13-14 września: dni protestu przeciw antyspołecznej polityce rządu!

Kraj | Protesty

W dniach 13-14 września Związek Syndykalistów Polski – Sekcja Wielobranżowa zaprasza na dni protestu przeciw antyspołecznej polityce rządu i alternatywę wobec protestów głównych związków zawodowych

W dniu 13 września pod Sejmem począwszy od godz. 14:30, odbędzie się konferencja prasowa z udziałem wykluczonych opiekunów pozbawionych świadczeń, pracowników poszkodowanych przez firmę Impel pozbawionych pomocy sądowej i lokatorów reprywatyzowanych kamienic, pozbawionych od 10 lat dostępu do wody i bez nadziei na pomoc.

W konferencji wezmą udział również działacze związkowi zwolnieni za swoją działalność, którzy walczą o swoje prawa. Konferencja odbędzie się w namiocie oznaczonym napisem „DOŚĆ AROGANCJI WŁADZY”.

W dniu 14 września o godz. 11:00 zapraszamy pod Pałac Prezydencki, na jedyną demonstrację niezależną od partii politycznych.

Później przejdziemy na Rondo De Gaulle, by przyłączyć się do głównej demonstracji.

Informacje na temat pracowników Impelu: http://zsp.net.pl/byli-pracownicy-lotu-i-impel-cleaning-walcza-o-sprawie...

Informacje o wykluczonych opiekunach: http://www.wykluczeniopiekunowie.fora.pl/tresc-listu-otwartego,15/list-o...

Informacje o lokatorach pozbawionych dostępu do wody: http://lokatorzy.info.pl/od-10-lat-bez-wody-przy-ul-potrzebnej-15-we-wlo...

Wspieramy protesty pracownicze i dążenie do strajku generalnego. Jesteśmy jednak niezależni od głównych związków zawodowych i partii politycznych i krytycznie patrzymy na bliskość związków zawodowych i partii. Wspieramy protesty pracownicze, jednak organizujemy wydarzenia alternatywne, na które zapraszamy wszystkich pracowników, uzwiązkowionych i nie, czy wywodzących się ze związków, które nie zostały zaproszone na główny protest.

Związek Syndykalistów Polski - Sekcja Wielobranżowa

nie mam możliwości żeby

nie mam możliwości żeby się zjawić, bo gniję za granicą w robocie, ale sercem jestem z Wami! Liczę, że wrzucicie jakieś foty z protestów :)
Pozdrówki

a co z BLOKIEM ANTYKAPITALISTYCZNYM

ORGANIZOWANYM PRZEZ PRACOWNICZĄ DEMOKRACJĘ, INICJATYWĘ PRACOWNICZĄ, warszawską FA

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.