Poznań: XX LAT NIEPOSŁUSZEŃSTWA: Spotkanie z redaktorami książki "The City Is Ours"

2014-09-20 17:00
2014-09-20 20:00

W ramach obchodów XX LAT NIEPOSŁUSZEŃSTWA zapraszamy na Spotkanie z redaktorami książki "The City Is Ours: Squatting and Autonomous Movements in Europe from the 1970s to the Present "! O skłotingu w Europie (z uwzględnieniem Poznania) opowiedzą Bart van der Steen, Ask Katzeff i Leendert van Hoogenhuijz, nade wszystko jednak są zainteresowani waszą opinią i zapraszają do rozmowy.

Nieprzypadkowo wybraliśmy termin 20 września 2014 roku - drugi dzień XX urodzin skłotu Rozbrat, najstarszego tego typu w Polsce i jednego z najstarszych w Europie. Czy Rozbrat to tylko przestrzeń mieszkalna i miejsce dla oddolnych inicjatyw społecznych? Co to znaczy, że "miasto jest nasze"? Między o tym porozmawiamy w sobotę, o godzinie 17.00, oczywiście na Rozbracie! Zapraszamy!

https://www.facebook.com/events/317690445079527/

wolne miejsca do Poznania...

Jeżeli ktoś z Podkarpacia chciałby jechac na 20 lecie Rozbratu to mamy 2 wolne miejsca w aucie. Koszt ok 60-70 zł w obie strony. Wyjazd z Mielca w czwartek w nocy(pod wieczór). Powrót w niedziele około południa. Zainteresowanych prosze o szybki kontakt: innykrawat@wp.pl

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.