Poznań: Kamienica OPZZ i Solidarności sprzedana

Kraj | Lokatorzy

Kamienica poznańska przy ul. Św. Wojciech 30, którą w marcu przejęły OPZZ i Solidarność (pisaliśmy o tym) została sprzedana wraz z lokatorami.

Zanim sprzedali kamienicę podwyższyli lokatorom czynsz nawet o 300%. Zapowiadali, że nie będą stosowali bandyckich metod, ale że jednocześnie nie będą dokładali do interesu. Kamienica miała należeć się związkom "jak psu zupa".

- Z dnia na dzień, zamiast 700 złotych musiałem płacić 1200 złotych - dodaje L. Mielcarek i obawia się, że kiedy budynek wykupi prywatny inwestor, to z lokatorami będzie mógł zrobić... wszystko. - Tylko patrzeć, jak staniemy się drugą "Stolarską".

- Odczuwam duży niesmak. To skandal wymagający nagłośnienia! - mówi Jarosław Czub, lokator. Jego zdaniem, związkowcy to hipokryci. - Dostali budynek i chcą na nim zrobić biznes - mówi J. Czub.

Jarosław Lange, przewodniczący Wielkopolskiego NSZZ "Solidarność" odcina się od problemu. - Decyzje w sprawie kamienicy są podejmowane na prezydium komisji krajowej - mówi krótko Jarosław Lange i sugeruje kontakt z sekretariatem ogólnopolskiej "Solidarności".

kurwy jebane,wrogowie ludzi

kurwy jebane, wrogowie ludzi pracy przyjaciele burżuja i kapitalisty. ptfu!!!!

to chuje..

to chuje..

to są chuje proszę księdza

Walka Trwa!!!

to są chuje proszę księdza

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.