Stop cenzurze. Cala prawda o aborcji!

Stop cenzurze. Cala prawda o aborcji! - Ponad 30 osób pikietowało w środę rano przed Sądem Rejonowym w Łodzi domagając sie uniewinnienia Łukasza Wróbla, autora kontrowersyjnej wystawy antyaborcyjnej "Wybierz życie". Protestujacy krzyczeli: "Życie dla wszystkich bez wyjątku", "Aborcja krzywdzi kobiety", "Stop eksterminacji nienarodzonych"
[Indymedia polska]

Hmmm. Ciekawa treść. Myślę, że redakcja powinna używać tego bardziej jako źródła inspiracji do tworzenia własnych materiałów publicystycznych i komentarzy. Nie wiem, czy wszystkie newsy z prawej kolumny indy powinny od razu lądować na CIA. Co innego feed z kolumny centralnej Indy.

owszem

Sądzę że pakowanie newswire do bloku po lewej ma szansę ale nie jako pełnie art. Szczególnie że można to ładnie zablogować. Natomiast srodek w indyku też może być na srodku cia.

je men, tymczasem w content chyba powinienieś ustawić defoultowe że komentaże są read/write natomiast redaktorzy powinni mieć możliwość to nadpisać.

potrzeba jeszcze wyboru dla

potrzeba jeszcze wyboru dla redaktora czy pisze pełnym html czy przefiltrowanym. Przykład w moim najnowszym poście o moście toleracji.

Trzeba też wyboru czy mój post idzie na pełen środek czy tylko na blogi.

Myślę, że feedy z

Myślę, że feedy z najrozmaitszych różnych źródeł powinny być widoczne dla redaktorów, żeby mogli łatwo zablogować do serwisu. Ale niekoniecznie wszystkie rssy powinny być widoczne dla każdego usera. Tak myślę. Co do komentarzy, to też chyba do moderacji?

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.