Firma ochroniarska Impuls nie płaci i upokarza pracowników

Kraj | Prawa pracownika

Firma ochroniarska Impuls notorycznie zalega swoim pracownikom z wypłatą wynagrodzeń. W niektórych przypadkach zaległości sięgają nawet kilku miesięcy. Niektórzy pracownicy, którzy nie otrzymali zaległej wypłaty, dowiedzieli się, że firma w ogóle nie zamierza wypłacić wynagrodzenia.

Firma zatrudnia głównie niewykwalifikowanych pracowników po 45 roku życia, mających niewielką siłę przetargową na rynku pracy. Według relacji zatrudnionych pensje wypłacane są niemal zawsze ze sporym opóźnieniem. Skandaliczna jest również forma przekazywania należności. Właściciel życzy sobie, by pracownicy stawiali się osobiście w siedzibie firmy we wtorki i czwartki. Prowadzone są upokarzające rankingi, określające pierwszeństwo do otrzymania pieniędzy. Normą jest, że większość osób przybyłych po odbiór wypłaty odprawiana jest z kwitkiem. Przedsiębiorca tłumaczy opóźnienia "chwilowym brakiem płynności finansowej". Z opinii zamieszczanych na forach internetowych wynika jednak, że taka sytuacja trwa już od kilku lat. Osoby oszukiwane przez przedsiębiorce- złodzieja znajdują się często w bardzo ciężkiej sytuacji materialnej.

Pracownicy firmy zwrócili się z prośbą o pomoc do Związku Syndykalistów Polski. Warszawska sekcja ZSP planuje przeprowadzenie akcji informującej o bandyckich działaniach właściciela firmy Impuls oraz deklaruje pełne wsparcie dla wszelkich działań mających na celu przekonania przedsiębiorcy do niezwłocznej wypłaty zaległych wynagrodzeń.

podajcie przynajmniej o

podajcie przynajmniej o jaką firmę dokładnie chodzi :http://www.impuls.biz.pl/, bo firm ochroniarskich jest od groma, a nazwy są podobne

Pełna nazwa firmy ochroniarskiej z artykułu

to IMPULS sp zoo ul.Wilcza 18 to siedziba z KRS a mieszczą się w Warszawie na ul.Łabiszyńskiej 21.Prezesem firmy jest Cezary Ł a prokurentem żona Małgorzata Ł.Jeśli potrzebujesz zarobić na swoje utrzymanie, to nie tam.

Pracownicy na umowe zlecenie

Pracownicy na umowe zlecenie w firmie ochroniarskiej ERA maja niesamowitą stawkę w wysokosci 3,20 zł na godzinę! Aby "zarobić" czesto wyrabiaja ponad 200 godzin miesiecznie. B.

Impuls płaci 3,5 zł.

Impuls płaci 3,5 zł.

Impuls stawka

Tzn nie płaci tych 3,5zł/h,bo nieee maaa

Weryfikacja danych...

Proponuję przy takich postach podawać pełne dane firmy i siedzibę, ponieważ obecnie ktoś wkleił treść tego artykułu do naszego profilu na FB.
Błędnie, gdyby ktoś nie wiedział agencji ochrony IMPULS są 3 : Gorzowska, Poznańska i Katowicka.
I nie mają nic ze sobą wspólnego poza branżą którą reprezentują. Tak więc umieszczanie i dalsze powielanie treści
które mogą być przypadkowo (lub i nie) błędnie interpretowane, działając na niekorzyść innej firmy bez weryfikacji - nie powinny być publikowane.
Dla osoby która umieściła to na naszym FB - mniej złośliwości, więcej dokładności. Nie chronimy osiedla w Warszawie i nie pracuje u nas nikt o nazwisku Boroń.
IMPULS SECURITY POZNAŃ

Warszawa- Gocław też nie

Warszawa- Gocław też nie płacą.

Składamy pozwy o zapłatę, jakby co mogę podesłać wzór.

Ps.
Mają siedzibę na ul.Wilcza 18.

Impuls

Witam
Pracowałem 3 miesiące nie dostałem ani grosza.Szukam pokrzywdzonych osób
w celu złożenia doniesienia do prokuratury o przestępstwie wyłudzenia.
Chętnie przyłączę się do pozwu zbiorowego.Bardzo proszę o kontakt na
maila.
rysguz15@wp.pl
Pozdrawiam

impuls

Identyczna sytuacja ma miejsce w restauracji "Kluska Polska" na warszawskiej starówce. Niektórzy nie otrzymali pieniędzy za maj, innych zwolniono i nie wypłacono pieniędzy w ogóle. Właściciel restauracji śmieje się z wszelkich grózb kontroli, mówi że wszędzie ma znajomych. Sanepid był już dwa razy i mimo że cześć pracowników nie ma ksiażeczek zdrowia to ten bajzel dalej funkcjonuje w najlepsze. Warunki sanitarne w tym pierdolniku są poniżej krytyki. Pracowałem tam niecały miesiąc, a marne 1236 złotych odbierałem cały miesiąc po kawałku. Powiem jeszcze że byłem tam zatrudniony bez jakiejkolwiek umowy tak jak i cała reszta.

Agencja Ochrony Osób i

Agencja Ochrony Osób i Mienia IMPULS. Sp. z o. o. w Warszawie.
http://www.impuls.biz.pl/

fsd

tak źle a pracują dla złodzieja :/ nie logiczne i nie spójne to pisanie

Ludzie sami napełniacie

Ludzie sami napełniacie brzuchy takim firmom, skoro tylu ludzi pisze,że nie płacą a pensje nie są wyplacone od listopada to kurczę po co tam idziecie? na co liczycie?

Firma IMPULS

Widziałem wczoraj, w piątek pikietę waszych ludzi przed siedzibą tej oszukańczej firmy. W pełni popieram taka formę protestu i gratuluję odwagi i determinacji! Myślę że chwytając się takich działań, można wymóc na kapitalistach, przez styd i podanie do publicznej iadomości takich faktów, mogących stanowić przestrogę dla innych cwaniaków Niestety, kapitalizm w Polsce był i jest budowany w oparciu o takie wykorzystywanie ludzi. Amerykanie swoją potęgę ekonomiczną w dużej mierze zbudowali na niewolnictwie i najwyraźniej, niektórym przedsiębiorcom wydaje się że warto z nich brać przykład. Na prowincji jest jeszcze gożej, w małych miastach trudno znaleźć pracę na normalną umowę, na rzetelnych warunkach, z perspektywami na trwałe zatrudnienie i... panoszą się panicze, wykorzystują ludzi (kobiety nawet sexualnie - to przykład z początku lat 90-tych z mojego miasta Mława), nie zamierzają zapłacić im juz w chwili zatrudniania Rząd nie utrudnia im życia, w ręce przedsiębiorców daje kolejne przepisy pod nazwą: "uelastycznienie czasu pracy", jeśli chodzi o przepisy dotyczące podstawoego dobra jakim jest prawo do lokalu mieszkalnego, ułatwia się eksmisje, "urealnia" się czynsze Dochodzenie swoich praw na gruncie tzw "demokracji" trwa latami i często jest nieskuteczne, bo jaką siłę ma szary człowiek w konfrontacji z możnymi tego świata i z bezduszną machiną biurokratyczną - gorszą niż za komuny, ponieważ decyzje władz samorządowych to często niepodważalne prawo (często wydawane przez zawistnych i mających w d... innych ludzi, napakowanych ideologią dzisiejszych czasów, które często w skrócie określają bez ogródek tak: "czasy komuny to przeszłość i nie ma nic za darmo" - jakby zapomnieli kto ich utrzymuje z podatków i wybiera) Ludzie obudźcie się!

Odpowiedź o impulsie

Zgadzam się w pełni z tym, że to są złodzieje. Pracowałem w tej firmie i za miesiąc marzec do dnia dzisiejszego nie widziałem pieniędzy. Podałem ich do sądu. Oczywiście wcześniej zwolniłem się z tej pracy.

Wezwanie do usunięcia materiałów lub zamieszczenie sprostowan

W związku z pojawiającymi się licznie artykułami oraz materiałami w Internecie, które dotyczą braku płynności finansowej oraz zaległości w wypłatach dla pracowników warszawskiej firmy IMPULS,
oświadczamy że działająca w Poznaniu firma IMPULS SECURITY POLSKA nie jest w żaden sposób powiązana z firmą IMPULS która działa w Warszawie. IMPULS SECURITY POLSKA z Poznania, zatrudnia obecnie przeszło 300 pracowników na umowę o pracę i nie posiada obecnie żadnych zaległości zarówno w wynagrodzeniach jak i w płaconych składkach.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Do osób instytucji publikujących powyższe materiały : Prosimy o jednoznaczne wskazywanie instytucji których dotyczą (pełna nazwa firmy, adres, właściciel, nip firmy) gdyż obecnie działania, jednoznacznie godzą w dobre imię naszej firmy narażając nas na realne straty finansowe. Wzywamy tym samym do usunięcia lub umieszczenia odpowiedniej informacji – sprostowania, zgodnie z przedstawioną przez powyżej informacją. Jednocześnie informujemy że brak odpowiednich działań z Państwa strony lub dalsze publikowanie nierzetelnych informacji, które naruszać będą interesy naszej firmy skutkować będzie skierowaniem sprawy do sądu.

Dariusz Pietrowiak
IMPULS SECURITY POLSKA SP. z o.o
61-357 Poznań ul. Podmiejska 2
NIP 9721188352

To jakieś jaja

Witam mam 22 lata firma Ochroniarska Impuls mieszcząca się na ul. Łabiszyńskiej 21 tel 22628 16 74
"Pracowałem w Kwietniu 2013 roku w naju powinienem dosta pieniadze , nie dostałem , w biurze powiedziano mi ze sie trzeba zapisywać na jakąś liste - to jest dla mnie po jebane z ta listą - dzwoniłem do tej firmy kilka razy , zaaronżowałem adwokata i prokuratora i to też nic nie pomogło , postraszyłem ze pujdę do sondu pracy to tez nie pomogło i do dnia dzisiejszego 20.01.2014r nie dostałem pieniędzy , ZATRUDNIAJĄ PRACOWNIKÓW OBIECUJĄ , SUPER WYNAGRODZNIE ,A TO SĄ TYLKO OSZUŚCI , W INNYCH FIRMACH NIE MIAŁEM Z TYM PROBLEMÓW, ALE TAKIEJ POPIERDOLONEJ FIRMY NIE WIDZIAŁEM , SOBIE ŁADUJĄ W KESZENIE , NA KONTA ZA GRANICE- SAMA TA SZEFOWA FIRMY BIERZE OD HUJA KASY - A Z LUDZI ROBI DEBILI ...
... ... ... ... ... ... ... ...

TO JEST JUŻ WYZYSKIWANIE LUDZI , I ZATRUDNIJA NAJWIECEJ LUDZI KTÓRZY SA NA EMERYTÓRZE , A I TAK KŁAMIĄ ,TŁUMACZĄ SIE ZE NIE MAJĄ PIENIĘDZY , A TO JEST TYLKO LIPA , SAMI SIE WZBOGACAJĄ A LUDZEI NIE MAJĄ NA CHLEB ... ... ... JEBAĆ TAKICH LUDZI , NAJGORSZA FIRMA JAKA ISTNIEJE . . . . . . .
. . . . . . . . OSZUŚCI . . . . . . . OSZUSCI . . . . . . OSZUŚCI . . . . . . OSZUŚCI . . .

Złodzieje

Pracowałem w firmi Impuls Łabiszyńska 21 półtora miesiąca nie wypłacili 3 tysiące i jeszcze mnie oskarżyli że im wydzwoniłem z telefonów na 8250,80 i mam i mam zapłacić w ciągu trzech dni.Grozili mi sądem jeśli nie zapłacę.Miałem też groźby od inspektora Grzegorza Goździka że jak będę wracał z obiektu to będę miał połamane ręce i nogi i że nie dojadę do domu za to że ich nazwałen oszustami.To są prawdziwi oszuści.Kto widział żeby pracownik płacł za pracę ośmiokrotnie a pracowałem 48 na 48 u tych i oszustów

koncesjonowany

A MSWiA gdzie jest ????? Bierze pieniądze za koncesji a potem głowę w piasek??? Powinni skasować oszustów :)

Firma Impuls, Warszawa , ul. Łabiszyńska

Witam !!!

Cóż niestety, ale tak jest

Cóż niestety, ale tak jest w tej agencji, jak czytałem forum pracowników gowork.pl/opinie_czytaj,850396 to wcale nie jest lepiej...

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.