Tychy: 150 000 zł odszkodowania dla ofiary gwałtu policjantów

Kraj | Prawa kobiet/Feminizm | Represje

28-letnia kobieta otrzymała 150 000 zł zadość uczynienia za to, że 10 lat wcześniej została zgwałcona przez dwóch będących na służbie.

Została zaczepiona przez dwóch funkcjonariuszy, którzy kazali jej wsiąść do radiowozu po czym wywieźli do lasu gdzie ją pobili i zgwałcili. Kobiecie udało się po kryjomu zabrać zużyte przez oprawców prezerwatywy, które posłużyły jako dowód w sądzie. Podobnie jak materiały genetyczne.

Policjanci zostali odsunięci ze służby, później rozpoczęła się batalia w sądzie. Ofiara gwałtu stała się ofiarą nagonki m.in. ze strony... żon swoich oprawców. Wpadła w depresję. W 2008 roku policjanci zostali skazani na 2 lata pozbawienia wolności (nie wiadomo po ilu wyszli). Teraz sąd apelacyjny przyznał jej zadość uczynienie za uszczerbek na zdrowiu psychicznym.

Kobieta planuje opuścić miasto rodzinne. Do tej pory od niektórych ludzi w Tychach słyszę, że żadnego gwałtu nie było, tylko sama tego chciałam i biednym policjantom złamałam życie - mówi.

W mediach czasem przebijają się doniesienia o przypadkach molestowania i gwałtów ze strony policjantów na służbie. Rzadko dochodzi jednak do ich osądzenia.

bestialstwo. zachowanie

bestialstwo. zachowanie kobiety godne podziwu, ze swiezo po takim okrutnym czynie byla w stanie myslec logicznie i zabrac dowody. badania genetyczne potwierdzaja wine prawie na 100%, a mozna sie domyslec, ze gdyby tego nie zrobila, sprawcy spokojnie wykrecili by sie od odpowiedzialnosci...

Straz miejska Torun

Polly.

Pewnie dlatego tak dużo jest wśród policjantów bandytów,złodziei,degeneratów i wszelkich patologii że są często bezkarni więc szumowiny się garną do tej roboty.

zadośćuczynienie

zadośćuczynienie

To, że żony ją

To, że żony ją oskarżały to nie dziwne, choć straszne, gdy uczy się nas, że gwałciciel to przede wszystkim degenerat, świr, w oku ma to coś i w ogóle wyskakuje zza krzaków z nożem i napada na te skąpo ubrane, a często rozwiązłe.
Ci policjanci to typowe wytwory naszej kochanej kultury i ich dossier pasowałby do obrazu gwałciciela w policyjnych statystykach. Aż strach pomyśleć, że ci sami policjanci mieliby przyjmować zgłoszenie o gwałcie dokonanym przez kogoś innego.

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.