Zielona Góra: Solidarni z Bartkiem Kantorczykiem

Kraj | Prawa pracownika | Protesty

12 lipca przed głównym oddziałem Poczty Polskiej w Zielonej Górze miała miejsce pierwsza, z planowanych pikiet, w obronie zwolnionego działacza OZZ IP Bartka Kantorczyka. Uczestnicy pikiety rozdali ulotki opisujące sprawę zwolnionego związkowca oraz w pobliżu wejścia do urzędu pocztowego rozwinęli transparent z hasłem: „Przywróćcie do pracy Bartka Kantorczyka”.

Przed akcją solidarnościową z Kantorczykiem, na zielonogórskim deptaku odbyła się akcja przeciwko zmianom w kodeksie pracy, jej uczestnicy ustawili się z transparentem z napisem: „Łapy precz od kodeksu pracy”, rozdano ulotki informujące szczegółowo o planowanych antypracowniczych zmianach w kodeksie pracy, a także ulotki o OZZ Inicjatywa Pracownicza oraz nowy numer szczecińskiej „Akcji Bezpośredniej”.

W kilkuosobowych akcjach brali udział członkowie Inicjatywy Pracowniczej oraz Związku Syndykalistów Polski.

Ja tam wyraźnie widzę

Ja tam wyraźnie widzę przywródźcie a nie przywróćcie, ale może nie będę się czepiać, bo znowu Pankin napisze, że wyłazi ze mnie technokrata, he he.

Transparent z ortografem

Transparent z ortografem wygląda dość nie poważnie.

Z tym transparentem to bład

Z tym transparentem to błąd czlowieka , nie zdażylismy tego poprawić ale efekt naszych akcji w Zielonej Górze byl bardzo pozytywny , w dzisiejszej Gazecie Lubuskiej , największej gazecie w regionie ukazała sie obszerna relacja z naszych akcji .

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.