie mają ze sobą nic wspólnego. Kto za to zapłacił (z nieoficjalnych źródeł wiem, że taki koleś szarpie najmniej 5 tys. zł za "ekspertyzę")? Wiadomo, sam burmistrz zapłacił.

Chyba grafologa?

Chyba grafologa?

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.