AlterKino.org: Greenpeace. Wyrazić sprzeciw!

Świat | Ekologia/Prawa zwierząt | Protesty

Greenpeace. Wyrazić sprzeciw! - Twórcy dokumentu ukazują działalność organizacji Greenpeace, w której zwykli ludzie łączą się by wspólnie, przepełnieni odwagą i wolą walki, stawić czoła trudnościom współczesnego świata. Film mówi o dramatycznych początkach działań na rzecz ochrony środowiska od lat 70-tych i analizując rozmaite przypadki na przestrzeni ostatniej dekady pokazuje, jak niezwykłe rzeczy mogą się wydarzyć, jeśli pojedyncze osoby łączą się w grupę i podążają razem za głosem serca.

Greenpeace to międzynarodowa organizacja pozarządowa. Działa w 6 głównych obszarach ochrony środowiska, co oznacza, że angażuje się w ochronę lasów, oceanów i mórz, sprzeciwia się wykorzystywaniu substancji toksycznych, energii atomowej i inżynierii genetycznej, przeciwdziała także globalnemu ociepleniu i zmianom klimatycznym.

http://www.alterkino.org

A czy mowia wszystko?

Takze o przemilczanych faktach, takich jak np. finansowanie poczatkowego okresu Greenpeace przez wywiad ZSRR, dążący do wywołania histerii przeciwko rozmieszczeniu amerykańskiej broni jądrowej w Europie?

i dobrze

Nie wiem, czy to co mówisz to prawda, ale to dobrze, że w Europie nie ma amerykańskiej broni atomowej.

czytelniku masz racje, ze to

czytelniku masz racje, ze to dobrze, że w Europie nie ma amerykańskiej broni atomowej.Jednak dopiero niedawno dowiedzielismy sie ,ze na terenie polski byla rozmieszczona bron atomowa rosyjska.

W europie nie ma

W europie nie ma Amerykańskiej broni atomowej ? od kiedy ? :)

hmm ja swojego czasu

hmm ja swojego czasu słyszałem rozmowe dwóch małolatów, jeden chwalił się drugiemu, że ma prace na wakacjach - będzie protestował dla GP za pieniądze.. Kwestia tego, czy to prawda, czy fantazja dzieciaka.

-

podobno z Greenpeace da się wszystko załatwić.Tylko trzeba im odpowiednio zapłacić żeby nie utrudniali...

Dodaj nową odpowiedź



Zawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.