[W-wa] Sympozjum zinowe

Kraj | Kultura
2007-05-19 13:00
2007-05-19 20:00

19.05 2007 w Warszawie organizujemy pierwsze warszawskie SYMPOZJUM ZINOWE,
na które serdecznie Was zapraszamy.

ZINE to publikacja stworzona przez grupę lub jednostkę, które chce wyrazić się w niedrogi, osobisty i diy’owy sposób. Jako wydawca/wydawczyni zina (ziniarz, ziniara:)) masz całkowitą kontrolę nad produkcją, wyglądem i zawartością swojej publikacji. A poza tym jest to świetna zabawa!
Wbrew pozorom kultura zinowa w Polsce ma się całkiem nieźle, a ta impreza będzie okazją do zapoznania się z nią.

Na całym świecie regularnie odbywają się podobne spotkania wydawców/czyń i czytelniczek/ków. Nasze sympozjum zinowe jest imprezą, poprzez którą chcemy zaprezentować kulturę zinową, niezależne wydawnictwa książkowe, komiksowe, dystrybucje oraz samych twórców i twórczynie zinów i innych wydawnictw literackich.
Poza tym będzie to również okazja do zapoznania się z rozmaitymi niezależnymi inicjatywami i ideami o charakterze politycznym.

Planujemy całodniową, bezpłatną imprezę, podczas której będą miały miejsce warsztaty (m.in. diy książki, wspólne tworzenie zina), wykłady (G8, o kobiecych zinach), wystawy, pokazy filmów a także kiermasz wydawnictw i dystrybucji, czytelnia zinowa, freeshop, bezpłatny warsztat i porady rowerowe.

Zapraszany serdecznie wszystkich twórców/twórczynie zinów! Przyjeździe ze swoimi wszystkimi publikacjami. Na miejscu możecie urządzić stoisko, aby sprzedawać, wymieniać się, rozmawiać z czytelnikami.

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby prowadzące dystrybucje z zinami i literaturą, wydawnictwa książkowe, niezależne księgarnie. Sympozjum będzie dla was okazją do sprzedawania swoich pozycji.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zinami, książkami, kulturą diy, rowerami, do przyjścia, wzięcia udziału w warsztatach, wykładach, obejrzenia wystaw.

Zapraszamy też osoby, które nigdy się tym nie interesowały, nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi. Będzie okazja, żeby to sprawdzić:).

SYMPOZJUM ZINOWE
19.05.2007 Warszawa, godz 13-20
Klub MANDALA Ul. Emilii Plater 9/11, w podwórku
www.mandalaklub.com
www.revengeofthenerds.bzzz.net
www.myspace.com/revengeofthenerdsdistro

:)

To dzisiaj! Będę :D

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.