Pseudo-rewelacja Pentagonu na temat 11 września

Świat

Światowe agencje przedstawiły dzisiaj film, który miał obalić hipotezy niektórych krytyków władz USA, którzy przedstawiają szereg argumentów na poparcie hipotezy, że to nie samolot uderzył w Pentagon, ale np. że była to rakieta, lub bezzałogowy samolot zwiadowczy.

Taśma nie stanowi jednak wystarczającego dowodu by obalić te hipotezy. Na filmie nie widać zupełnie NIC ponad to, co zostało wcześniej udostępnione przez Pentagon.

Jedną z interpretacji ujęć pokazywanych przez Pentagon można obejrzeć w filmie "Bolesne złudzenia" dostępnym tu: http://www.lepszyswiat.home.pl/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&...
Autor stawia w nim hipotezę, że widoczny wybuch ma charakterystykę eksplozji ładunku wybuchowego, oraz że obiekt widoczny na jednej z klatek filmu nie może być samolotem pasażerskim marki Boeing. Ten i podobne filmy przekonały wiele osób do poddania w wątpliwość oficjalnej wersji wydarzeń podawanej przez Pentagon.

Czy naprawdę musieliśmy

Czy naprawdę musieliśmy czekać tak długo, żeby zobaczyć kolejne nic, któremu towarzyszy chór posłusznych komentatorów łajających "teorie spiskowe"? Czy naprawdę potrzebna była interwencja organizacji "Judicial Watch", która miała wymóc na Pentagonie ujawnienie tych zdjęć? Czy może chodziło o to, że coraz bardziej popularne stawały się filmy demaskujące niekonsekwencje w kłamstwach amerykańskich agencji rządowych na temat 11 września? Ktoś musiał postanowić, że wreszcie czas zareagować.

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.