Bydgoszcz: brutalne zachowanie kanarów

Kraj

Brutalna interwencja kontrolerów w bydgoskim autobusie. Zaatakowali mężczyznę jadącego bez biletu, przewrócili go na ziemię i obezwładnili.

Czytelniczka "pomorska.pl" relacjonuje:

- Wsiadłam w piątek rano do autobusu nr 71 przy ulicy Fredry. Było w nim trzech kontrolerów, którzy szarpali się z młodym, niespełna 30-letnim gapowiczem. Byli wobec niego bardzo brutalni. On był ubrany w białą koszulę i jaśniuteńkie spodnie. Wysiadałam przy Teatrze Polskim. On wtedy wysiadł wraz tymi kontrolerami, próbował im uciekać. Rzucili się za nim w trójkę w pogoń. Złapali go w pobliskim parku im. Kochanowskiego.

Dopadli go, przewrócili na ziemię. Byli jeszcze bardziej brutalni. Wielu ludzi to oglądało, w tym ci, którzy tak jak ja wysiedli z autobusu nr 71. Najbardziej brutalny był kontroler w czerwonej bluzie. Szarpał tego młodego człowieka, leżał na nim, dusił. Jego ubranie było bardzo zabrudzone i zszarpane. Wokół leżały zakupy, które wiózł poszkodowany. Zrobiłam sześć zdjęć telefonem.

Najpierw przyjechało pogotowie, potem dwa radiowozy policyjne. Opowiedział naszym stróżom prawa, jak zachowywali się ci kontrolerzy. Policjanci spisali moje dane, również jeszcze jednej pani, która wysiadła wraz ze mną. Będę świadkiem w sprawie. Moim zdaniem kontrolerzy nie powinni być tak brutalni, nie mają przecież uprawnień policjantów.

Tym kontrolerom zapowiedziałam, że pójdę ze zdjęciami do gazety. Niech się opamiętają. I niech policja nauczy ich szacunku do obywatela.

źródło:
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100612/BYDGOSZCZ01/6...

kanary do klatek ! ! !

kanary do klatek ! ! !

W Warszawie tez jezdza

W Warszawie tez jezdza podobne buce, warto podkreslic ze od jakiegos czasu zbiorowo staraja sie o zwiekszenie uprawnien i status funkcjonariusza publicznego. Chyba pora kupic gaz na buce.

To nic nowego w Bydgoszczy.

To nic nowego w Bydgoszczy. Lokalna prasa od 8 lat pisze, że wartoby wypowiedzieć firmie "Renoma" umowę, skoro ewidentnie łamie prawo. Władze miasta to konsekwentnie ignorują, a mieszkańcy się wkurzają i w ramach protestu jeżdżą bez biletu. To łatwe, bo służbę w "Renomie" widać po zalanej mordzie z odległości kilometra.
Co do gazu itp., to wiele osób zwyczajnie leje tych gnoi po nerach. Miękcy po jakimś czasie rezygnują, ale co twardsze skurczybyki "pracują" konsekwentnie 5 i więcej lat, tylko coraz bardziej mają obite mordy. Bydgoskie kanary napieprzają nawet staruszków, kobiety, dzieci i niepełnosprawnych, więc nie ma co się szczypać z tymi penerami.

policja na pewno nauczy ich

policja na pewno nauczy ich szacunku do obywaleta.....

"...nie powinni być tak

"...nie powinni być tak brutalni, nie mają przecież uprawnień policjantów" -dobre!!!

pewnie, że nie powinni...

...a bydło to niech najlepiej za darmo jeździ. Ciekawe z czego poźniej wypłacić wynagrodzenia dla pracowników MZK ( kierowców/ motorniczych ). Z powietrza???

Z pensji prezesów.

Z pensji prezesów.

To jeszcze nic !!!!!

Mam wątpliwą przyjemność mieszkać od paru lat w Bydgoszczy (pochodzę z Poznania, z dzielnicy nieopodal ROZBRATu). W Bydgoszczy od jakiegoś czasu najbardziej intratną linię autobusowa przejęła prywatna firma MOBILUS. Pominę początkowe perturbację na rynku tego podejrzanego elementu gospodarczego i wspomne, że osobiście rozmawiałem z niedoszłym pracownikiem firmy, któremu proponowano pracę polegającą na sprzątaniu autobusów i UWAGA!!! ich tankowaniu bez jakichkolwiek uprawnień!!! Rozmowa wyglądała tak: -"Wie pan, w nocy mały ruch nikt przecież nie będzie kontrolował autobusu miejskiego, pojedzie pan na torunską, wróci i już. Ma pan prawko to pan sobie poradzi." Tak wyglądały początki firmy MOBILUS w Bydgoszczy, która wygrała przetarg nie posiadajac ani jednego autobusu.

Oto Polska. Ta Polska, która jest najważniejsza. Ważniejsza niż ludzie, którzy w niej żyją.

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.