Wrocław: otwarcie galerii Radykalna

W sobotę 19go października 2013r miało miejsce otwarcie pierwszej wystawy pt. Linia Podziału! Wernisaż odbył się w opuszczonych silosach na ul. Rychtalskiej. Atmosfera była fantastyczna: słońce świeciło, wszyscy byli pod wrażeniem i miejsca i prac.

Zwiedzać można było pomalowane ściany opuszczonych budynków i silosów, a wewnątrz obrazy młodych artystów.
Na wystawie można było zobaczyć prace Magdaleny Juszczak: namalowane na płótnach sceny z walki człowieka z niedźwiedziem, Agnieszka Piotrowska zaprezentowała obrazy malowane odczynnikami chemicznymi, Hanna Sitarz- Pietrzak poprowadziła garnicegranicegranice, Małgorzata Małkiewicz pokazała miniaturki malowane na folii rentgenowskiej, filmy awangardowej sztuki wideo pokazał Pedro Ferreira, Grażyna Małkiewicz złożyła swój portret z 14 małych płócien, a Gosia Kulik przedstawiła swój homo-alternatywny świat! Wszystkim autorom bardzo dziękujemy!

Galeria Radykalna działa na zasadach oddolnej organizacji DIY, każdy może do niej dołączyć, każdy może wystawić swoje prace. Działa niekomercyjnie, stara się poruszać istotne tematy, a twórców traktuje jak współorganizatorów a nie jak produkt na sprzedaż.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji: http://galeriaradykalna.wordpress.com/1-wystawa-linia-podzialu/wernisaz/

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.