IMPREZA BENEFITOWA WARSZAWSKIEJ FEDERACJI ANARCHISTYCZNEJ

Ruch anarchistyczny
2013-06-20 19:00
2013-06-21 00:00

WSZYSTKICH SYMPATYKÓW ANARCHIZMU SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE DYSKUSYJNE I AFTER-PARTY! W ich trakcie przeprowadzimy zbiórkę pieniędzy na organizację wystawy poświęconej historii ruchu anarchistycznego (kontynuację KONGRESONA), która odbędzie się na przełomie września i października tego roku. Zebrane podczas imprezy fundusze przeznaczymy na archiwalia, wydruk zdjęć, ulotek, plakatów oraz na samą organizację wydarzenia.

W PROGRAMIE M.IN.:

19:00 - Pokaz zdjęć z europejskich akcji anarchistycznych (Londyn, Belgia, Praga), połączony z dyskusją o ,,turystyce rewolucyjnej” (Ovca)

Dyskusja na temat organizowanego w Warszawie szczytu klimatycznego COP19 oraz o pomysłach na naszą odpowiedź

20:00 - Spotkanie z białoruskimi anarchistami na temat ich własnych akcji oraz o represjach, którym są poddawani

21:00 - Impreza taneczna w rytmie punka i alternatywnych klimatów lat 80. i 90.

MIEJSCE: CDQ,Warszawa
WJAZD: 6,66 zł

Więcej szczegółów niebawem. PRZYBĄDŹCIE TŁUMNIE!

WFA

rozczarowany

Ludzie, tyle się dzieje a wy bierzecie się za myszkowanie po strychu i odkurzanie bibelotów anarchistycznej babci? To działanie jest zastępcze i bezcelowe, wydaje mi się, że jego celem jest poprawa samopoczucia u organizatorów i symulacja jakiejś aktywności...
W momencie gdy rośnie w siłę ruch narodowy, kierujecie uwagę ludzi w kierunku przeszłości i przeglądania wycinków z gazet. Czy to klub harcerza? Tu trzeba zaprószyć iskrę buntu, a nie uprawiać kolekcjonerstwo i kółka historyczne!

rozczarowany bojowcu...zapraszamy

lepszy swiat nie rosnie z kurzu i starych bibelotow !!! wiec kuj mlot swoj i rwij kajdan ...drut...kolczasty...
zapraszamy jednak rozczarowany elfie...przynies szmatke do kurzu i butelczyne z benzyna...a jak juz odczarujesz swoje rozczarowanie to wpadaj na demo o 17 nastepnie o 18 a pozniej dzialaj dalej...bez tej
wirtualnej symulacji swojego aktywizmu ...pa smutasie

21-VI w CDQ dla Turcji

21-VI w CDQ jest "benefit", ale dla wolnej Turcji - http://cdq.pl/imprezy/bedzie/21_06_2013_benefit_dla_serhata - czy to sie jakos naklada, zahacza, podzielicie sie pietrami? Demo dla Turcji?

Rozczarowany ma rację.

Rozczarowany ma rację. Komentarz do komentarza Ovcy zbędny. Jak się jest ochlajem - nie to nie jest wycieczka osobista tylko stwierdzenie faktu, że spora część energii topi się w alkoholizmie i używkach, co powoduje rozmiękczenie mózgu i zanik muskulatury - to tyle pozostaje, gadanina, nasiadówy, wywiadziki, i babcine bibeloty.

Ovca podjął dialog, i zrzuca odpowiedzialność, że jak umiesz lepiej, to ty rwij kajdany. To jest to samo co z politykami - ludzie nie nadający się do sprawowania władzy, biorą potworne pieniądze, i mogą wszystko. Tu takie coś się mądrzy, jacyś są liderzy, liderki, a właściwie z jakiej paki? Nie, jak inni nie umieją rwać kajdan, to nie oznacza, że odkurzanie bibelotów i pchanie się na świecznik w mediach alternatywnych jest usprawiedliwione.

I tak jak mówi rozczarowany - młodość, walka, nacjonalizm, uderz, uderz, w kapitalizm. Tu są też bibeloty, neoendecja, adolfik - ale jest też siła, jakość, kolor, poczucie sprawstwa. To co wy robicie, to jest sranie pod siebie starego dziada, który wraca zdziecinniałym mózgiem do lat swej świetności, jak rwał lachony ciągiem na mundur oficerski.

nacjonalisto...

wiem ze tu wejdziesz...pisz to wymienimy kontakty..i porozmawiamy ovieczka@gmail.com....jezeli mnie znasz to chyba nie bedziesz dygal przed sflaczalym dziadem...robie to dla ciebie wybij sobie z glowy anarchizm nacjonalistyczny....

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.