AKTUALIZACJA: Lewackie bojówki szaleją - policja nie reaguje!!!

Blog | Ironia/Humor | Represje

Jak donosi portal Konserwatyzm.pl:

1 maja w godzinach popołudniowych w Warszawie doszło do bójki między członkami Młodzieży Wszechpolskiej i grupą Anarchistów.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że anarchiści obrzucili 2 butelkami członków MW w odpowiedzi doszło do szarpaniny i bijatyki.

Jak twierdzi nasz informator Pan K. działacze MW byli pod wpływem upojenia alkoholowego i nie dali sobie rady z grupą anarchistów z związku z tym zostali dotkliwie pobici.
Nie wiemy czy wśród pobitych działaczy był również Prezes MW Robert Winnicki. Jak wiadomo wcześniej brał udział w marszu Autonomicznych Nacjonalistów.

Komentarz: Kolegom z MW życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a od organów ścigania żądamy szybkiego wykrycia i aresztowania sprawców!

Cóż możemy dodać od siebie? Życzymy uczestnikom marszu pod hasłem "Precz z państwem policyjnym" by policja chroniła ich lepiej następnym razem i by zachowali większą trzeźwość osądu.

UWAGA!!! Ważna aktualizacja!!!

Zdając sobie sprawę, jak wielkiego narobili sobie obciachu, narodowi rachmistrzowie postanowili pomnożyć liczbę napastników i wyposażyć ich w groźniejszą broń. Przesunięto też scenę wydarzenia na późniejszą, wieczorową porę, by dodać dodatkowego dreszczyku grozy. Pisarze patryjoci dopisali też chwytającą za serce okoliczność: chodziło o patryjotyczną działalność polegającą na kradzieży flag okupacyjnych.

Jak stwierdził prezes Winnicki: "To było jak zatknięcie polskiej flagi na gruzach Berlina oraz usuwanie hitlerowskich flag podczas okupacji". Uważamy, że nie ma w tym żadnej przesady, a bojówki, które uniemożliwiają walkę z okupantem (nie oglądając się na ryzyko rozstrzelania przez hitleurowskiego okupanta) należy wprost nazwać po imieniu: Watahy EuroSodomy.

Pytamy jeszcze raz: gdzie była granatowa policja?!!! Czy wszystkie oddziały są kontrolowane bezpośrednio z biura na Czerskiej?

Obiecujemy aktualizować tę kronikę represji wobec narodu w miarę spływania dodatkowych informacji od powstańczych kurierów, którzy donoszą nam dzielnie informacje unikając ataków Stukasów i szrapneli nieprzyjaciela.

Na podstawie:

http://www.konserwatyzm.pl/artykul/4364/czlonkowie-mlodziezy-wszechpolsk...
http://www.konserwatyzm.pl/artykul/4376/przeprosiny-i-sprostowanie-w-spr...
http://niezalezna.pl/27723-majowka-mlodziezy-wszechpolskiej-w-klubie-par...

heh, niezla hipokryzja -

heh, niezla hipokryzja - prawaczki walczace z policja zadaja sprawniejszego dzialania tejze policji, a jednoczesnie kultywujac hart ducha i ciala przychodza na marsz nawaleni :D ale czego wymagac od brakujacego ogniwa :)

Weszpolacy powinni zostać

Weszpolacy powinni zostać skazani za udział w bójce ;)

A ja się wciąż pytam,

A ja się wciąż pytam, gdzie jest policja, gdy jest potrzebna by chronić patryjotów kradnących flagi????

Jakie lewackie bojówki!!!

Jakie lewackie bojówki!!! Schlali się i doczepili do jakichś przechodniów za co dostali wpierdol i słusznie. A ile w nich sprzeciwu wobec "komunizmu" to świadczy to wydarzenie:

"14 maja 1999 - Szczecin - pod byłym pomnikiem Wdzięczności Żołnierzom Radzieckim odbyła się wspólna antynatowska manifestacja Młodzieży Wszechpolskiej i Związku Komunistów Polskich „Proletariat”."

Kumają się z bolszewikami.

Jak piszą tu:

Jak piszą tu: http://niezalezna.pl/27723-majowka-mlodziezy-wszechpolskiej-w-klubie-par...

"z frekwencją słabo, z kobietami jeszcze gorzej: "Na początku było 27 słuchaczy, potem trzydziestu paru, a film oglądało już ponad 40 osób. Na koncercie spodziewano się znacznie większej frekwencji. Jedna rzecz nie przestaje mnie zadziwiać - brak kobiet wśród narodowców. W pewnym momencie na 32 obecnych było tylko 6 kobiet, włącznie ze mną. Na wczorajszym marszu nacjonalistów było jeszcze gorzej pod tym względem. Nie mogę pojąć, czemu tak się dzieje?"

:D

Dla mnie to też zagadka.

Dla mnie to też zagadka. Przecież sterydy są takie sexy.

są dwie opcje... narodowcy

są dwie opcje... narodowcy to szowinistyczne świnie uważające że jedynym miejscem kobiet jest kuchnia oraz pociąg do innych silnych, aryjskich spoconych chłopców :P

hehehe

http://www.youtube.com/watch?v=lvq7OCjh5Ec

wiadomo że ci co najgłośniej krzyczą przeciwko gejom to dlatego, żeby nikt sie nie domyślił że sami nimi są

Ale beka, nie znałem tego

Ale beka, nie znałem tego :)

w kazdym

w kazdym badz razie dobrze ze dostali wpierdol prawackie zjebusy

z forum kibice.netbaby to

z forum kibice.net

baby to cycate chuje tylko cipa je ratuje 33% [ 382 ]
kobiety - wynalazek dobry (tylko do seksu) 17% [ 199 ]
mam żone 5% [ 61 ]
jestem prawiczkiem - co to kobieta? 8% [ 90 ]
mialem kobiete dalbym za nia sobie reke uciac.. dzis nie mialbym reki.. 26% [ 296 ]
jestem zakochany.. ach..to ta jedyna.. 11% [ 130 ]
Liczba głosów : 1158

Takie newsy po ich stronie

Takie newsy po ich stronie (nie ważne czy są prawdziwe czy nie) moim zdaniem służą nakręcaniu spirali przemocy. Nie zdziwię się gdy jacyś prawicowcy teraz będą szukać okazji do zemsty. To jest chore...

Niech ci się nie wydaje,

Niech ci się nie wydaje, że tamta strona powstrzymałaby się od przemocy gdyby nie było takich (prawdziwych, czy wyimaginowanych) newsów. Musimy na to być cały czas przygotowani i tyle. Ma to też pewne pozytywne skutki: hartuje ducha, mobilizuje do działania i sprawia że pewne wewnętrzne podziały stają się mniej ważne.

W Berlinie flage

zatykali żołnierze Ludowego Wojska Polskiego które narodowcy zawsze opluwali wychwalając NSZ

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.