Gdańsk: Eks-mąż lokatorki walczy z Maciejem Lisickim o lokal socjalny dla byłej żony

Kraj | Lokatorzy

65-letni historyk sztuki Harry Dąbrowski prowadzi protest głodowy pod gdańskim ratuszem. Wszystko dlatego, że wiceprezydent Gdańska Maciej Lisicki nie chce go słuchać, a problem jest bardzo poważny.

Harry Dąbrowski, zawodowo zajmujący się konserwacją zabytków na całym świecie przyjechał zaopiekować się swoją byłą żoną, która miała poważny wylew. We dwoje z chorą podopieczną utrzymywali się wyłącznie z emerytury nauczycielskiej wynoszącej 800 zł miesięcznie. Czynsz za mieszkanie wzrósł o 1000 zł co spowodowało jego zadłużenie.

Komornik postanowił obłożnie chorą kobietę eksmitować na bruk. Harry Dąbrowski jako, że nie był najemcą ani nie był zameldowany w mieszkaniu nie mógł nic zrobić. Kilka dni spędzili na ulicy śpiąc na plaży. W końcu chorą kobietę zabrał do Szwecji znajomy Dąbrowskiego, a sam Dąbrowski rozpoczął walkę.

Walczącego o mieszkanie dla byłej żony popierają gdańscy stoczniowcy.

Czy tylko ja po przeczytaniu

Czy tylko ja po przeczytaniu nagłówka pomyślałem, że chodzi o eks-męża Macieja Lisickiego?

To w końcu Harry Dąbrowski

To w końcu Harry Dąbrowski czy Harry Wojciechowski ?

Harry Wojciech Dąbrowski

Harry Wojciech Dąbrowski

Jak piszą w innych

Jak piszą w innych miejscach sieci (w tym broniących Pana Dąbrowskiego), mieszkanie ma 88 metrów kwadratowych, posiada też ogród a zamieszkiwały je dwie osoby. Z lokalu podczas eksmisji wyniesiono zabytkowe meble wartości kilku milionów złotych, pan Wojciech ma także działki pod Warszawą a także w USA firmę zajmującą się restaurowaniem zabytków na całym świecie. Emerytury polskiej nie pobiera wskutek emigracji do USA. Pan Wojciech miał również bezprawnie (gdyż nie on miał prawo do lokalu) sabotować poczynania wspólnoty mieszkaniowej, przez kilka lat nie interesował się spłatą długu ani zamianą mieszkania na mniejsze. Miasto zaproponować miało lokal tymczasowy na 6 miesięcy, podczas których można było ubiegać się o lokal socjalny.
Ale oczywiście możecie uważać, że Państwu Dąbrowskim stała się krzywda i ich blisko 90-metrowy lokal powinni utrzymywać mieszkańcy Gdańska mieszkający z dziećmi w kawalerkach.

dokładnie

dawno już zauważyłem, że wielu z Was brak obiektywności. klapki na oczach macie nie mniejsze, od tych, z których szydzicie.

sprzedaje działeczki biedaczek

Działka do szybkiej sprzedaży. Cena do negocjacji.

Mam do zaoferowania działkę siedliskową o powierzchni 19600 m2 zlokalizowaną we wsi Bukowiec w woj. Łódzkim (gmina Żelechlinek).
Działka znajduje się w malowniczej, spokojnej okolicy, dookoła lasy, w najbliższej okolicy zalew z czystą wodą i rybami (tubylcy mogą bezpłatnie wędkować i pływać). Wszędzie wygodny dojazd wąskimi, zadbanymi lokalnymi asfaltowymi drogami. Woda, prąd i telefon na terenie działki. Idealne miejsce do życia dla ceniących spokój, lubiących wędkowanie i spacery po lasach, o czym świadczą najlepiej znajdujące się w okolicy domostwa mieszkańców Warszawy i Łodzi, najczęściej przedstawicieli wolnych zawodów.

Działka znajduje się w odległości 90km od Warszawy, 45 km od Łodzi, 6 km od trasy Warszawa – Katowice.

W ofercie również inne działki w okolicy.
Cena: 98000 PLN

Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Dane podstawowe:
E-mail:
wyślij wiadomość

Osoba kontaktowa:
harry.dabrowski@vp.pl

Telefon:
698297164

warto przeczytać ;)

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.