Poznań: Freedom Fighters 1

Kraj | Antyfaszyzm | Ruch anarchistyczny
2013-06-01 15:00
2013-06-02 14:00

Zapraszamy na pierwszą edycję wolnościowych dni sportów walki, które odbędą się 1 i 2 czerwca 2013 w Poznaniu. Organizujemy to wydarzenie, bo uważamy, że sport, a w szczególności sporty walki są istotnym środkiem budowania więzi i zaufania, nieodzownym w oddolnym ruchu społecznym. Przez długotrwały trening uczymy się wzajemnego szacunku, poznajemy i rozwijamy swoje możliwości, znajdujemy energię, którą możemy przekuć na aktywność w naszych społecznościach, nabieramy pewności siebie, która przyda się w momentach wymagających odwagi i zdecydowania. Zarówno jako jednostki jak i grupy. Sport staje się coraz popularniejszy w kręgach wolnościowych, czujemy się zobowiązani wzmacniać ten trend. Impreza skierowana jest do wszystkich, którym bliska jest aktywność fizyczna, bez względu na poziom zaawansowania.

W planie: Dyskusje, trening samoobrony dla początkujących, walki pokazowe, walki bokserskie i w formule K-1 rules

Zasady walk bokserskich i K-1 Rules:

Walczymy w full-contact, 3x2 min, z 1 min. przerwami Ze względów bezpieczeństwa do walk mogą zgłaszać się osoby mające co najmniej półroczny staż. Zawodnicy i zawodniczki będą dobierani ze względu na staż, ilość stoczonych walk oraz kategorię wagową.

Kategorie wagowe dla mężczyzn: do 51 kg, do 54 kg, do 57 kg, do 60 kg, do 63,5 kg, do 67 kg, do 71 kg, do 75 kg, do 80 kg, do 86 kg, do 91 kg, powyżej 91 kg

Kategorie wagowe dla kobiet: do 48 kg, do 51 kg, do 54 kg, do 57 kg, do 60 kg, do 63,5 kg, do 67 kg, do 71 g, do 75 kg, powyżej 75 kg

Zawodnicy i zawodniczki sami zapewniają sobie sprzęt ochronny- rękawice, ochraniacze goleni, suspensory. Kaski zapewniane są przez organizatorów. Używamy rękawic 12oz, a w kategoriach powyżej 86 kg 14oz

Szczegółowe zasady walk do których będziemy się stosować zawarte są na stronach Polskiego Związku Bokserskiego oraz Polskiego Związku Kickboxingu.

Walki sędziowane będą przez osoby posiadające stosowne uprawnienia.

Zgłoszenia i pytania przyjmujemy pod adresem freedomfighterspoznan@wp.pl . W zgłoszeniu prosimy podać:

Imię i Nazwisko/Ksywa

Wiek

Miasto,klub sportowy

Formuła

Staż treningowy, ilość stoczonych walk

Kategoria wagowa

Telefon kontaktowy

Rozkład jazdy:

SOBOTA, 01.06

15.00 Rozpoczęcie imprezy, ważenie zawodników i zawodniczek, walki bokserskie i K-1 rules. Walki pokazowe w innych stylach. Miejsce: ul. Jackowskiego 22 (teren zakładów Modeny)

20.00 Dyskusja na temat trenowania sportu, związków i przydatności sportu w ruchach społecznych. Miejsce: Skłot Rozbrat, Pułaskiego 21a

22.00 Afterparty Miejsce: Skłot Rozbrat, Pułaskiego 21a

NIEDZIELA, 02.06

12.00 Trening samoobrony dla początkujących. Miejsce: Skłot Rozbrat, Pułaskiego 21a

14.00 Wspólny bieg na 10 km.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/287257708075455/

a czemu nie w mma? ani bjj?

a czemu nie w mma? ani bjj? hudo? wyczuwam spiSSeg :P

na wszystko przyjdzie pora :)

To pierwsza edycja, z kolejnymi impreza na pewno będzie się rozwijać, także na bjj i mma przyjdzie pora :)

Pawła Ziółkowskiego

Pawła Ziółkowskiego zaproście na next edition. Anarchosarmata. Teraz jest z nim wywiad w magazynie Sztuki Walki nowym.

Borutę? Znamy go z jego

Borutę? Znamy go z jego najgorszej strony - wypowiedzi pisemnych :P Na pewno lepszym jest sportowcem.

To chyba piszesz o innym

To chyba piszesz o innym Borucie.

znaMY? czyli Ty i kto? chyba

znaMY? czyli Ty i kto? chyba se jaja robisz :)

Chodzi mi o to, że wolę

Chodzi mi o to, że wolę jak walczy i jest Pawłem Ziółkowskim, niż gdy pisze komentarze na CIA, czego na szczęście nie robi zbyt często i te ostatnie to były OK. Ostrzegam tylko, że nie życzę sobie kolejnych ataków na mnie ad personam, bo ja nikogo ad personam nie atakuję, a wręcz chwalę. Każdy jest dobry w jakiejś dziedzinie.

Odnoszę się do komentarzy

Odnoszę się do komentarzy anonimów, które nie zostały przepuszczone przez redakcyjne sito.

Dlaczego nie zyczysz sobie

Dlaczego nie zyczysz sobie "ad personam", skoro sama w swojej wypowiedzi na temat pawla tak zrobilas? bardzo chetnie, jesli tego pragniesz, przedstawie sie bo to co napisalem wczesniej, czyli, ze Ty nic poza skrobaniem komenatrzy na CIA, obgadywaniem i sporadycznym pozowaniem do zdjec na imprezach ZSP, nie robisz kompletnie nic, nic soba nie reprezentujesz, jest czyms nie tylko przeze mnie zaobserwowanym. Coz, nie nazywal bym tego "sitem redakcyjnym", tylko cenzura- Ty mozesz po kims jechac personalnie, a ja nie? Wezmy jeszcze pod uwage fakt, iz nie znasz Pawla i sie na jego temat wypowiadasz. ja za to Ciebie "kojarze"...
Ten komentarz tez sie pewnie nie pojawi, trudno, ale moze choc go przeczytasz.

Wyraziłam się jedynie o

Wyraziłam się jedynie o jego sposobie formułowania myśli w komentarzach, nie o nim jako o osobie i było to raczej w formie żartu. Jeśli uraziłam go, to przepraszam. Gratuluję mu sukcesów i życzę dalszych.

Jeśli jest jakiś konkurs na to, kto jest lepszym aktywistą, to ja nigdy w nim nie brałam udziału, a już na pewno nie przez ostatni rok. Życzę więcej życzliwości wobec innych działaczy i poluzowania porów, a o wyjaśnienie Twoich wątów do mnie proszę prywatnie, anonimowy kolego, bo CIA to nie jest miejsce na to (ani żadne inne forum - po prostu powiedz mi co o mnie myślisz w twarz, zamiast pocić się przy klepaniu komentarzy jawnie uprzedzonych do mojej osoby, bo to nie pierwszy raz). Możesz nawet do mnie zadzwonić, jeśli tak wolisz. Ulży Ci w końcu i oczyścisz się z tego ciężaru :-)

"Sito redakcyjne" jest rzeczywiście cenzurą, masz rację.

chodzi o to,ze cenzurujesz

chodzi o to,ze cenzurujesz posty. piszesz glupoty i nie przyjmujesz krytyki.

Boruta zrobil wiecej sam na

Boruta zrobil wiecej sam na forum sw niz wy wszyscy tutaj (no, moze procz Yaka) ... to jesli chodzi o internet. o zyciu prawdziwym to nawet nie wspominam, nie ma porownania, rewolucjonisci za 5 zl :)

Niedobrze mi jak was

Niedobrze mi jak was wszystkich wyżej czytam. Same kurwa indywidua, co jeden to "mądrzejszy" i "bardziej zasłużony". Rozpęd i z barana w ścianę na otrzęsienie, jak te koziołki na plakacie.

mozesz dac skana albo link

mozesz dac skana albo link do tego wywiadu? z gory dzieki! :)

dołączam się do prośby

dołączam się do prośby

mozna wiedziec co bedzie

mozna wiedziec co bedzie grane na afterparty ?

eye of the tiger zapętlone

eye of the tiger zapętlone na 6 godzin.

link nie działa

link nie działa

szkic prelekcji:"Sport w

szkic prelekcji:

"Sport w polskim ruchu antyfaszystowskim przed 1939 r."

Polski antyfaszyzm przed 1939 r. nie doczekał się jak dotąd żadnego systematycznego opracowania. Opisów działalności na tym polu można się doszukać jedynie w publikacjach, dotyczących szerszych zagadnień, takich jak działalność środowisk żydowskich i socjalistycznych, z PPS na czele. Wystąpienie będzie miało na celu nakreślenie działalności grup takich, jak Cukunft, Akcja Socjalistyczna czy Czerwone Harcerstwo, które w swej działalności w różny sposób łączyły sport ze zwalczaniem organizacji narodowo-radykalnych. Omówione zostaną także bardziej spektakularne akcje bojowe, jak np. zerwanie wiecu ONR 28 listopada 1937 r.

Po prelekcji odbędzie się dyskusja na temat perspektyw rozwoju obecnego ruchu wolnościowego przez sport.

a po biegu na 10 km na Rozbracie będzie Joga!

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.