Berlin: Demonstracja przeciwko Międzynarodowemu Kongresowi Policji

Represje
2013-02-16 11:00

Wezwanie na demonstracje 16.Lutego

Demonstracja przeciwko Międzynarodowemu Kongresowi Policji

16 europejski kongres policji odbędzie się w dniach od 19 do 22 lutego 2013 roku w Berlinie. Według liczb odpowiedzialnego organizatora, około 1.600 uczestniczących z przeszło 50 krajów wzięło udział w 2012 roku. Policjanci, politycy, przedsiębiorcy i inne VIP'y spotykają się coroczne, aby koordynować swoje interesy.

Podczas gdy członkowi administracji jest umożliwiony wolny dostęp, przeciętni dziennikarze/-ki i inne osoby muszą płacić około 1000 euro za rejestrację.

Przedsięwzięcia z komercyjnymi celami płacą od metra kwadratowego za miejsca na wystawy. W ostatnich latach obecne były bardzo znajome marki, takie jak Taser, IBM, Microsoft, Oracle lub t-systems.
Mówcy są równie międzynarodowi jak wystawcy, pochodzą od administracji z całej europy, siły policyjne z tak odległych miejsc jak Tajwan i wielonarodowych przedsięwzięć.
Tak wiec charakter tego międzynarodowego wydarzenia jest mieszanką targów i nieformalnego spotkania. Podczas gdy jest to lubiane miejsce na marketing represyjnego sprzętu jak bronie lub policyjny ubiór.
Najbardziej bieżącą obawą psów jest zyskiwanie zdolności aby obejść się z ogromną ilością danych, które pojawiły się wraz z dobą internetu i masowej inwigilacji.

Z powodu tego dylematu, większość wystawców oferuje państwu systemy i konstrukcje na nabywanie informacji i zarządzanie nimi. Dodatkowo jest wiele warsztatów podczas kongresu oraz oferują umiejscowienie na wymianę doświadczeń w tych względach.

Jak w zeszłych latach, niezależne grupy wzywają do akcji w tym okresie. Już przez kilka lat kongres policyjny był okazją dla wielu ludzi aby wyjść na ulice i wyrazić swą wściekłość przeciwko inwigilacji, kontroli i represji. Nie tylko demonstracje, lecz również fizyczne ataki przeciwko policyjnej infrastrukturze dołączyły spotkaniom z ostatnich lat.

Choć daleko do wygnania policji z miasta, jest planowane stawianie oporu krok po kroku.

Demonstracja jest zapowiedziana na 16go lutego!

A mógłby to ktoś wstawić

A mógłby to ktoś wstawić po polsku a nie po polskiemu?

Odp

bylo tlumaczone z niemieckiego na niemieckiej klawiaturze, przepraszam za prostote ale inaczej sie nie dalo. do zobaczenia!

Halo Wrocek! Jadą jakieś

Halo Wrocek! Jadą jakieś ludki? Szukam miejsca w aucie/autokarze.

napisz do kutang pana. on

    napisz do kutang pana. on pojedzie na bank. tylko chuj wie, jak się skontaktować...

https://cia.media.pl/user/9715/contact NIE SPAMUJE KURWA A POZA TM NIE MOZNA PISAC NIC Z TELEFONU BO ZAWSZE WYSKAKUJE, ZE SPAM!!!!!!!!!!!!!!

Nie odpowiada dajcie telefon

Nie odpowiada dajcie telefon

Co do Niemiec szkoda, że

Co do Niemiec szkoda, że nie wrzuciliście nic na temat demo w Dreźnie.
http://www.dresden-nazifrei.com/

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.