Żądania Jamesa Lee po polsku

Ekologia/Prawa zwierząt | Publicystyka

Poniżej przytaczamy tłumaczenie żądań Jamesa Lee, sformułowanych przed przeprowadzonym przez niego atakiem na biuro telewizji Discovery, w dniu 2 września 2010 r.

Kanał Discovery ma ogłosić światu chęć ocalenia planety i uczynić, co następuje:

Kanał Discovery i inne kanały tej sieci mają nadawać w godzinach najwyższej oglądalności codzienne programy oparte na fragmencie „My Ishmael” Daniela Quinna [książka potępiająca podział na „człowieka” i „środowisko”, nagrodzona Turner Tommorow Fellowship Award - przyp. tłum.], strony 207-212, proponującym rozwiązania dla planety na zasadzie podobnej do rewolucji przemysłowej, gdzie ludzie tworzą nowe w oparciu o nowatorskie pomysły innych. Należy skupić się na tym, jak żyć BEZ płodzenia nowych paskudnych dzieci człowieka, ponieważ ten nowy miot przyczynia się do skażeń i sam stanowi skażenie. Może to być w formie teleturnieju. Może też fora wybitnych naukowców, zwolenników nauki Malthusa i Darwina, zdających sobie sprawę z problemu nadmiaru ludzkiej populacji. Może obie te rzeczy. Może wszystko, co ZADZIAŁA i pomoże światu naturalnemu rosnąć, a ludzkiej cywilizacji ZAPRZESTAĆ rozbudowy i cofnąć ją! NIECH TO BĘDZIE CIEKAWE, BY LUDZIE TO OGLĄDALI I PODJĘLI STOSOWNE DZIAŁANIA!!!!

2. Wszystkie programy na kanale Discovery Health-TLC mają zaprzestać zachęcania do płodzenia nowych pasożytów-dzieci człowieka i udawania bohaterstwa związanego z rozmnażaniem. W miejsce tych programów należy umieścić takie, które chwalą sterylizację człowieka i bezpłodność. Wszystkie programy uprzednio promujące rozród należy przestawić na kierunek powstrzymujący ludzki rozród, a nie zachęcający do niego.

3. Wszelkie programy promujące Wojnę i technologie wojenne mają być zlikwidowane. Reklamowanie broni i masowego zniszczenia nie ma już sensu. Zamiast tego, mówcie o tym, jak przyczynić się do rozkładu cywilizacji, a przesłanie programów skupcie na ROZWIĄZANIU problemu globalnego zmechanizowanego konfliktu zbrojnego. Znów: rozwiązań, rozwiązań - zamiast tylko powtarzać te same stare wojny z nowym uzbrojeniem. I nie pokazujcie tych niby-pokojowych ściemnionych ugrupowań. To kłamcy i oszuści. Tak naprawdę nie chcą przerwania wojen. WSZYSTKIE TE RUCHY SĄ OSZUSTWEM! Z jednej strony mówią, że chcą zakończyć wojny, a z drugiej domagają się dalszego wzrostu populacji ludzkiej. W czasie II wojny światowej ludzi było 2 miliardy, a po tej wojnie ludzie uznali, że jeśli potroją populację, zapewnią sobie pokój. Poszaleli?! To głupota! IM WIĘCEJ LUDZI, TYM WIĘCEJ WOJEN!

4. Macie pokazać, jakim szkaradzieństwem jest cywilizacja. Obnażyć jej ohydne korzenie religijno-kulturowe i jej chciwość. Nadawajcie to przesłanie dopóki skażenie planety nie cofnie się a liczebność ludzkiej populacji nie zacznie spadać! To jest wasz obowiązek. Jeśli myślicie, że nie, to spieprzajcie z tej planety! Wdychajcie ropę naftową! To jest obowiązek moralny każdej żyjącej osoby. Inaczej po co żyje??

5. Imigracja: Nowe programy mają poświęcić się szukaniu sposobu na powstrzymanie WSZELKIEGO skażenia migracyjnego i idącym za nim obciążeniem w postaci nowych dzieci. Szukajcie sposobów na powstrzymanie go. Wezwijcie ludzi na świecie by dopracowali się takich rozwiązań, które go zatrzymają całkowicie i na stałe. Zróbcie coś NA RZECZ tych krajów, by przestały przysyłać swoje rozmnażające się ludności do Stanów Zjednoczonych i innych krajów świata w poszukiwaniu pracy, i by ludności te przestały mnożyć swój niechciany miot. WYMYŚLCIE COŚ DLA TYCH KRAJÓW, BY POWSTRZYMAŁY WZROST LICZEBNOŚCI I EKSPORT TEGO OHYDZTWA! (Pierwszy świat karmi wzrost populacji w Trzecim Świecie, a tamtejsze ludzkie rodziny będą udawać się tam, gdzie będzie żywność! Muszą przestać płodzić nowych ludzi szukających pracy, której nie ma!)

6. Znaleźć rozwiązania problemów globalnego ocieplenia, zanieczyszczeń ze strony motoryzacji, handlu międzynarodowego, skażeń fabrycznych i całej wyolbrzymionej ekonomii człowieka. Wymyśleć coś, aby ludzie nie zatruwali środowiska rozbudową swojego mieszkalnictwa, torując drogę odpadowi, jakim jest człowiek! Wynajdźcie sposoby na to, by ludzie przestali się rozmnażać i przestali wykorzystywać ropę naftową - po to, by COFNĄĆ ocieplenie klimatu i zniszczenie planety!

7. Zacząć pokazywać programy, które mówią o naukach Malthusa tłumaczących, w jaki sposób produkcja żywności prowadzi do nadmiernego wzrostu liczebności ludzkiej populacji. Mówić o ewolucji. Mówić o Malthusie i Darwinie, aż nie dojdzie to do pustych łbów ludzi, aż nie pojmą!

8. Ocalić planetę - znaczy uratować to, co zostało z dzikiej, nie-ludzkiej przyrody, co wymaga zmniejszenia liczebności populacji człowieka. Znaczy to powstrzymać rasę ludzką przed płodzeniem kolejnych obrzydliwych ludzkich dzieci! To wy stanowicie media, to wy jesteście w stanie dotrzeć do wystarczającej liczby ludzi. To wasz obowiązek, bo to wy możecie dotrzeć do aż tylu umysłów!

9. Pokazywać programy, które skorygują i rozmontują niebezpieczną dla świata gospodarkę amerykańską. Obronić świat przed niebezpieczną gospodarką opartą na szwindlach, zanim doprowadzi ona do kolejnej wojny jądrowej.

10. Przestać gloryfikować płodzenie dzieci człowieka w programach wszystkich waszych kanałów i na TLC [kanał Discovery poświęcony rodzinie – przyp. tłum.]. Zlikwidować programy typu „Broń przyszłości” albo zacząć potępiać w nich twórców takich broni, aby programy te zaczęły ujawniać oblicze handlu bronią i tworzenia broni, zamiast ją reklamować!

11. Znajdziecie też rozwiązania problemów bezrobocia i niedostatku mieszkań. Ilość bezrobotnych każe mi sądzić, że Stany Zjednoczone idą w kierunku dalszych wojen.

Ludzie są istotami najbardziej niszczycielskimi, nieczystymi, dokonującymi największych skażeń. Wszystko, co jeszcze zostało z planety, niszczą swoją fałszywą moralnością i zwyczajami kultywującymi rozmnażanie.

Na każdego człowieka, który się urodzi, trzeba obrócić całe AKRY naturalnego lasu w grunty orne, by karmić ten nowy dodatek przez następne 60 do 100 LAT, bo tyle prawdopodobnie będzie żył! DZIEJE SIĘ TAK KOSZTEM ISTOT ZAMIESZKUJĄCYCH LASY! Należy zaprzestać rozmnażania człowieka i uprawy roli!

Powinnością każdego jest uchronić planetę, na której żyją i nie płodzić więcej dzieci, które kontynuowałyby nieczyste praktyki żyjących dziś ludzi. Dzieci odpowiadają katastrofalnym skażeniom w przyszłości, tak jak ich rodzice stanowią skażenie czasów obecnych. ŻADNYCH WIĘCEJ NOWORODKÓW! Prawdziwym kryzysem jest wzrost populacji. Tylko jedno dziecko urodzone w Stanach Zjednoczonych zużyje w ciągu życia od 30 do tysiąca razy więcej zasobów od dziecka w Trzecim Świecie. To tak, jakby jedna para miała 30 dzieci, chociaż to tylko jedno! Jeśli Stany Zjednoczone idą w tę stronę, to może stać się tak samo z innymi krajami!

Trzeba też powstrzymać wojnę. Nie dlatego, że jest to działanie z moralnego punktu widzenia złe, ale dlatego, że współczesna broń czyni katastrofalne zniszczenie w środowisku, szkodząc innym istotom. SZUKAJCIE WYJŚCIA, JAK WAS UCZONO! Człowiek jest ponoć urodzonym wynalazcą. WIĘC WYNAJDUJCIE, DO CHOLERY!

Świat potrzebuje takich programów telewizyjnych, które przedstawiają NOWE rozwiązania problemów, które stwarza człowiek. Nie potrzebuje takich programów, które ogłupiają ludzi, by dalej niszczyli ten świat. Które zachęcają ich do płodzenia jeszcze większej liczby ludzi szkodliwych dla środowiska.

Macie teraz nastawić się na ratowanie środowiska i tej różnorodności, jaka jeszcze uchowała się na planecie. Nie ma nic ważniejszego od ich ochrony: lwów, tygrysów, żyraf, słoni, żabek, żółwi, naczelnych, szopów, żuków, mrówek, rekinów, niedźwiedzi, i oczywiście wiewiórek.

A ludzie? Planeta nie potrzebuje ludzi.

NA PEWNO WIECIE, że to ludzka populacja stoi za wszelkim skażeniem i wszystkimi problemami tego świata, a JEDNAK zachęcacie, zamiast zniechęcać, do rozrostu i rozrodu ludzkiej rasy. Na pewno CHOCIAŻ TYLE JUŻ WIECIE!

Żądam, by firma Discovery Communications nadała program według nowej ramówki na swoich kanałach na całym świecie, i żądam dowodów, że tak zrobiła. Żądam, by nowe programy zaczęły się od pytania ludzi o pomysły na ratowanie planety i pozostałych przy życiu dzikich gatunków.

Tego żąda i tak mówi Lee.

[tłum. Qrde]

no cóż

Wiara w potęgę telewizji nie zna granic.

Mizantropi.

Mizantropi wszystkich krajów nie bądźcie hipokrytami i strzelcie sobie w łeb

Jednym słowem

Debil!

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.