Lublin: Sojusz władz z ONR

Kraj | Klerykalizm

W Lublinie, urzędnicy z ratusza promują w publicznych szkołach katolicki Marsz Życia, w który włączył się ONR. Patronat nad demonstracją objął też marszałek, wojewoda i kurator oświaty.

Wolontariusze podczas demonstracji m.in. będą zbierać wśród dorosłych podpisy pod inicjatywą całkowicie zakazującą badań i samego in vitro na terenie UE.

urzedasom

urzedasom juz calkiem sie popierdolilo zeby promowac tak zalosna patologie jaka jest nacjonalizm. No coz w polskim klechistanie wszystko jest mozliwe.

promowany jest marsz życia,

promowany jest marsz życia, a nie nacjonalizm... naucz się czytać ze zrozumieniem...

Pomijając wartości jakie

Pomijając wartości jakie niesie z sobą nacjonalizm. To wydarzenie nie koncentruje się wokół narodowców, a w oków wartości czysto chrześcijańskich. Na przyszłość, doczytaj, zanim się zbłaźnisz.

In vitro, aborcja,

In vitro, aborcja, homoseksualizm, religia... to typowe przykłady tematów zastępczych. A niech sobie ludki dyskutują, a co tam :D - "władze" w tym czasie przemycą kolejne "reformy" liberalizujące prawo pracy, likwidujące mieszkalnictwo komunalne czy transport publiczny, ograniczające prawa obywatelskie, rozwalające system emerytalny, obniżające wydatki publiczne na edukacje i opiekę zdrowotną, prywatyzujące reszki majątku społecznego.....

:(

Bardzo ciekawi mnie kod źródłowy filtra antyspamowego. Każdy komentarz bierze udział w losowaniu? zong! ten jest spamerski :D Trafiło już drugi raz, a w totolotka nigdy nie trafiam.... jakie to kurwa uparte, jakąś nagrodę trzeba ufundować dla programisty :D

ja też nie mogę dodawać

ja też nie mogę dodawać komentarzy z komórki

Problem jest tylko na Opera

Problem jest tylko na Opera Mobile. Na zwykłym webkicie działa. Kod źródłowy jest banalnie prosty i skuteczny w 99%, tylko wymaga w pełni funkcjonalnego skryptowania, którego nie ma w Opera Mini.

9/10 razy przechodzi bez

9/10 razy przechodzi bez problemu na Opera Mobile, a czasem zong!.. Natywna przeglądarka Androida działa ale ma fatalną obsługę wprowadzania tekstu (przynajmniej na moim urządzeniu). A poza tym to na "webkicie" mającym "w pełni funkcjonalne skryptowanie" bez problemu można spamować - wystarczy wkleić tekst i kliknąć kilka spacji; a istotą tego skryptu jest chyba właśnie blokada wklejania.

To, że do marszu dołącza

To, że do marszu dołącza się ONR nie świadczy o tym, że marsz jest nacjonalistyczny

Najnowsze

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.