Niemcy: Ręka rękę myje - Die Linke i jej rosyjscy przyjaciele

Świat | Rasizm/Nacjonalizm | Tacy są politycy

Aktualizacja: Po nagłośnieniu sprawy Die Linke zrezygnowała z organizowania konferencji z Byshokiem i Kochetkovem.

25 czerwca w Berlinie miała się odbyć prezentacja książki "Neonaziści i Euromajdan" autorstwa Stanislava Byshoka i Alexeya Kochetkova.

Na lipiec planowana jest również konferencja z udziałem autorów oraz dwóch posłów z ramienia Die Linke. Wydarzenia odbywają się pod auspicjami partii. Problemem jest fakt, iż obaj autorzy książki są związani z narodowo socjalistyczną partią Rosyjska Jedność Narodowa oraz ugrupowaniem Russkij Obraz.

Kontaktom między Die Linke, a neonazistami pośredniczy działacz Borotby, Siergiej Kiriczuk który od dłuższego czasu współpracuje z Die Linke.

Od inicjatywy odciął się Związek Antyfaszystów i Ofiar Reżimu Nazistowskiego, który wcześniej, prawdopodobnie nie mając informacji na temat autorów książki zareklamował konferencję w swoim biuletynie.

Borotba cieszy się poparciem ze strony Die Linke i wielu innych ugrupowań lewicowych na zachodzie pomimo udokumentowanych przykładów współpracy z Rosyjską Jednością Narodową, gangiem Oplot oraz antysemicką i klerykalną Postępową Socjalistyczną Partią Ukrainy.

Mimo, iż oficjalnie Borotba dystansowała się od konstytucji Donieckiej Republiki Ludowej i krytykowała ją za pro-kapitalistyczny i klerykalny charakter nadal wspierała jej neofaszystowską awangardę w walce przeciwko "faszystowskiej juncie w Kijowie".

Zdjęcia przedstawiają kolejno: 1, 2 - Russkij Obraz; 3, 4 - Rosyjska Jedność Narodowa; 5 - Postępowa Socjalistyczna Partia Ukrainy; 6 - Oplot (pol. Twierdza).

Niemiecka lewica zawsze z

Niemiecka lewica zawsze z Rosją!

ech...

kolejna nazi glowa(drugie zdjiecie) ktora mozna byloby umiescic w sedesie.

http://pokazywarka.pl/5wp20h/

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=6pbvw2&s=8#.U7FDtxY8oiI

oni są przede wszystkim

oni są przede wszystkim związani z Centrum Analiz Geopolitycznych, które jest przybudówką rosyjskich władz

Chlewica.pl wycina wszelkie

Chlewica.pl wycina wszelkie komentarze na temat przejecia tego portalu przez wschodnie agentury. Komrpomitacja idzie za tym portalikiem od lat, kiedy to reklamowali tam jedynie sluszna PPP i wycinali kazda krytyke, ale to, co oni teraz tam wyprawiaja, to juz nawet nie smieszne, lecz straszne.

Akurat lewica.pl nie tylko

Akurat lewica.pl nie tylko tym się niestety kompromitowała. Cenzura dzięki niektórym redaktorom (oczywiście nie napiszę którym) miała też inny, taki "zwyczajny" wymiar (w ogóle nie związany z prorosyjskością czy PPP) jak się chciało coś napisać, skomentować, skrytykować czyjś tekst.

Polscy anarchiści

zawsze z ukrainą, nawet banderowską

Bolszewicy za kapitalizmem.

Bolszewicy za kapitalizmem. Nawet wolnorynkowym i niesionym na bagnetach nazioli.

za to na CIA

WYRAŹNIE wycina się wszystkie antybanderowskie komentarze nie sprzyjające bojówkom majdanu czy kijowskim oligarchom

Wycina komentarze

Wycina komentarze oskarżające o banderyzm każdego przeciwnika agresji rosyjskiej na Ukrainę. Zupełnie przypadkowo tak śmiesznie się składa, że redakcja CIA organizowała pikietę przeciwko konferencji banderowców w Warszawie.

Pod tym prorosyjskim

Pod tym prorosyjskim tekscidlem wykasowuja wszystkie komentarze z krytyka:

http://lewica.pl/?id=29625&tytul=-Ukraina:-Jaka-nacjonalizacja-w-Donbasi...?

Wolnosc na lewicy.pl nie istnieje - widac dobre wzory z czasow Brezniewa :-( Takie portale trzeba bojkotowac, pietnowac, a nie wspierac. Chore to wszystko.

Bo wolności na lewicy to w

Bo wolności na lewicy to w ogóle próżno szukać.

jedyne sensowne podejście

jedyne sensowne podejście do całej sprawy to takie:

Nie ma „słusznej strony” w imperialistycznej wojnie

Jeśli rzekomi „lewicowcy” wybierają strony w ukraińskiej grze w pokera o władzę, i optują zależnie od gustów za „procesami oddolnej demokracji” na Majdanie, czy „prawem narodów do samostanowienia”, albo rzekomo „antyfaszystowskim” natarciem polityki Putina, to tylko raz jeszcze pokazują że są częścią problemu.

https://cia.media.pl/gry_wojenne_ukraina_w_centrum_konfliktu_imperialisty...

obserwator

Sęk w tym, że RNE (Ruskoye Nacionalnoje jedinstvo)praktycznie nie istnieje gdy jego lider A. BArkshov sie skompromitował, a organizacja została zinwigilowana przez rosyjskie służby,z dobre 10 lat wstecz.
Swoją drogą, dziwne, że wszelkiej masci komuchy nie biją na alarm z powodu dojscia do włądzy na UA neobanderowców.

Ciekawostki - Die Linke

Ciekawostki - Die Linke ostanio w jednym z miast Niemiec weszła w koalicę z FDP - przegranymi w wyborach liberałami. Połączył ich sojusz w obronie kierowców, przeciwko opłatom za parkowanie. Inna skandaliczna sprawa - gdy osratnio wprowadzono płacę minimalną 8,5 euro za godzinę, za byli wszyscy tylko Die Linke wtrzymało się od głosu. Takie to mają pomysły. Kiedyś - to akurat przed pięcioma lata - Linke we władzach Berlina prywatyzowało wodociągi wraz z liberałami. Więc tradycja w tej nibylewicy nie ginie.

Dodaj nową odpowiedźZawartość tego pola nie będzie udostępniana publicznie.


*

  • Adresy www i e-mail są automatycznie konwertowane na łącza.
  • Możesz używać oznaczeń [inline:xx] żeby pokazać pliki lub obrazki razem z tekstem.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <ul> <ol> <li> <blockquote> <small>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.