Chiny: Lokator oskarżony o pobicie siedmiu czyścicieli kamienic

Świat | Lokatorzy

Shen Jianzhong, 38-letni mieszkaniec Chin, pobił siedmiu mężczyzn, którzy chcieli eksmitować go z mieszkania. Media opisują wydarzenie, które miało miejsce dokładnie miesiąc temu.

Deweloper przejął nieruchomość zamieszkaną przez Jianzhonga, jego żonę oraz syna. Otrzymali co prawda mieszkanie zastępcze jednak odmówili go gdyż dowiedzieli się, że inni sąsiedzi otrzymali lepsze.

Deweloper zlecił kilkudziesięciu cynglom eksmitowanie rodziny siłą. "Moja żona starała się zamknąć drzwi, ale jeden z mężczyzn je pchnął, a żona poleciała do tyłu. Tak rozpoczęła się walka" - wspomina.

Do walki przystąpił razem z synem. Siedmiu rosłych mężczyzn pobili do nieprzytomności. Pozostałych kilkudziesięciu postanowiło skapitulować.

Nie wiedzieli, że lokator od 20 lat trenuje Kung Fu oraz szkoli swojego syna.

Mimo, iż walka z gorylami dewelopera była działaniem w samoobronie Shen Jianzhong został aresztowany i zmuszony do podpisania niekorzystnego kontraktu.

Oto jak wyglądali czyściciele kamienic po starciu z lokatorem i jego synem. Lekcję mogą wyciągnąć z tego następującą - kobiet się nie atakuje.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gXGIk9x-FI0

Końcówka niusa zalatuje

Końcówka niusa zalatuje seksizmem. Lekcją powinno być: "nie wspiera się kamieniczników i nie pomaga w eksmisjach".

Kobiet się nie atakuje. No

Kobiet się nie atakuje. No to w pewnym sensie jest seksizm, bo nie każda kobieta to kwiatuszek i sprawiedliwa uświadomiona anarchofeministka. Nazywanie też per goryle najemnych silnorękich jest głupie, goryle są na skraju wymarcia, a używa się ich nazwy w sensie pejoratywnym.

Nie tylko MMA drodzy państwo jak widać, Gong Fa daje radę :).

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.