Ryszard Grobelny - prezydent Poznania udziela porad

Kraj | Blog | Dyskryminacja | Lokatorzy

Dzięki naszym informatorom w UM uzyskaliśmy dostęp do pierwotnej wersji listu Prezydenta Poznania do Piotra Ś. Tak brzmiał zanim poprawili go specjaliści od PR. Rozbrat.org

„Jako Prezydent miasta i jego mieszkaniec jestem wysoce oburzony faktem, iż nie potrafi Pan załatwiać swoich interesów po cichu. Ten brak profesjonalizmu jest szczególnie oburzający w świetle przemyślanych działań dyrektora ZKZL, zmierzających do kompleksowego rozwiązania kwestii mieszkaniowej. Amatorzy Pana pokroju tylko przyczyniają się do kompromitacji planów budowy osiedla kontenerowego i niestety muszę przyznać, że takich sojuszników nie potrzebuję.

Poznań nie potrzebuje tylu złych publikacji w mediach i jest Pan winien Poznaniakom przeprosiny. 300 mln. PLN, które uzyskaliśmy dzięki publikacjom po Euro, właśnie topnieje w oczach przez Pana amatorskie przepychanki.

Od dawna nie budujemy mieszkań komunalnych i socjalnych, gdyż mamy inne priorytety. Jest to niezbędne, żeby przyciągnąć do miasta kolejne inwestycje. Twarde warunki, które postawili nam pełnomocnicy przyszłych inwestorów, czyli m.in. budowa toru formuły 1, skoczni narciarskiej i makiety wielkiego muru chińskiego... są konieczne, żeby prześcignąć 100 innych miast konkurujących o ulokowanie nowej montowni hulajnóg i wrotek, która już w 2030 r. zatrudni przynajmniej 50 osób. Tak się robi politykę rozwojową i nie potrzebuję lamentów faceta, który wypomina mi jakiś banner z kampanii. Zresztą tyle lat urabiam ludzi, że wygrałbym bez żadnego banneru.

Wzywam Pana do zaprzestania tych żenujących działań, jedyne co mogę zaoferować to fachowe konsultacje u jednego z radnych mojego klubu oraz obecnego senatora (nie pamiętam z jakiej aktualnie partii). Jakoś mogli sobie poradzić z wykurzeniem lokatorów bez robienia afery na cały kraj, bez pomocy brata sędziego i super układów w komendzie miejskiej.

Z poważaniem

Prezydent Ryszard Grobelny

Żaden człowiek, który

Żaden człowiek, który potrzebuje PRowców do przeredagowywania tekstów nie mógł by zostać politykiem. Tyle w temacie.

FAKE!

"makiety wielkiego muru

"makiety wielkiego muru chińskiego" nie mam pytan ;)

Dziwna sprawa.

Ten list znacząco różni się od listu "oficjalnego" i opublikowanego! Jesteście pewni, że ten (skądinąd buc pierwszej wody) skonstruował tak prostacki list!?!? I to jako prezydent miasta?

PRowcy wcale nie przeredagowali tego listu - oni go napisali od nowa. Grobelny odsłonił jedynie po raz kolejny swą naturę prostaka i chama.

Zesrał się a nie

Zesrał się a nie odsłonił. Na huj by coś takiego komukolwiek wysyłał? Jeden anarchista napisał 2 dla jaj, a 3 zobaczył i uznał za oryginał, ot cała historia tego listu. Trzeba być skrajnym idiotą żeby wierzyć w pisanie czegoś takiego przez osobę, która ma choćby śladowe obycie na scenie politycznej.

Ograniczone zaufanie do słowa pisanego, szczególnie w internecie, nigdy nikogo nie zabiło.

Dziękuje, dobranoc.

poznanskie priorytety

to chyba jakiś żart!
jesli to na powaznie to właściwy Trybunał w Hadze

ojaaaa, ludzie. TO JEST

ojaaaa, ludzie. TO JEST ŻART. Grobelny tego nie napisał, ale wszyscy wiemy, że tak myśli. W porządku?

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.