Gdańsk: Wojciech Dąbrowski nie żyje

Kraj | Lokatorzy

Sprawę historyka sztuki walczącego z władzami gdańska o lokal socjalny dla byłej żony opisywaliśmy na łamach CIA. Dzisiaj dowiedzieliśmy się o jego śmierci.

Umarł w nocy z czwartku na piątek. Mimo problemów ze zdrowiem mężczyzna głodował przez półtora miesiąca. W międzyczasie był hospitalizowany, ponieważ jego organizm nie znosił tak wielkiego obciążenia. Był mocno obciążony kilkoma chorobami przewlekłymi i lekarze uznali, że potrzebna jest hospitalizacja. 3 października opuścił szpital w stanie ogólnym dobrym. Ponownie trafił do nas w środę ok. 1 w nocy, na szpitalnym oddziale ratunkowym był badany przez dwóch internistów, o godz. 15 wyszedł ze szpitala.

Kobieta o którą walczył Wojciech Harry Dąbrowski przebywa podobno w Centrum Interwencji Kryzysowej w Gdańsku.

Wojciech jest kolejną ofiarą walki lokatorskiej. Pozostanie w naszej pamięci.

Zmarł w nocy ze środy na

Zmarł w nocy ze środy na czwartek, nie z czwartku na piątek!

Walka lokatorska polega na

Walka lokatorska polega na zajmowaniu dużego mieszkania i nie zamienianiu go na mniejsze oraz nie płaceniu przez kilka lat czynszu?

W przypadku gdy jest się

W przypadku gdy jest się bezrobotnym kaleką tak.

Stary, taki kłamstwami

Stary, taki kłamstwami kompromitujesz walkę lokatorską. http://www.gdansk.pl/nasze-miasto,512,22998.html - tu więcej danych na temat tej sprawy. Niestety, ekipa NOBN powinna zastanowić się nad konsekwencjami swojego działania, bo mogą one przynieść taki właśnie smutny skutek.

Osoby niepełnosprawne

Osoby niepełnosprawne muszą mieć większe mieszkanie. Takie są fakty. Jak ktoś ma problemy z chodzeniem i nie ma odpowiednio dużej kuchni może się w niej zabić.

jeszcze można do tego

jeszcze można do tego dodać, że ten link powyzej gdansk.pl to serwis władz miasta z jakąs propagandą, a ten co to się tak troszczy o walkę lokatorską to pewnie jakas menda stamtąd

Nie kompromituj się

Nie kompromituj się podawaniem informacji za władzami miasta, bo to nawet nie wymaga komentarza. To chyba normalne, że urzędasy bronią swojej polityki. Za to im płacą.

a ja sie z gosciem zgadzam.

a ja sie z gosciem zgadzam. nie potraficie trzezwo, obiektywnie ocenic sytuacji. efektem tego jest, ze ludzie nie beda traktowali powaznie innych sytuacji, ktore moga tego wymagac

żeby w pełni obiektywnie

żeby w pełni obiektywnie ocenić sytuację, to do polityki władz Gdanska czyi autorów tamtej strony należy też dodać tego typu informacje

Przy ulicy Szafarnia 5 apartament kupiony przez Amber Gold znajduje się w tej samej klatce, co nieruchomość zakupiona przez prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i jego małżonkę.

www.wprost.pl/ ar/ 351452/ Latkowski-i-Majewski-nie-liczcie-na-pienidze-z-Amber-Gold/

wszyscy wiemy, ze jest to

wszyscy wiemy, ze jest to jedno wielkie szambo...

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.