Wrocław: Nie dla Giertycha - władza w ręce uczniów !

2006-05-14 15:00
2006-05-14 17:00

14 maja (niedziela)
WROCŁAW
godz.15:00
Rynek, pod pręgierzem

Niedawno ministrem edukacji został Roman Giertych, osoba bezpośrednio kojarzona i współtworząca Młodzież Wszechpolską, która gromadzi w swoich szeregach osoby o radykalnie prawicowych i nacjonalistycznych poglądach.
Poza narodowym radykalizmem Roman Giertych znany jest ze swoich skrajnie konserwatywnych i katolickich poglądów oraz niewielkiej tolerancji wobec osób o odmiennych poglądach.

Zapewne wolisz uniknąć indoktrynacji narodowo-katolickiej, ograniczania swobody twoich poglądów i sposobu życia. Co zatem możesz zrobić ???

Możesz wspólnie z innymi uczniami i studentami stworzyć oddolną (niezależną od rządu oraz pozbawioną hierarchii) inicjatywę, dzięki której twój głos stanie się słyszalny i może mieć znaczący wpływ na otaczającą cię rzeczywistość. Razem łatwiej jest bronić wspólnych praw i domagać się ich egzekwowania, łatwiej jest zmierzać do realizacji wspólnych potrzeb.
Warto spróbować, warto przyłączyć się do ludzi, którzy chcą żyć i myśleć samodzielnie. W tym celu powołaliśmy Inicjatywę Uczniowską.

Twoje życie jest w twoich rękach, a ty stwarzasz jego warunki. Razem możemy walczyć o to, by te warunki były jak najlepsze dla naszego rozwoju !

Wiecej informacji:
www.wroclaw.ibw.com.pl
wrocław@ibw.com.pl

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.