Warszawa: DRUGA EDYCJA KONGRESONA

2015-05-15 12:00
2015-05-17 19:00

 KongresonoFederacja Anarchistyczna ma przyjemność zaprosić wszystkich na kolejne spotkanie w ramach Kongresona – ogólnopolskiego kongresu anarchistycznego, po raz drugi odbywającego się
w Warszawie.

Wstępny termin to połowa maja (15/16/17). Na konspekty czekamy do 13 kwietnia (standardowy rozmiar konspektu to minimum 0,5 strony A4. Oczywiście mogą być także dłuższe teksty.) Ponieważ – jak
w przypadku pierwszej edycji – formuła spotkania jest otwarta, czekamy również na wszelkie propozycje występów, manifestów, performance'ów, warsztatów oraz innych pomysłów na wyrażenie własnego zdania, krytyki systemu lub anarchistycznych idei.

Chmurą w której należy sie poruszać, jest bezkompromisowy anarchizm – nie chcemy propozycji w rodzaju z kim nalezy wchodzić w układy; nie chcemy politykowania (co najwyżej z jego radykalną krytyką), żadnych romansów z ideami o totalitarnym odchyleniu.

Nadesłane propozycje zostaną przedyskutowane oraz pogrupowane w odpowiednie bloki. Wyrażamy nadzieję, że nasza propozycją zainteresują się nie tylko aktywiści, ale również postronni dotąd ludzie. Słowem- zapraszamy wszystkich do współpracy i pomocy.

Kontakt: kongresono@riseup.net
w temacie maila prosimy wpisać “kongresono/propozycja”

O wszelkich decyzjach I postanowieniach będziemy odtąd informować w podobnych komunikatach oraz na niebawem ruszającej stronie Kongresona oraz WFA.

są gdzieś do obczajenia

są gdzieś do obczajenia stenogramy z sesji nr I ?

Też jestem tym

Też jestem tym zainteresowany. Miały być jakieś materiały jednak skończyło się na obietnicach. Szkoda.

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.