Izraelska posłanka: "Matki wszystkich Palestyńczyków muszą zostać zabite"

Świat | Klerykalizm | Rasizm/Nacjonalizm | Tacy są politycy

Ayelet Shaked, znana posłanka izraelskiego parlamentu określiła wszystkich Palestyńczyków jako terrorystów, dodając, że ich matki powinny zginąć podczas nalotów za rodzenie "małych węży".

"Muszą umrzeć, a ich domy muszą zostać zniszczone aby nigdy więcej nie rodziły terrorystów" - stwierdziła też, że "Wszyscy są naszymi wrogami, a ich krew powinna się znajdować na naszych rękach".

Tego typu rzeczy znajdują się na jej profilu na Facebooku.

Ayelet Shaked jest posłanką z ramienia partii HaBayit HaYehudi, skrajnie prawicowej i klerykalnej partii syjonistycznej.

Źródło: http://www.presstv.ir/detail/2014/07/16/371556/israel-must-kill-all-pale...

Ja pierdziele zydowscy

Ja pierdziele zydowscy naziole ten swiat sfiksowal kompletnie

Brawo.W takim tempie...

W takim tempie to zauważycie,że żydowscy naziole kontrolują praktycznie państwo Izrael i że mają wpływy międzynarodowe dostrzeżecie dopiero,gdy wdrożą oni naprawdę na skalę międzynarodową politykę "goje do gazu".Trzeba raz na zawsze powiedzieć.Żydzi są ok.Ale pod warunkiem że są lewicowcami albo anarchistami.Państwo żydowskie to obecnie państwo neonazistowskiego apartheidu i tyle.Oczywiście.Łatwiej przykleić mi będzie etykietkę naziola,"bo holokaust" niż spojrzeć prawdzie w oczy.A prawda jest taka,że Państwo żydowskie zamiast wyrzec się metod nazistowskich i wojny po holokauście i być światowym ośrodkiem propagowania humanitaryzmu i sprzeciwu wobec ludobójstwa jest neofaszystowskim potworkiem.

Zmilczę formę ...Po

Zmilczę formę ...

Po Holokauście i IIWŚ "państwo żydowskie" miało się wyrzec "metod nazistowskich" i być propagatorem humanitaryzmu. Acha. Bo do Holokaustu i do IIWŚ było ogniskiem metod nazistowskich? Może naziści jeszcze się od owego państwa tych metod uczyli? Przy okazji, to nie wiedziałem, że przed powstaniem Izraela, które nastąpiło po Holokauście i IIWŚ, istniał Izrael.

Rozpacz ....

dezertero
Nie można jej zarzucić braku poglądów, lecz nie chodzi o to. Jeśli w Izraelu ugrupowania o podobnych poglądach będą miały wpływ na politykę, to wówczas wojna na bliskim wschodzie nie zakończy się nigdy. W sumie to prowadzenie wojny i jej wpływ na ekonomię Izraela, jak widać, nie jest jeszcze na tyle duży, aby rząd tego państwa szukał porozumienia. Największy wpływ ma tu chyba fundamentalizm religijny i to po jednej i drugiej stronie.

Ależ właśnie, ponieważ

Ależ właśnie, ponieważ takich poglądów nie było zbyt dużo dotąd, wojna trwa i trwa.

Jeśli będzie osób po jej linii dużo, to bardzo szybko wojna się zakończy. Bardzo.

Co na to polscy naziole?

Co na to polscy naziole? Już pewnie kompletnie zbaranieli i nie wiedzą, komu w tym konflikcie kibicować.

tak samo z lewej strony ...

tak samo z lewej strony ... nie wiadomo co o tym sądzić .... żydowscy faszysci ?

chichot historii

Nie wiem, czy to tylko cichy chichot historii, czy już głośny ryk. Ci których chcieli wymordować skrajni nacjonaliści, sami mordują pod praktycznie tymi samymi hasłami, kierując się tą samą ideologią hahahahaha, a jak powiesz prawdę to zostaniesz antysemitą i jesteś w jednej szufladce z Hessem i Goebbelsem.

Taka ładna a taka głupia.

Taka ładna a taka głupia. Może miłość by ją uleczyła? ;-)

Już mówiąc całkiem

Już mówiąc całkiem poważnie, to nie rozumiem skąd u niektórych ludzi zdziwienie, że Żyd może mieć poglądy o zarysach nazistowskich. Tak jakby nie mogła powstać Faszystowska Partia Izraela albo Narodowy Front Judaistyczny. Bo co?

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.