Warszawa: "Znieważmy" i wyśmiejmy "zakaz pedałowania"!

Antyfaszyzm
2011-12-03 13:00
2011-12-03 15:00

25 października 2011 Sąd Rejestrowy wpisał do swojej ewidencji m.in. Krzyż Celtycki i "Zakaz Pedałowania" jako jedne z symboli Narodowego Odrodzenia Polski. Od tego momentu każda napaść (również słowna) jak i próby znieważenia owych symboli mogą być ukarane zgodnie z Ustawą o partiach politycznych. Zdając sobie sprawę z ładunku nienawiści płynącego z tych symboli, oraz samego ich znaczenia mówimy stanowcze: Nie!

W związku z tym... spotykamy się wszyscy i wszystkie na Placu Zamkowym, aby wyrazić nasze oburzenie wobec takiej decyzji sądu. Zamierzamy "znieważyć" symbole NOPu na swój wypróbowany sposób.

Zapraszamy na kolorowy festyn! Zapewniamy dwie godziny wesołej muzyki, gry i zabawy (m.in. możliwość zrobienia sobie zdjęcia a'la "zakaz pedałowania", zamalowywanie kolorowymi farbami symboli NOPu, tęczowa siatkówka), oraz wyborne towarzystwo.

"Narodowe Odrodzenie Polski przygotowuje się także do postępowań przeciwko instytucjom publicznym oraz prywatnym, które ZNIEWAŻAJĄ lub będą ZNIEWAŻAĆ nasze symbole." - LOL, pozwijcie nas!

spoko, tylko żeby to się

spoko, tylko żeby to się nie skończyło jak pod pomnikiem dmowskiego...

"dwie godziny wesołej

"dwie godziny wesołej muzyki, gry i zabawy (m.in. możliwość zrobienia sobie zdjęcia a'la "zakaz pedałowania", zamalowywanie kolorowymi farbami symboli NOPu, tęczowa siatkówka)"

Achhh, ci dojrzali i poważni polscy anarchiści.
Może poskaczcie do tego na skakankach, i pośpiewajcie "koci koci łapci" - Z pewnością efekt "ośmieszenia" NOPu będzie większy :]

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.