Poznań: Freedom Fighters 3

Kraj | Antyfaszyzm | Ruch anarchistyczny
2014-05-31 14:00
2014-06-01 06:00

Zapraszamy na kolejną edycję wolnościowej ligi sportów walki Freedom Fighters! Po raz trzeci spotkamy się, by przez sportową rywalizację zdobywać doświadczenie, budować relacje i kontakty potrzebne we wspólnie toczonych walkach. Tym razem przygotowaliśmy kilka zmian, szczegóły poniżej.

Kiedy: 31.05.2014
Gdzie: POZNAŃ
O której: 14.00

Formuły walk:

- BOKS (regulamin)
- K1 Rules (regulamin)
- Grappling/BJJ (regulamin)
- MMA

Ze względów bezpieczeństwa do walk mogą zgłaszać się osoby mające co najmniej półroczny staż. Zawodnicy i zawodniczki będą dobierani ze względu na staż, ilość stoczonych walk (w BJJ dodatkowo wg. pasów). Zmianie ulega zasada dobierania przeciwników i przeciwniczek według wagi. Podczas FF#3 nie będą obowiązywać kategorie wagowe, natomiast zasadą doboru będzie maksymalna różnica w wadze wynosząca 2 kg.

Zawodnicy i zawodniczki walczące w formule K-1 Rules zapewniają sobie ochraniacze na piszczele i stopy (twarde lub miękkie – z zastrzeżeniem, żeby w walczącej parze były ochraniacze takiego samego typu), suspensory, ochraniacze zębów i owijki. Kaski i rękawice (10 oz) zapewniane są przez organizatorów. Jeśli walczący w jednej parze zawodnicy i zawodniczki oboje się godzą, mogą walczyć w rękawicach o wadze 12 lub 14 oz, jednak muszą zapewnić je sobie we własnym zakresie. Zawodnicy i zawodniczki walczące w formule MMA zapewniają sobie jedynie ochraniacze na piszczele i stopy (miękkie) oraz suspensory. Kaski i rękawice piąstkówki zapewniane są przez organizatorów. Zawodnicy i zawodniczki walczące w formule Grappling zobowiązani są do walki w rashguardzie.

Szczegółowe regulaminy, w których opisane są min. kategorie wagowe, czas trwania walk, dozwolone i zakazane techniki znajdują się w załącznikach. Walki sędziowane będą przez osoby posiadające stosowne uprawnienia, na sali obecny będzie lekarz ratownik.

Zgłoszenia prosimy przesyłać jak najszybciej na adres freedomfighters@riseup.net . Pod tym adresem udzielamy też szczegółowych informacji. Wczesne zgłoszenia umożliwią odpowiednie dobranie par walczących zawodników/zawodniczek. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć następujące ifnormacje:
Imię i Nazwisko/Ksywa
Wiek
Miasto, klub sportowy
Formuła
Staż treningowy, rekord walk (z wyszczególnionymi formułami)
Waga
Telefon kontaktowy

Przykładowy mail zgłoszeniowy:
Nestor Machno / Bat'ko
21
Poznań, Freedom Fighters Gym
K-1 Rules
3 lata, 2-1-0 (K-1), 1-0-0 (MMA)
73,5 kg
606 066 660

Po lidze wydarzenia towarzyszące na Rozbracie (Pułaskiego 21A)

- 19.00 Projekcja filmu dokumentalnego "Message from Dement" opowiadającego o ruchu antyfaszystowskim w Brazylii (Czechy 2013).

- 21.30 Koncert
Drip Of Lies http://dripoflies.bandcamp.com/ hc/crust Warszawa
ThugxLife http://thugxlife.bandcamp.com/ straight edge hardcore Poznań
Fight Them All http://fightthemall.bandcamp.com/ hardcore Poznań
Po koncercie balet do rana.

Zapraszamy!
https://www.facebook.com/events/299164693572034/?ref_newsfeed_story_type...

Seminarium

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.