Iran: Antysemicka konferencja z udziałem polskiego neofaszysty

Świat | Rasizm/Nacjonalizm | Tacy są politycy

W dniach 27 września - 1 października 2014 miała miejsce konferencja władz irańskich pod tytułem "Nowy Horyzont". Uczestniczyło w niej ponad 30 osób dyskutujących tematy takie jak "Syjonistyczny spisek 9/11" i "Lobby izraelskie w różnych krajach".

O ile odbywanie się tego typu konferencji w Teheranie nie jest niczym nowym, interesujący jest fakt, iż konferencję odwiedzili ci sami ludzie, którzy są znani z sympatii wobec reżimu rosyjskiego i polityki Putina na Ukrainie.

Wśród gości byli Mateusz Piskorski i Thierry Meyssan (na zdjęciu), a także włoski faszysta łączący faszyzm z maoizmem Claudio Mutti i niemiecki neonazista Manuel Ochsenreiter.

(zdjęcie zostało zrobione w Teheranie)

Ładnie k... ładnie.

Ładnie k... ładnie.

CIA zaczyna przypominać

CIA zaczyna przypominać Anarcho Pudelka, w którym ploteczki zastępują ważne informacje. Dno.

To, że dla zwolenników

To, że dla zwolenników podawania takim ludziom łapy niewygodne fakty są nie ważne, nie znaczy, że ogólnie nie są ważne.

Spodziewałem się, ze

Spodziewałem się, ze rzucisz cały swój kapitał społeczny (mierzony w mikromasach) w obronie tercerystycznego kumpla. W razie czego, gdyby coś poszło nie tak, zawsze możesz twierdzić że myślałeś że chodzi o ideę Abramowskiego.

Cisza. Ty masz tupet kogos

Cisza. Ty masz tupet kogos krytykowac? Portal Lewica Pl w ktorego redakcji jestes zamieszcza takie brednie prosto z propagandy KGB i Moskwy, ze ciezko to w Polsce przebic. Do tego zamieszcza tekst lewicowca Zuka (he, he) ktory byl niedawno aresztowany za molestowanie podleglych mu studentek we Wroclawiu i wycina wszelka krytyke na ten temat. Cenzura jest tam caly czas, jak w Zsrr, co moze tlumaczyc opcje prorosyjska. Dno.

@Cisza: ciągle uważasz,

@Cisza: ciągle uważasz, że LiŻ są winni tego, że patronat honorowy nad jedną z waszych inicjatyw objął portal "narodowych anarchistów"?

o jaką inicjatywe chodzi?

o jaką inicjatywe chodzi? mógłbyś rozwinąć? najwyrazniej coś mi ukmneło.

gdzie była antifa jak w uk

gdzie była antifa jak w uk zgwałcono oinad tysiąc BIAŁYCH dzieci w wieku od 6-12 lat ? Oczywiście wszystkich gwałtów dokonała banda śmieci z Pakistanu GDZIEŚCIE KURWA WTEDY BYLI? pewnie idioci "polowaliście" na faszystów ...kretyni

Zaraz! Co zrobiłeś żeby

Zaraz! Co zrobiłeś żeby zapobiec krzywdzeniu jakichkolwiek dzieci w UK? A takie przypadki opisałeś? 9 pedofilów w English Defense Legue. Nieźle jak na tak małe środowisko. http://www.edlnews.co.uk/index.php/featured-stories/9-the-edl-and-paedop...

Anarcho Pudelek ma proste

Anarcho Pudelek ma proste odpowiedzi na wszystko. Każdy kto nie podziela jego obsesji jest oczywiście fanem Piskorskiego/Putina/tercerystów (niepotrzebne skreślić).

W sytuacji gdy w kraju dzieją się o wiele ważniejsze rzeczy Anarcho Pudelek wyciąga "sensacyjki" o jakiejś marginalnej konferencji za granicą i robi z tego newsa, podobnie jak wcześniej z potępienia francuskich anarchosyndykalistów za udział w wyborach samorzadowych i innych "aplących" kwestii.

I z jakiegoś powodu

I z jakiegoś powodu niewygodnie jest z tymi błahostkami Towarzyszowi Ciszewskiemu, poważnemu rewolucjoniście na burzliwe czasy :)

A poza tym to krytykowanie

A poza tym to krytykowanie oportunistów jest istotne zawsze i wszędzie.

Skup się na kwestii

Skup się na kwestii najbardziej dla Ciebie palącej, czyli jak wykorzystać swój kapitał społeczny by dorwać się do koryta. To nietrywialne, bo tego kapitału tak mało, a ambicje tak wielkie...

Podział na lewicy

honrowowo jeden na jednego ;D
Największym wrogiem lewicy w polsce jest lewica
To nie chodzi o to kto kogo popiera putina, stefana sld czy po
to chodzi o to że wy to wszystko robicie w taki sposób że po upływie czasu
nikt was już nie traktuje poważnie.
Tak zwana lewica w polsce to po prostu kupa śmiechu
Przestańcie brnąć w tę waszą chorobe psychiczną, lewica która będzie miała coś do powiedzenia w końcu wyklaruje się sama - a może nie ;D

Lewica Pudelek to dopiero ma

Lewica Pudelek to dopiero ma proste odpowiedzi na wszystko. Teksty przerabiane z oficjalnych gazet, czesto slowo w slowo, do tego porcja rosyjskiej propagandy na okrasę, zero rzeczywistości, tylko matrix redaktorów. I wycinanie każdego komentarza nie pasującego "redakcji". Tym się różni ten portal od Lewicy-pl, że tam krytyka się nie ukazuje, bo jest ocenzurowana. Ciekawe, jakie to uczucie - udawac anarchisto-lewicowca i wolnosciowca i jednoczesnie cenzurowac lewicowe komentarze? Bo co ciekawe, prawicowwe czy liberalne przechodza, co widac, gdy sie przejrzy komenty. Nic dziwnego, ze sa nowe nazwy na strone Lewica-pl, np. lewica.ru czy chlewica.pl. Tak sie konczy manipulowanie i nieudolna klamliwa propaganda.

jedni drugich warci

ujadacie się na w wzajem jak pieski. kiedy napisałem na tym rzekomo "anarchistycznym" portalu komentarz, o tym że chwalicie stalinowskiego mordercę Baumanna, który za mordowanie Polaków dostał medal a inne pseudo "anarchistyczne" wydawnictwo trojka publikuje jego teksty to komentarz też się nie ukazał. jedni drudzy warci a światopoglądowo zwykli staliniści. zwykła dziecinna propaganda i cenzura.

ps. jakbyście byli prawdziwymi anarchistami to by was j... ze jakis tam naziol byl sobie na jakies tam konferencji. kazdy ma prawo gadac, pisac nawet największe pierdoly. a jesli komus zakazujecie głosic swoje poglady nawet jakby byly ultranaziolskie, faszystowskie i rasistowskie sami stajecie się faszystami. obie kanapowe grupki, czyli wy (skrajna prawica i skrajna lewica) macie poparcie w społeczeństwie na poziomie promila lejecie się po mordach myśląc że zbawiacie świat. A dla reszty społeczeństwa niczym się nie różnicie i jesteście zwykłymi zadymiarzami i tyle. A pany przy władzy się śmieją, że marnujecie swoja energię życiową na pyskówki i obijanie ryja na wzajem. Nawet żadnych szpicli nie muszą mieć bo nic nie znaczycie. A jak będzie trzeba to wielki kapitał (nie mogę napisać jakiego pochodzenia bo od razu zaszczekacie mnie nazywając wyrazem na a.) zrobi powtórkę z historii i sfinansuje jednych lub drugich albo jednocześnie obie strony aby doszli do władzy. Wy oczywiście będziecie się masturbować, jakie to poparcie ludu macie . Naiwne dzieci myślące, że rewolucje same się robią.

Z tym masz rację, panowie z

Z tym masz rację, panowie z pieczątkami na czołach lubią sponsorować( tzn inwestować) w rewolucje, pucze, majdany, państwa islamskie, dyktatorów, przewrotowców itp, a jak coś wspomnisz o tym to już jesteś antysemitą, chory świat

A mnie na tutejszym portalu

A mnie na tutejszym portalu komentarzy nie puszczaja.Choc to pewnie z cenzura nie ma nic wspolnego. Raczej moze z dbaloscia o interpunkcje albo z brakiem polskiej czcionki moze? kto to wie.

Cisza zamilkl, jak to Cisza.

Cisza zamilkl, jak to Cisza. A mam pytanie, czemu na lewica - pl zamieszczacie ogloszenie o pracy smieciowej, ktora tak niby zwalczacie?

Tu fragment tej perelki lewicowej:

Oferta pracy!

"...Obowiązki: kręcenie video, techniczna i redakcyjna obróbka materiałów video, publikacja na youtube.

Forma zatrudnienia: tylko umowa o dzieło. Pierwsza umowa na 1 miesiąc. Druga umowa na 3 miesiące. Co dalej, zobaczymy, w zależności od wyników portalu..."

Gratulacje, kompromitacja za kompromitacja.

Ogloszenie na Lewica pl o

Ogloszenie na Lewica pl o smieciowej pracy nadal wisi. Czy redaktorzy, w tym Cisza, maja honor odpowiedziec, dlaczego wspieraja smieciowa prace, a z drugiej strony ja "zwalczaja"?

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.