Rzeszów: Outsourcing w szpitalu

Kraj | Prawa pracownika

Szpital Wojewódzki nr 2 w Rzeszowie zwalnia 150 salowych i chce zatrudnić "nowych salowych" przez firmę outsourcingową. Szpitał już uruchomił procedurę przetargową. Podobne posunięcie czeka pralnię szpitalną.

W takiej sytuacji, firma outsourcingowa może zatrudnić tych samych salowych do pracy w szpitalu na mniej korzystnych warunkach niż obecnie.

pisz po prostu ze to agencja

pisz po prostu ze to agencja pracy - nie no jasne czemu trzymac ludzi na pensji skoro mozna zatrudnic ludzi z agencji i jak sie nie podoba to zwolnic - sk wy syny

Lecą sobie równo w ciula

Ja się pytam ile jeszcze ludzi będzie musiało być wpuszczonych w szambo, żeby nastąpił punkt krytyczny? 150 ludzi + rodziny + znajomi + życzliwi to dość spora grupa ludzi, żeby się przeciwstawić w jakiejkolwiek formie.

znowu agencje

Znowu agencje pracy!Na tym forum opisano co się z tym robi w Grecji:wjechać wkominiarach i spalić.Szambo- umowa o dzieło,nie ma ubezpieczenia,socjalu,nic...Ale wystarczy do sądu pracy i muszą uzupełnić składki:w umowie o dzieło nie można określać wymiaru godzin(karta pracy) i prowadzić nadzoru kierowniczego.

niestety, wydaje mi się że

niestety, wydaje mi się że brak tym ludziom tzw. przywódcy, takiego co to wskaże, przemówi, poprowadzi...

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.