Zjazd KANABY - Warszawa 9-10 Grudnia 2006

2006-12-09 12:00
2006-12-11 18:00

Wyrusz z KANABĄ w drogę do Wiednia 2008 po koniec międzynarodowej prohibicji! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomóc zmienić złe prawo narkotykowe na doroczny zjazd KANABY, który odbędzie się w dniach 9 i 10 Grudnia 2006 roku (Sobota i Niedziela) w Warszawie.

9 Grudzień - Sobota

Podczas pierwszego otwartego dnia spotkania poznasz nas i nasze dotychczasowe działania w Polsce i Europie. Podczas tego spotkania zaprezentujemy także nasz pomysł na legalizację – Cannabis Social Club ( https://hyperreal.info/encod/cannabis_social_clubs_konkurs )– drogę ucieczki konsumentów konopi z nielegalnego rynku. Kto wie, może to właśnie dzięki tobie relatywnie niedługo uda się otworzyć pierwszy w Polsce coffeshop.

Nasz pomysł oparty jest o fakt, iż Uniwersytety są w Polsce eksterytorialne i nie podlegają polskiemu prawu karnemu. A przecież przekonanie parlamentów studenckich i uczelnianych do tego i innych eksperymentów wchodzących w skład naszego programu „Strategia Wyjścia”, będzie znacznie prostsze, niż przekonanie parlamentu narodowego. Nie stanie się tak jednak bez twojego zaangażowania.

Następnie wspólnie z zaproszonymi ekspertami i politykami dokonamy oceny polskiej polityki narkotykowej w latach 2002-2005 - o co porosiła nas rządowa instytucja Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii http://www.narkomania.gov.pl/.

Na zakończenie przedstawimy kilka filmów z Afganistanu, Boliwii, Kanady/USA i Polski. O narkotykach i efektach ich prohibicji.

10 Grudzień - Niedziela

Jeśli uznasz, iż chciałbyś pomóc nam w zmianie złego prawa – będziesz mógł dołączyć do Stowarzyszenia KANABA i wziąć udział w zamkniętym spotkaniu drugiego dnia, podczas którego zaplanujemy nasze działania na kolejne lata - czeka nas wiele wydarzeń. W przyszłym roku w Warszawie w ramach dużej Międzynarodowej Konferencji Redukcji Szkód ( http://www.harmreduction2007.org/) , która odbędzie się w maju, zorganizowany zostanie Kongres Użytkowników Narkotyków. Także w tym miesiącu odbędzie się nasz Globalny Marsz Miliona Blantów (GMM 2007) ( https://hyperreal.info/encod/relacja_z_gmm_2006_w_warszawie ).

Unia Europejska nie pozostaje głucha na nasze problemy. To właśnie w przyszłym roku rozpocząć się ma włączenie społeczeństwa obywatelskiego w tworzenie i implementowanie polityki narkotykowej na poziomie europejskim ( https://hyperreal.info/encod/test_przezroczystosci_ue ). Dzięki zgłoszonej przez nas poprawce do budżetu UE ( https://hyperreal.info/encod/parlament_europejski_przekazuje_1_milion_eu... ) , Parlament Europejski przeznaczy każdego roku 1 milion euro na wsparcie tych działań. Tymczasem, w 2008 roku, w Wiedniu - ONZ dokona oceny swojej dziesięcioletniego planu ograniczenia spożycia i produkcji narkotyków o ponad połowę. Już dziś wszyscy widzą, iż plan ten jest kompletną porażką.

Nie bądź bierny, inny świat jest możliwy. Przyłącz się do nas. Pokażmy politykom, iż jesteśmy gotowi walczyć o swoje prawa! Przyjdź na spotkanie, wyrusz z nami w drogę do Wiednia 2008!!!

Aby uczestniczyć w spotkaniu, prosimy o zarejestrowanie się wysyłając przed 5 Grudnia 2006 mail na adres encod@wp.pl. W odpowiedzi otrzymasz zaproszenie wraz z informacją o miejscu spotkania.

Więcej informacji znajdziesz w agendzie spotkania - http://lin.icis.pcz.pl/~slu/ZjazdKanaby.pdf .

Kontakt
Artur Radosz
Tel. +48 507 467 023
http://hyperreal.info/encod

Prosimy Cię o przekazanie tej informacji zainteresowanym osobom.
Pomóż nam publikując ją na swojej stronie , blogu lub ulubionych forach internetowych

ganja

ganja musi byc legalna bedziemy sie o to starac cala starowka !!!!!!!!!!

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.