Białystok: Neonazistowscy mordercy panoszą się w mieście

Kraj | Rasizm/Nacjonalizm

Zmarł chłopak skatowany w nocy z niedzieli na poniedziałek przez członków Blood & Honour w Białymstoku. Dziś został odłączony od aparatury podtrzymującej życie. Około godz. 23.30 pod dyskoteką Prognozy przy ul. Lipowej znaleziono na chodniku przed dyskoteką pobitego, nieprzytomnego mężczyznę. Podejrzani, to m.in. ochroniarze z Prognoz, neofaszyści. Dwaj z nich od lat związani są z ugrupowaniem "Blood and Honour".

Kilka godzin po masakrze w Prognozach po centrum wałęsała się grupa nazi-skinów z nożami. Około godz. 4.30 w poniedziałek wparowali do klubu Pub Fiction przy ul. Suraskiej. Krzyczeli, że "zrobią porządek z lewactwem". Starli się z obsługą i samymi klientami lokalu, którzy wyrzucili napastników na zewnątrz. Jednak nazi-skinom udało się zranić w nogi dwoje klientów klubu: 28-letnią kobietę i 26-letniego mężczyznę. Bijatyka trwała przed lokalem, aż sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia. (gazeta białystok)

grucha ksywa jak z filmu

grucha ksywa jak z filmu

Termin demo jest całkiem

Termin demo jest całkiem nieprzemyslany i chybiony. Przybedzie garstka ludzi, co zaskutkuje słabym (albo zadnym) rozglosem w mediach i kolejna kompromitacja w oczach nazi-zjebow.

To jest wlasnie zasluga tych

To jest wlasnie zasluga tych walczacych w Bialym, co wiedza najlepiej a efektow nie ma. Malo strategi i przemyslenia. Poczytajcie troche o Nelsonie Mandeli i jak zmienil swoje podejcie do zycia w wiezieniu. Bez ewolucji tych klapek na oczach starego zaloganta, to tylko zgasic swiatlo w Bialym.
W niedziele pojawi sie banda smieci z nozami i pewnie rozbija demo. Ci sie zaraz rzuca na nich, a psiarnia zwinie ich na komende. Obym sie mylil!!!

"burza mozgow" -jak rozwiazc problem faszyzmu w bialymstoku

skroro z policja wiadomo....nie ma co wspolrpacowac ale moze warto siegnac po pomoc takich organzacji jak Helsinska Fundacja Praw Czloweika. Gdyby tak ludzie ze srodowiska antyfaszystowkisego czy tez anarchistycznego(antifa) z bialego siagneli po pomoc tejze organizacji i naglosnili temat(mozna by zrobic jakkis reportaz ze wszystkimi ofiarami nazistowskiej przemocy odnosnie tego jak chore sa klimatay w bialymstoku , czy tez jakis raport odzwierciedlajacy ta cala patologiczna sytacje.) moze ktos by sie w koncu zainteresowal problemem "galopujacego" faszyzmu w "bialym".

Nic dodac, nic ujac.Ta cala

Nic dodac, nic ujac.
Ta cala zaloga, albo te pare osob trzyma te cala walke w rytmach ANF czy lat 90. A reszta sie podporzadkowuje im. A ci co maja odmienne zdanie, to odrazu sa jechani. Jak widac to przynosi zero efektow.
Oni chca pokonac panstwo, policje i wogole parowkarzy z nozami. Jakby mieli nie wiadomo jakie srodki finansowe i nie wiem co jeszcze, to moze tak. Troche realizmu. Na czym polega ich ten caly bunt? Na buntowaniu sie w domu.
Trzeba miec tez odwage na dorosniecie i ewolucje w pogladach.
Reportaz (moze ta rodzina polsko-pakistanska by sie odwazyla a moze ktos inny?), Helsinska Fundacja Praw Czlowieka, moze ktos z kosciola (jest nie zabijaj przykazanie) czy z uniwerku by mogl pomoc. Kompromisy sa potrzebne, a nie sztuczna i chora duma.
Jestem po waszej stronie, ale wasze metody sa nieskuteczne.

Sytuację w Białymstoku

Sytuację w Białymstoku warto spróbować także nagłośnić w zagranicznych mediach. Niech się zrobi szum na większą skalę wokół sprawy.

Moze ktos z Wawy czy z

Moze ktos z Wawy czy z Bialego by nakrecil/a 5 minut o tym co jest, zeby bylo co pokazac?

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.