Rafał Gołuch, neonazista rzekomo "spokojny patriota pobity przez Niemców"

Publicystyka | Rasizm/Nacjonalizm

Rafał Gołuch, to rzekomo stateczny pan w średnim wieku. Polak, katolik, patriota, który przyleciał wraz z kolegami aż z Wielkiej Brytanii, by godnie uczcić Marsz Niepodległości. Przed marszem został (rzekomo) ciężko pobity przez Niemców, po tym jak ci ostatni "zorientowali się, że jesteśmy Polakami". Pan Rafał jest autorem interesującej strony internetowej: ostatnia-kohorta.fuckpc.com.

Strona jest obecnie niedostępna, ponieważ Pan Rafał ją wyłączył, aby ukryć przed nami swoje prawdziwe oblicze. Zachowały się jednak print screeny. Z prowadzonej przez niego witryny możemy się dowiedzieć m.in., że Pan Rafał na kilka dni przed Marszem instruował swych czytelników jak korzystać z neonazistowskiej witryny Redwatch. Na stronie można także znaleźć transparenty z emblematami Ku Klux Klanu. Co Pan Rafał G. pisał o niemieckich antyfaszystach? „Cóż ja mogę powiedzieć za siebie...? Gdy spotkam kogokolwiek, kto nie uszanuje Polskiego Święta, pierwszy podniosę na niego rękę.

Zachowało się także archiwum jego strony z lipca, tutaj:
http://web.archive.org/web/20110714132801/http://ostatnia-kohorta.fuckpc...

Na swoim profilu na Facebooku pisze także:

Nie każdy musi być literatem i mistrzem języka , by zwalczać chore i szkodliwe lewackie zboczenia. Każdy za to przyzwoity człowiek ma prawo wiedzieć o degeneratach jacy niszczą cywilizację łacińską, białą kulturę, walczą z religią i moralnością. (...) Degeneraci przekonani o swojej wyższości duchowej, gnieżdżą się po różnych narkomańskich squatach , czy pseudo kawiarniach - jak "Nowy Wspaniały Świat" w Warszawie. (...) Dziś chcę Wam zaprezentować stronę Redwatch Polska, która jest zbiorem informacji na temat lewackich i żydowskich zwyrodnialców. (...)Natomiast piętnowanie zła i zakłamania zawsze będzie na Kohorcie nagradzane oklaskami. Czyż nie czas dodać do zbioru pomorskich degeneratów, co najmniej kilku person znanych z różnych środowisk, a z jakiegoś powodu pominiętych?". Potem podaje instrukcję jak można dodać "nowych zdrajców rasy".

Na zdjęciu z Macierewiczem z PiS:

google jest wielki

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:r-0JUaS-U_UJ:ostatnia-kohorta.fuckpc.com/+http://ostatnia-kohorta.fuckpc.com/&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=uk

Cache Google jest lepszy :)

w Google prosze wpisac hasla:

site:ostatnia-kohorta.fuckpc.com Redwatch
site:ostatnia-kohorta.fuckpc.com KIBICE BAŁTYKU PIERDOLĄ WSZYSTKO!

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,10649452,_Pan_Rafal__radzi__g...

hihi. Coraz krótsza kołderka prawicowej akcji propagandowej, z jaką mamy do czynienia po marszu. Czarnej dziury nie da rady zakryć gałęziami, jak śpiewa klasyk. Powoływali się na relację gościa na wielu portalach, no i okazało się, że jest należy do rodziny Prawdziwków Brunatnych :)

http://www.tvn24.pl/-1,1724408,0,1,wiadomosc.html Proszę posłuchać w 13 minucie, może się okazać, że to nie Antifa pobiła Gołucha tak dotkliwie ale zrobiła to Policja. Tak mówił świadek zdarzenia. Co potwierdzają zdjęcia, że policja pobiła tych faszystów.

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/299902_180773718677085_11...

Jak się okazuje, na niewinnego nie trafiło a cała wina spadła na chłopaków z AntiFy.

zarchiwizowana strona pana Rafała

serwis Wayback Machine zarchiwizował w lipcu stronę pana rafala:
http://web.archive.org/web/20110714132801/http://ostatnia-kohorta.fuckpc...

pytanko

dlaczego na waszej stronie nie widać wpisów czytelników?

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.